kk 98r 270 par. 1 i 3 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa ? art. 5 ustawy z dnia 6 grudnia 2008 r. 1. Okres wyczekiwania Od 1 stycznia 2009 r. okres nieprzerwanego (...)

Fałszerstwo dokumentów

Fałszerstwo dokumentów

art. nie odnajduję. suavec To zobacz art. 270 par. 1 i par. 3. pozdrawiam! watson Suavec, przeczytaj art 270, par 1 i 3. Miłej lektury! (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

kuratora trafiają jedynie te wyroki, w których orzeczono obowiązki na podstawie art. 72 par 1. Kontrola okresu próby i obowiązków odbywa się na zasadach przewidzianych w rozporządzeniu (...)

Podrobiona legitymacja

Podrobiona legitymacja

wyjechać za granicę na studia, to zadzwonił jeszcze raz do prok. i wyrok brzmiał 60x15 zł (czyli 800zł bez zawieszenia), zgodziłam się i 2 min później sam prokurator ( co dziwne ) zadzwonił (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

pytanie czy w moim przypadku takie przedawnienie obowiazuje i czy po 2 latach czy po 3 latach i czym sie rozni ten okres 2 czy 3 lat bede wdzieczna za odpowiedz bo termin zaplaty dala (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

jest śmieszny/a, Pan/i jest niepoważny/a, Pan/i nie ma pojęcia o czym Pan/i mówi, Pani się nie zna,) - krzyczenie na dłużników, podnoszenie głosu, używaniem kategorycznego tonu, (...)

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

czyszczona jest Kartoteka nieletniemu? Kkh prawo-cywilne.net Siema mam do odsiadki 4latai 7misiecy za 288kk/1 (rozboj)2 lata za to i 1 rok za kradziez i 17 miesiecy za grożby karalne...wyroki (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przesłanek do podjęcia czynności kontrolnych na podst. art. 759 par. 2 kpc. i z głowy. Miałem taki przypadek, że sąd odwoławczy zalecił właśnie sądowi I instancji przeprowadzenie (...)

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

Eksmisja rozwiedzionego wraz z dzieckiem na które przyznano mu opiekę

80 zł (par. 12 pkt 1, podp. 2 Ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych); 2. kosztów komornika - zaliczamy do nich (zgodnie z Ustawą o komornikach sądowych i egzekucji - DzU nr (...)

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

przelicznika x 0.90 dziennie. Wtedy można odwrócić pałeczkę i złożyć zawiadomienie do prokuratury z art. 286 KK. 3. Często sami windykatorzy i ich podejście są przyczyną (...)

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE

Jaki to artykul? PILNE Witam, mam pytanie co oznacza skazany z z art. 205 par.1 kk w zw. z art. 36 par. 2 i 3 kk. Chodzi o mojego znajomego który mi mówi ze odbywal kare (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

kwietniu 2011 mialem sprawe i wyrok za posiadanie 2mies na 2 lata . Lecz w marcu 2011 wzialem te zaswiadczenie z Sadu i figuruje tam jako niekarany . I tu wlasciwe pytanie ,wiem ze nie powinienem, (...)

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

Wydanie wyroku zgodnie z art 335 par 1 kpk

uzgodnionej z nim kary za czyn I z art 226 par 1 kk - 2 mies pozbawienia wolnosci, za czyn II z art. 224 par 2 kk w zw. z art 157 par 2 kk - 6 miesiecy, za (...)

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

Kontrola legalnosci oprogramowania na jakiej podstawie?

ust. 1 lub 2, art. 20 ust. 1-4, art. 40 ust. 1 lub 2, art. 86, art. 94 ust. 4 i art. 97, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. tezy z piśmiennictwa Art. (...)

Wyrok skazujący

Wyrok skazujący

;1kk ,w zb art 270 & 1kk,w zb. 297 kk. Mam problemy z matka i chcialbym zalatwic jej opieke przd odbywaniem kary . Prosze o wypowiedz disiaj. (Janek) Jeżeli oskarżonemu zarzuca (...)

art. 286 § 1 kk

art. 286 § 1 kk

przestępstwa z art. 286 § 1. PPHUEDMAR Zapraszamy do zapoznania się z poradą prawną: Utracone korzyści w rozumieniu art. 286 kk. e-prawnikpl witam mam pytanie czy art.286 1kk jest zwiazany (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

regulamin firmy. Jedyne co moga to po 1 kupić dług, 2 wydzwaniać 3 wysyłać ugody i "wewaznia" a wezwać może tylko policja, straz miejska, prokurator czy sąd, nie firma. po 4 pocałować (...)

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym?

Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk w zw. z art. 270 par 1 kk. Czy mogę być kierowcą zawodowym? Witam, zostałem skazany z art.18 par 1 kk (...)

Art 270 kk

Art 270 kk

weryfikacji danych ja przyznalem,że dane te sa nieprawdziwe a ja nie chce pozyczki. Bank sprawe oddał do prokuratora i jestem oskarzony z art 270 par 1. Przedmiotowy dokument (plik (...)

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

Art.23 1 & 3 k.p zmiana pracodawcy.

I PKN 260/97) i z 25 listopada 1997 r. (sygn. akt I PKN 381/97) mozna stwierdzic, ze jezeli w przejmowanym przez spólke przedsiebiorstwie obowiazywal uklad zbiorowy przewidujacy nagrody (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

na adres tomaszhod@o2.pl Ja się zorientuję co i jak pogadam z prawnikiem i podam wszystkim zainteresowanym cenę jaka zażąda a potem zdecydujemy. Ja mam to samo z senditem i allekurierem. Do (...)

zachowek

zachowek

uwzględniająć mnie tylko w nim i darowała mi je. Prowadziła mi ta sprawę P.Notariusz i zapewniła ze wszytko jest ok i nigdy już nie będe miałą z tym problemu, i sprzedałam (...)

Mam wyrok w zawieszeniu

Mam wyrok w zawieszeniu

i mam wyrok w zaqwiasach i popelnilem przestepstwo mam zawiasy na 3 lata bedzie dobrze nie martw sie jedyne co mozesz to prosic o uzasadnienie wyroku badz odwolac sie a to rozciagnie sie w (...)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

Nowe prawo o alimentacyjne (2017)

uchylaniu się, tak jak formułuje to artykuł 209 par. 1 kk w nowym brzmieniu? Joga94 Witam dostałem z policji wezwanie w charakterze świadka w sprawie o przestępstwo z art.209 & 1 (...)

INTRUM JUSTTITIA

INTRUM JUSTTITIA

kontaktami i dzielenia się nim w necie nazywając go ta sama reguła Lllll09311.vcf (wrzucać na publiczne serwery plików). . Ogólnie 3 drogi PRAWO I INSTYTUCJE. 1. List polecany (...)

Komornik za .... zaufanie...;o(

Komornik za .... zaufanie...;o(

wynagrodzenie naliczajac i sobie i jej prawniczce kuupe kasy. I tak ze 350PLN kosztowalo mnie ok 2000PLN !!! i teraz co miesiac potraca mi swoje koszty + te 700zl ktore przeciez moglbym (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

rentowe i takie tam mnoza razy 9 miesiecy ciazy i dziela na cały rok i potem jeszcze przez liczbe rodziny najlepiej podejsc do nich a nie słuchac innych bo kazdy gada co innego i mozna (...)

Kradzież, Pobicie

Kradzież, Pobicie

z art. 57 a 1$kk Również jest napisane oskarżony art. 157$2kk w zw z art. 57 a 1$kk Na podstawie wyników prowadzonego dochodzenia, zgodnie z art.331$1,332$1 i (...)

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

art 284 par.2 kk w zw. z art. 64 par. 1kk.

wierzyciela. reasumują czy obecny bank w porozumieniu z obecnym wierzycielem pwyczerpali znamiona przestępstwa z art. 284 § 1 lub 2 k.k. i art. 286 § 1 k.k. w zw. z art. 11 (...)

"Lewa" legitymcja

przyjażdu do Kutna na rozprawe. Proszę o pomoc. (chocoladee) Czyn użycia podrobionego lub przerobionego dokumentu za autentyczny zagrożony jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności (art. (...)

1

2

3

4

5

...

28