Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przedawnienie kredytu-windykacja z Kruka .Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!8 Marca 2006

  w roku 2000 w marcu brany byl kredyt w banku ,spacona byla czesc i pozniej w wyniku utraty pracy nie byly placone raty.Mialam komornika ,który postępowanie umożył poniewaz nie mial z czego sciagnac naleznosci(do (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?20 Maja 2004

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 kapitału. miałbyć spłacony do 2000 roku lecz nie (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  komornik i tak na prawę oni nic nie mogą zborić bez Pani zgody, będą próbowali nakłonić Panią do uregulowania swojego zobowiązania. Cóż mogę Pani poradzić,zaległość ulega przedawnieniu (...)

 • Darowizna mieszkania11 Kwietnia 2006

  Mama moja ponad 5 lat temu zapisała mi mieszkanie w formie darowizny u notariusza mieszkanie społdzielczo-własnosciowe.Nie mam rodzenstwa,poniewaz moj brat zmarł poł roku temu.Zostawił dwoje dzieci.A oto moje (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE6 Października 2005

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką opłat. Cyfra została podłączona jednak przez pół roku (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, odpowiedziałem że tak, na to ona tonem nie znoszącym sprzeciwu (...)

 • alimenty na byłą żonę22 Lutego 2008

  alimenty na dziecko i byłą żonę, teraz kiedy wzrosły jego dochody podniosły się też alimenty na dziecko. Ale czy nadal musi płacić alimenty na byłą żonę ? Kiedy ustaję obowiązek wobec (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  sutuacji sciagna ci ze zwrotu podatku. a jak nie uda im sie tego zrobic w ciagu 3 lat to mandat ulega przedawnieniu. komornika sie nie martw nic ci nie zabierze co najwyzej odwiedzi Cie zeby przypomniec (...)

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane