kilometrówka stawki 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kilometrówka 2011

kilometrówka 2011

kilometrówka 2011 Witam chcę otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą, świadczyć będę usługi dla byłego pracodawcy. Potrzebuje do tego samochodu, chce rozliczać się z byłym pracodawcą (...)

ile wynosi kilometrówka 2011 ??

ile wynosi kilometrówka 2011 ??

ile wynosi kilometrówka 2011 ?? witam. chciałbym się dowiedzieć, czy zaszły jakieś zmiany jeśli chodzi o 2011 rok?? bo wcześniej wysokość stawki zależna była od rodzaju pojazdu, (...)

kilometrówka 2011 stawka

kilometrówka 2011 stawka

kilometrówka 2011 stawka Wysokość stawki zależna jest od rodzaju pojazdu, którym posługuje się pracownik, a jeśli jest to samochód osobowy, to od pojemności skokowej jego silnika i (...)

stawka kilometrówka 2011

stawka kilometrówka 2011

stawka kilometrówka 2011 Stawki kilometrówki w firmie to 0,5214 zł dla samochodu z silnikiem do 900 cm 0,8358 zł dla samochodu z silnikiem powyżej 900 cm 0,2302 zł dla motocykla 0,1382 (...)

Ile wynosi kilometrówka w 2011?

Ile wynosi kilometrówka w 2011?

Ile wynosi kilometrówka w 2011? Witam, chciałem rozliczyć w mojej firmie prywatny samochód używany bardzo często w prowadzonej działalności. Ale nie wiem w jaki sposób to zrobić, tzn. co (...)

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010? Jaka jest kilometrówka na 2010? Aktualne stawki za km w roku 2010: Maksymalne stawki za jeden kilometr przebiegu pojazdów prywatnych używanych (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Mam pytanie ile w końcy wynosi naniższa krajowa w roku 2011 chodzi mi dokładnie o stawki netto i brutto.wiem, że cos miała byc podwyższona ale juz sama nie wiem tyle pisza o tym?Z góry dziękuję (...)

Kilometrówka 2012 stawka dla motocyklu.

Kilometrówka 2012 stawka dla motocyklu.

Kilometrówka 2012 stawka dla motocyklu. Hej joł. Pracuje na motorze prawie cały rok mimo chłodu i mrozu, ile w przyszłym roku ma wynosic kilometrówka na motora? nowe wstawki na motor mają wynieść (...)

kilometrówka - zmiana stawek?

kilometrówka - zmiana stawek?

kilometrówka - zmiana stawek? Dowiedziałem się że mają byc z miany w stawkach kilometrówek, czy wiadomo już kiedy i jak zmienią się stawki? Mam nadzieje że na korzyść pracowników. Zmiany (...)

kilometrówka stawka 2011

kilometrówka stawka 2011

kilometrówka stawka 2011 Witam Jaka jest stawka za kilometr na rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc

kilometrówka bez zmian

kilometrówka bez zmian

kilometrówka bez zmian Ministerstwo Finansów nie godzi się na to aby podwyższeniu uległy stawki za eksploatację samochodów prywatnych w celach służbowych. To cios dla pracowników i pracodawców.

kilometrówka jaka stawka 2012

kilometrówka jaka stawka 2012

konktretneij juz mi nie powiedział bo nie zapamiętał. prosze o info na priva albo odp tutaj Obecnie tak rpzestawiają sie stawki: samochód o pojemności skokowej silnika do 900 cm3 - 0,97 zł, samochód (...)

Kilometrówka nie pokrywa kosztów podróży!!

Kilometrówka nie pokrywa kosztów podróży!!

pojazdu na 1 km wynosi 0,97 zł. podczas gdy stawka kilometrówki to tylko 0,52 zł. Stawka w ogóle nie kompensuje realnych kosztów podróży...;/ oczywiście,podnieście stawki kilometrówki, bo z tego (...)

Kilometrowka

Kilometrowka

kilometrówkę, jednak w tym tygodniu zadzwoniono do mnie z informacją, że mam przyjść podpisać aneks do umowy. Nie dość, że stawki za wizyty zostały obniżone to jeszcze nie będzie wypłacana (...)

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

Stawka za kilometr 2012 będzie wyższa!

wiadomo. Tak, od nowego roku stawki przebiegu pojazdu prywatnego używanego do celów służbowych za 1 km będą wyższe. To jest związane min ze wzrostem cen paliwa. samochodu osobowego o pojemności

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

soki, obecnie opodatkowane wg stawki 7 proc. raflok5 Z tymi wyrobami piekarskimi to tak nie do końca, bo od 1 stycznia 2011 r. w stosunku do wyrobów piekarskich zastosowanie mogą znaleźć trzy (...)

jaka wysokość stawki vat w przetargu?

jaka wysokość stawki vat w przetargu?

, natomiast cała usługa miała sie zacząć od 2011. W przetargu zastosowałam stawke vat 23% jak bedzie obowiązywać w 2011 roku ale moja oferta została odrzucaona z powodu złej stawki (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

składanych w II kwartale 2011 r. (cena 1m2 = 3 979 zł) ogólne limity zwrotu dla tych osób wyniosą: - 33 967 zł - inwestycja wymagająca pozwolenia na budowę (70 m2 x cena 1m2 x 12,195%); (...)

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną?

stawki zus w 2011, bardzo wzrosną? Jakie będą te stawki? bardzo wzrosną? ma ktoś jakieś informacje? Od 1 stycznia 2011 r. minimalne wynagrodzenie za pracę będzie wynosiło 1.386 (...)

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 roku, a jeżeli (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r Witam Ile wynosi abonament RTV za rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc i wszystkie iformacje. Pozdrawiam Witam Mam pytanie od nowego roku zmienia się opłata za

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progu podatkowego w wysokości 85 528 zł. wielsław Tu znajdziesz wszystkie info: Progi podatkowe w 2012 roku. Juz niedługo poznamy nowe stawki na 2013. adamN Hej, ludzie, prosze pilnie o informacje ile

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym wynagrodzeniem od przyszłego roku?Jakies

stawki zus 2011

stawki zus 2011

stawki zus 2011 Witam Czy może ktoś podać jakie są stwaki ZUS na rok 2011?Z góry dziękuję

zus podstawa  stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok

zus podstawa stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok

zus podstawa stawki na ubezpieczenie zdrowotne 2011 rok Witam Ile wynoszą stawki na ubezpieczenie w roku 2011?Z góry dziękuję

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011?

Ile wynosi najniższa płaca krajowa w 2011? Witam o ile zmienia się kwota najniższej krajowej w 2011? Minimalne wynagrodzenie w roku 2011 wzrośnie o 69 zł. Będzie ona wynosiła 1386 zł (...)

Abonament RTV za cały rok

Abonament RTV za cały rok

abonament na rok 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi natta27 Witam Ile wynosi roczna opłata za abonament RTV w roku 2011?Z góry dziękuję za informacje tomek39 do kiedy trzeba zapłacic abonamnet (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i do tej

PODATEK VAT 2011 - Interpretacje indywidualne a zmiana stawki VAT

PODATEK VAT 2011 - Interpretacje indywidualne a zmiana stawki VAT

PODATEK VAT 2011 - Interpretacje indywidualne a zmiana stawki VAT Czy zachowuje moc wydana w 2010 r. interpretacja indywidualna, stwierdzająca prawidłowość stosowania określonej stawki (...)

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz?

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz?

Użytkowanie wieczyste - aktualizacja stawki... wstecz? Dzień dobry i witam forumowiczów Kilka dni temu otrzymałem pismo w sprawie aktualizacji stawki za użytkowanie wieczyste. Nowa stawka jest

1

2