kasa fiskalna 2011r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


kasa fiskalna obowiązkowa?

kasa fiskalna obowiązkowa?

kasa fiskalna obowiązkowa? Mam pytanie, koło mojego domu otworzono budke z makaronami. Chodzi o to ze sprzedawca nie ma tam kasy fiskalnej... to chyba nie zgodne z prawem prawda? no bo jak sie

od 2000r prowadzę działalnośc gospodarczą w zakresie usług kosmetycznych.Do zaeszłego roku rozliczałam

od 2000r prowadzę działalnośc gospodarczą w zakresie usług kosmetycznych.Do zaeszłego roku rozliczałam

od 2000r prowadzę działalnośc gospodarczą w zakresie usług kosmetycznych.Do zaeszłego roku rozliczałam od 2000r prowadzę działalnośc gospodarczą w zakresie usług kosmetycznych.Do zaeszłego (...)

Kasy fiskalne- limit obrotów ma spaść o 50%.

Kasy fiskalne- limit obrotów ma spaść o 50%.

Kasy fiskalne- limit obrotów ma spaść o 50%. kasa fiskalna na straganach i targowiskach? Obłęd, ja stoje na targu i sobie tego nie wyobrażam zeby na sprzedane skarpetki ze zmarzniętymi łąpami (...)

Prowadzenie lombardu

Prowadzenie lombardu

? P.s. wejdź jeszcze na www.lichwa.pl i postudiuj andrzejwoz1#poczta.onet.pl obrót to odsetki plos całość ze sprzedaży .Kasa fiskalna to 38000zł.najgorszy problem to ustawa która wchodzi od (...)

kasa fiskalna

kasa fiskalna

kasa fiskalna Witam kiedy muszę mieć kasę fiskalną? Z góry dziękuję Witam Mam takie pytanie prowadzę sklep spożywczy i popsuła mi sie kasa fiskalan czy muszę zamknąc działalnośc (...)

Plaża i grill

Plaża i grill

fiskalna ale także wydzierżawienie terenu, bo plaża do kogoś należy, najprawdopodobniej do gminy. Naturalnie na krzywy ryj będzie miał pan największe zarobki, dopóki ktoś życzliwy nie wezwie straży (...)

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prośba o poradę.

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prośba o poradę.

będą w podobnych proporcjach. Jak myślicie jest szansa, że ta mała działalność może się udać? Poza pierwszym miesiącem gdzie jest kasa fiskalna to kosztów dużych nie ma, jedynie ZUS (...)

Kasa fiskalna z warzywniaka.

Kasa fiskalna z warzywniaka.

Kasa fiskalna z warzywniaka. hello mam pytanie dotyczące braku kasy fiskalnej, kazdy kto prowadzi dzialalnosc gospodarcza musi ja posaidac? czy np budki warzywne albo stragany na placu tez musza ja

Kasa fiskalna w kancelarii

Kasa fiskalna w kancelarii

Kasa fiskalna w kancelarii Jestem sekretarką w kancelarii, niestety na mnie spadł obowiązek znalezienia kasy, z tego co przeglądam to ofert jest całkiem sporo jaki i modeli, jednak chętnie poznam

Kasa fiskalna dla rolnika

Kasa fiskalna dla rolnika

Kasa fiskalna dla rolnika Jako rolnik osiągający przychód ze sprzedaży poniżej 20 tys wychodzi na to, że nie musiałem mieć kasy fiskalnej. Księgowa nic nie mówiła na ten temat. Info znalazłem (...)

odsprzedaż produktów - kasa fiskalna

odsprzedaż produktów - kasa fiskalna

odsprzedaż produktów - kasa fiskalna Witam:) Chcąc podreperować sobie trochę budżet chcę związać się z mało znaną firmą w Polsce działąjącą na zasadzie marketingu sieciowego w skrócie (...)

Od kiedy kasa fiskalna?

Od kiedy kasa fiskalna?

Od kiedy kasa fiskalna? Witam! Mam zamiar otworzyć gabinet weterynaryjny i mam w związku z tym kilka pytań. Po pierwsze czy kasę fiskalną muszę już mieć od samego początku działalności (...)

Sprzedaż choinek: KASA FISKALNA?

Sprzedaż choinek: KASA FISKALNA?

Sprzedaż choinek: KASA FISKALNA? Witam, W tym roku chciałbym się zająć sprzedażą choinek w okresie świątecznym na terenie Warszawy. Handel będę prowadził na stanowisku wydzielonym przez (...)

kasa fiskalna 2012

kasa fiskalna 2012

kasa fiskalna 2012 kto sprawdza ewidencje kas, i czy musi sie jakos spejclanie wylegitymowac? Ewidencję w kasach sprawdzają pracownicy urzędów skarbowych oraz kontroli skarbowej olek wierzba 45 (...)

kasa fiskalna dla PROSTYTUTKI !!!!

kasa fiskalna dla PROSTYTUTKI !!!!

kasa fiskalna dla PROSTYTUTKI !!!! Heloo! Słyszeliście o wprowadzeniu kasy fiskalnej o opodatkowaniu PROSTYTUTEK???? Może wprowadzą w końcu najstarszy zawód świata: Prostytutka!!! A co napiszą (...)

Kasa fiskalna zamkniecie działalności

Kasa fiskalna zamkniecie działalności

Kasa fiskalna zamkniecie działalności Witam miałem 3 lata temu sklep . i dzisiaj sie dowiedziałem że gdy sie ma działalonsc to co 1 rok sie robi przegląd kasy . zamknołem działalnosc i też (...)

Druga działalność gospodarcza - kasa fiskalna

Druga działalność gospodarcza - kasa fiskalna

Druga działalność gospodarcza - kasa fiskalna Witam, Mam działalność gospodarczą (restauracja) i chcę pod nią podpiąć kolejną działalność (sklep internetowy). Doczytałem się, że (...)

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

jaknie zaloze nie bedzie wysylal gdyz duza kasa na to idzie mieszka w Angli...pytane czy jak ma na wyroku do rak własnych moze mnie zmusić do założenia konta czy poczta wystarczy.pozdrawiam serdecznie 14

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

koniec pazdziernika 2007r.,jak pan k. rozdzielal podwyzki) dziewczyny , ktore do pazdziernika przepracowaly do 7 lat w STSie dostaly podwyzke na 1390brutto a te ktore przepracowaly 7lat badz dluzej maja

Kasa fiskalna a tłumaczania i nauka języków

Kasa fiskalna a tłumaczania i nauka języków

Kasa fiskalna a tłumaczania i nauka języków Witam. Od niedawna prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą w zakresie nauczania języków obcych (przeważająca) oraz dodatkowo wykonuję (...)

Kasa fiskalna - błąd w naliczanej stawce VAT

Kasa fiskalna - błąd w naliczanej stawce VAT

Kasa fiskalna - błąd w naliczanej stawce VAT Witam wszystkich, Prowadzę sklep internetowy, jako formę rozliczenia wybrałem ryczałt. Nie jestem płatnikiem VAT. Mam problem ponieważ na kasie (...)

Własna działalność gospodarcza - kilka pytań

Własna działalność gospodarcza - kilka pytań

rozliczać się ryczałtem 3% w tym przypadku? - czy kasa fiskalna jest potrzebna? - jak wygląda rozliczenie VAT w przypadku kupowania kodów od zagranicznych firm? - jak powinna wyglądać ewidencja (...)

Działalność usługowo - handlowa

Działalność usługowo - handlowa

handlowa, chciałbym żeby działała samodzielnie, ale pod wspólnym szyldem (wiadomo, koszty prowadzenia DG, kasa fiskalna, hostingi www). Chciałbym żeby wszystko było zgodnie z prawem i żeby (...)

Podkłady muzyczne, działalność nierejestrowana

Podkłady muzyczne, działalność nierejestrowana

fiskalna? (Obrobka dzwieku, produkcja muzyki) Mam 23 lata nigdy nie prowadziłem działalności gospodarczej.

Jaka forma działalności

Jaka forma działalności

dmuchanych. Część zysków będzie zatem pochodziła z faktur (wypożyczenie gminie/firmie w formie przychodu) , część z sprzedaży osobom prywatnym (kasa fiskalna), a koszty glównie z faktur (...)

Porada w otwarciu DG

Porada w otwarciu DG

( zakładając ze produkt jest sprzedawany jest z marzą 2750% ale kosztuje grosze) czy potrzebna mi kasa fiskalna dla każdego pracownika zakładając ze będzie ich 10 na raz przez intensywne 3 (...)

Biznes - riksza

Biznes - riksza

, żeby pan miał taką działalność. Nie wiem nawet czy kasa fiskalna nie będzie potrzebna.... barwin49 Jak chcesz sie dowiedzieć to weź się nie leń i nie wyręczaj ludźmi na forum tylko dzwoń (...)

 Kilka pytań odnośnie działalności gospodarczej.

Kilka pytań odnośnie działalności gospodarczej.

- czy potrzebna jest od początku kasa fiskalna a jeśli nie to od kiedy? -Czy płatności za ZUS oraz podatek korzystniej jest opłacać miesięcznie czy kwartalnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi. (...)

Działalność Rekreacyjno-Sportowa

Działalność Rekreacyjno-Sportowa

sprzęt , wtedy jest potrzebna kasa fiskalna ? faktury ? Proszę o pomoc i z góry dziękuje

Kontrola skarbowa w lokalu gastronomiczmym

Kontrola skarbowa w lokalu gastronomiczmym

Kontrola skarbowa w lokalu gastronomiczmym Witam. Mam pytanie,czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Po kontroli w lokalu gastronomicznym została zabrana do skopiowania danych kasa fiskalna i

1

2

3