karta podatkowa 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Karta podatkowa 2011

Karta podatkowa 2011

Karta podatkowa 2011 Witam! Prowadzę działalność gastronomiczną opodatkowaną na zasadach katy podatkowej. Od początku 2011 planuje rozpocząć prowadzenie kolejnej działalności (...)

wzór Karty przekazania odpadu obowiązujące od 2011r.

wzór Karty przekazania odpadu obowiązujące od 2011r.

wzór Karty przekazania odpadu obowiązujące od 2011r. Kartę Przekazania Odpadu 2011 możecie pobrać z: http://ekospecjalista.pl/wp-content/uploads/2011/01/Karta-Przekazania-Odpadu-2011.doc Kartę

skala podatkowa 2011

skala podatkowa 2011

skala podatkowa 2011 Witam Jaka sklala podatkwoa w roku 2011?Jakie zmiany?Z góry dziękuję za informacje SKALA PODATKOWA 2011!!! Podstawa obliczenia podatku * do 85 528 zł (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa 2013 Do 85.528 zł 18

Przychód, a karta podatkowa

Przychód, a karta podatkowa

Przychód, a karta podatkowa Dzień dobry. Chciałbym uzyskać informację, czy przychód dla jednoosobowej działalności w rozumieniu ustawy o podatku osobowym dla osób fizycznych ma zastosowanie (...)

VAT-25

VAT-25

zauważyć, że zgodnie z art. 80 § 1 ustawy Ordynacja podatkowa prawo do zwrotu nadpłaty podatku wygasa po upływie 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin jej zwrotu. (...)

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011

stawka podatkowa ryczałtu 2011 Witam, stawki VAT zostaną w 2011 roku zmienione ale czy stawki ryczałtu na poszczególne usługi nie zostaną zmienione w 2011 roku, a jeżeli zostaną (...)

tabela podatkowa 2011

tabela podatkowa 2011

tabela podatkowa 2011 Witam Jaka jest tabela podatkowa na rok 2011?Z góry dziękuję za pomoc za wszelkie informacje

skala podatkowa w 2011 roku

skala podatkowa w 2011 roku

skala podatkowa w 2011 roku Witam jaka jest skala podatkowa na rok 2011?Będe wdzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam

skala podatkowa na 2011 rok

skala podatkowa na 2011 rok

skala podatkowa na 2011 rok Witam Jaka skala podatkowa w roku 2011?Jakie są zmiany w porównaniu do roku 2010??Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

. nadwyżki ponad 85 528 zł. Zarobki, od których nie trzeba płacić podatku, to 3091 zł rocznie. Skala podatkowa w 2011 jest identyczna jak w zeszłym roku. faraon5

Jak się zmienia skala podatkowa na 2011?

Jak się zmienia skala podatkowa na 2011?

Jak się zmienia skala podatkowa na 2011? Witam Mam pytanie jak sie zmienia skala podatkowa na rok 2011?Z góry dziękuję

Skala podatkowa 2011 - skala podatkowa podatku dochodowego od osób fizycznych w 2011 r.

Skala podatkowa 2011 - skala podatkowa podatku dochodowego od osób fizycznych w 2011 r.

Skala podatkowa 2011 - skala podatkowa podatku dochodowego od osób fizycznych w 2011 r. Podstawa obliczenia podatku * do 85 528 zł -> podatek wynosi: 18% minus kwota zmniejszająca (...)

strata podatkowa???

strata podatkowa???

strata podatkowa??? Witam! Mam nierozliczoną stratę podatkową z lat ubiegłych. 2011 to ostatni rok rozliczenia straty. Obawiam się, że wygenerowany przeze mnie dochód nie będzie wystarczający, (...)

Spółka na ryczałcie /karta podatkowa/

Spółka na ryczałcie /karta podatkowa/

Spółka na ryczałcie /karta podatkowa/ Witam, chcę założyć taką spółkę z drugą osobą, na kartę podatkową, bez VAT. Jakie kroki muszę zrobić w urzędzie gminy i w US ? Druga osoba mieszka (...)

SKALA PODATKOWA NA 2011-JAKIE?

SKALA PODATKOWA NA 2011-JAKIE?

SKALA PODATKOWA NA 2011-JAKIE? Witam Mam pytanie jaka będzie skala podatkowa na 2011 czy ktoś może przesłać informacje na ten temat jakie zmiany?Z góry dziękuję

Skala podatkowa na 2011-jakie zmiany nas czekają

Skala podatkowa na 2011-jakie zmiany nas czekają

Skala podatkowa na 2011-jakie zmiany nas czekają Witam Mam pytanie inetresuje mnie jak sie zmienia skala podatkowa na 2011 rok?Jesli ma ktos informacje bardzo prosze o odpowiedzi?Z góry bardzo

Zus układ ratalny a karta podatkowa i pit16

Zus układ ratalny a karta podatkowa i pit16

Zus układ ratalny a karta podatkowa i pit16 Witam. Mam w zus układ ratalny który obejmuje składki za parę miesięcy w tym roku( około 4 składki). Prowadzę działalność na karcie podatkowej (...)

WOŚP 2011 - XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy !!!

WOŚP 2011 - XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy !!!

WOŚP 2011 - XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy !!! XIX Finał WOŚP już za nami! Kwota zadeklarowana: 37 008 974,00 PLN Złote Serduszko nr 1 Investors - 150 000 PLN Złota Karta

Problem z zarejestrowaniem samochodu

Problem z zarejestrowaniem samochodu

, przy rejestracji okazało się że ma współwłaściciela który nie wyrejestrował pojazdu po sprzedaży co w takim przypadku mogę zrobić. Proszę o pomoc karolina proszę się nie przejmować , może Karta (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

belgijskich dokumentach pojazdów nie jest wpisywany właściciel tylko jego użytkownik. Dokumenty pojazdu w tych krajach nie są dokumentami "wartościowymi" jak karta pojazdu w Polsce i jest to zaznaczone (...)

alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

odpowiedzialnosci w wspolnym podkreslam wspolnym wychowywaniu, WYCHOWYWANIU A NIE SZCZUCIU DZIECI OJCEM.Niech nasze dzieci przestana byc narzedziem"karta przetargowa" w niepowolanych rekach naszych (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

skala podatkowa w 2011 roku TABELA !!!

skala podatkowa w 2011 roku TABELA !!!

skala podatkowa w 2011 roku TABELA !!! polecam tabelę z informacjami dotyczącymi skali podatkowej w 2011 roku http://izba-skarbowa.bydgoszcz.pl/files/US0410/Limity_2011.pdf

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011

Rozliczenia podatkowe za 2011 Interesuje mnie kwestia składania zeznań podatkowych za 2011 drogą internetową. Jakie nowe formularze będzie można wypełnić i wysłać w takiej formie? Czy jakies

skala podatkowa - 2011 rok

skala podatkowa - 2011 rok

skala podatkowa - 2011 rok Podstawa obliczenia podatku (w złotych): * do 85 528 -> podatek wynosi: 18% podstawy obliczenia minus kwota 556zł 02gr * ponad 85 528 -> podatek wynosi: 14 839zł 02gr

Nauczyciel kontraktowy a nie przedłużenie umowy o pracę

Nauczyciel kontraktowy a nie przedłużenie umowy o pracę

mi kolejnej umowy.... Wiem, że jej syn kończy studia podyplomowe uprawniające do uczenia "mojego" przedmiotu i mam wrażenie, że chce jego obdarować moim etatem.... Pytanie co zrobić? Karta

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

...Problemu by nie bylo gdyby nie to, że tam zostala mi jedynie karta kredytowa do spłaty i w tym momencie dokonane wpłaty pozostają na koncie. mówiłam ex malżonkowi, ze tam ma nie wpłacac jednak (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

której pisałem wcześniej. W tym temacie zmiany poczynione w Ustawie w 2011 roku nic nie zmieniły. PPHUEDMAR

1

2