Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie alimentów17 Września 2013

  Witam. W tym roku ukończyłem edukację w szkole średniej i nie zamierzam kontynuować nauki na studiach. Do tej pory pobierałem świadczenia alimentacyjne. Alimenty otrzymywałem "od państwa", bo ojciec nie (...)

 • Ugoda administracyjna16 Maja 2003

  Poszukuję materiałów dotyczących podanego tematu (Arni) JA TAKŻE POSZUKUJĘ MATERIAŁÓW O UGODZIE, MOGĘ PODAĆ SWÓJ INTERNETOWY ADRES TO NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACĘ, PISZĘ PRACĘ MAG. NA TEN TEMAT I MAM (...)

 • Zmiana kategorii wojskowej2 Sierpnia 2004

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi w znalezieniu pracy. (marcinet) Ja tez mam taki problem. Dzisiaj (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  problem. Sytuacja wygląda nastepująco. Kupiłem auto od szczyla-handlarza w Polsce, który kupił je z komisu w Niemczech. W Briefie są dane jeszcze innego właściciela - którym jest sp. z o.o., (...)

 • wypowiedzenie stosunku służbowego podczas usprawiedliwionej nieobecności w pracy14 Marca 2005

  Bardzo proszę o podanie wszystkich możliwości z podaniem podstawy prawnej,kiedy mozna zwolnić pracownika na zwolnieniu lekarskim lub innej usprawiedliwionej nieiobecności w pracy.Jak w takiej sytuacji (...)

 • Kazus z postępowania administracyjnego13 Września 2005

  Jedno podanie w którym czterej współwłaściciele występują o podział należący do nich jednej nieruchomości, zabudowanej kinem, sklepem, domem mieszkalnym i stodołą: -wszczyna 4 postępowania w (...)

 • Dyrektor miejskiej placówki zwolniony bezprawnie23 Sierpnia 2012

  Witam. Ostatnio w mojej miejscowości głośno o pewnej sprawie. Artykuł z lokalnej strony internetowej:. Szesnaście miesięcy od odwołania Mirosława Badury z funkcji dyrektora MDK zakończyła (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!26 Czerwca 2004

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe wczoraj dostałam znowu takie samo pismo, tylko z inną (...)

 • Zawiadomienie o podziale środków !!!11 Sierpnia 2012

  WAŻNE Proszę, pomózcie mi zrozumieć owe pismo : ZAWIADOMIENIE O PODZIALE ŚRODKÓW Na podstawie art. 123 ustawy z dnia 13.10.1998r. o systemie ubezpieczeń społecznych ( tekst jednolity Dz.U z (...)

 • Uprawnienia rzecznika praw dziecka8 Listopada 2010

  ? może żądać wszczęcia postępowania w sprawach cywilnych oraz wziąć udział w toczącym się już postępowaniu ? na prawach przysługujących prokuratorowi ? może żądać wszczęcia przez uprawnionego (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane