kara za jazdę po pijanemu w 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

jazda po alkoholu

jazda po alkoholu

?Jaka kara za 0,28 promila?Z góry dziękuję za pomoc milek9 Witam Mam pytanie jak wygląda sprawa gdy kogoś zatrzymają za prowadzenie po alkoholu jak wysoka może (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

lekarskie i psychologiczne(oczywiscie odpłatne pierwsze 300zl nastepne 100zł) Z powodow oczwistych nie wykonałem w/w badan w terminie 30 dni od otrzymania skierowan jak w nich nakazano. (...)

jazda bez prawa jazdy

jazda bez prawa jazdy

dziękuję mateusz38 Witam, mam pytanie jaka jest kara za jazdę bez prawa jazdy? mieszkam na wsi ? Czy może są jakieś drogi po których można jeździć za mniejszą (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to (...)

Stan nietrzeźwości - jaka kara ??

Stan nietrzeźwości - jaka kara ??

5 lat pozbawienia wolności grozi natomiast w przypadku, gdy kierujący pojazdem w stanie nietrzeźwym był wcześniej skazany za jazdę po pijanemu.

Przedawnienie wyroku

Przedawnienie wyroku

ODPOWIEDŹ PS. MÓJ SĄSIAD "PSIOK" ZGARNĄŁ MNIE ZA JAZDĘ NA ROWERZE PO ALKOHOLU... PARANOJA ja prawo-cywilne.net za jazde pod wpływem alkocholu dostałem zakaz na 3 lata i rok (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

jest zwierzatkiem w Zoo które mozna oglądać. Karol alimenty.pl Witaj Jesteś doskonałym odzwierciedleniem matki moich dzieci w wieku 6,5 i 4,5 roku. jestem już po rozwodzie i w (...)

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

Od 14 maja 2011 - strefa ruchu na drogach osiedlowych - ZA CO MANDAT ??

administracji z 12 kwietnia 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U. z 2011 r. nr 89, poz. 509).

Odzyskanie prawa jazdy

Odzyskanie prawa jazdy

krok po kroku co należy zrobić aby podjąć próbę odzyskania dokumentu) jak jechales po pijaku to wczesniej nie odzyskasz łoś superktoś ja mam prawo jazdy zatrzymane w kętrzynie za (...)

jazda po pijanemu

jazda po pijanemu

a mam prawo jazdy na 4 różne kategorie to trace wszystkie? iliana Witam, dwa dni temu zatrzymała mnie policja za jazdę pod wpływem (w I próbie - 0,35, w kolejnych była tendencja (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

oczywiscie placi za. Zasada z wyplata ryczaltow jest taka ze miesiecznie nie moga one przekroczyc sumy 687,1 zł (za dozory) i za wywiady (w miesiacu maksymalnie 3). Jak potrzeba kuraotra (...)

Jazda po pijanemu na koniu

Jazda po pijanemu na koniu

Jazda po pijanemu na koniu Mam pytanie co mi może grozić za jazde po pijanemu na koniu ewentualnie na krowie, nie spotkałem się z taka sytuacją , tylko jestem ciekaw czy są (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

co grozi?

co grozi?

mies. w zawieszeniu i grzywne. dwa dni przed zapadnieciem w/w wyroku zostałem ponownie zatrzymany za jazdę po pijanemu też z kolizją co mi grozi? jak sie z tego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

. - wynagrodzenie za dotychczasowe, bezumowne korzystanie z ich gruntów jak również dalszy, stały miesięczny dochód za korzystanie z tych gruntów po (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

(ojciec) dostał dziś mandat za "spożywanie alkoholu w miejscu publicznym" (100 zł)siedząc sobie w swoim własnym samochodzie. Silnik nie był włączony po prostu se w nim (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

ubezpieczyciela B (po prostu nie wypowiadałeś umowy). Miałeś w takim przypadku dwie polisy bo A przedłużało umowę o kolejne 12 miesięcy za które de facto musiałeś zapłacić i polisę (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

wczesniej. On to robil w kancelarii Legaleo i polecamy. Lila Miałem sprawę w sądzie zoaatelm ukarany na karę 1 roku w zawieszeniu na 2 lata i ta kara skończyła się w styczniu (...)

Utrata prawa jazdy

Utrata prawa jazdy

). Pani doktor z Wompu po badaniach , powiedziała że muszę odbyć roczna terapie w Poradni Uzależnień. Ja się odwołałem i nie wstawiłem na badania odwoławcze w nowej placówce ponieważ (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów od (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu po (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

obecnej pracy mam umowę na czas nieokreślony, ale najprawdopodobniej zmienię pracę. Czy w takiej sytuacji dostanę pieniądze za niewykorzystany za 2010 r. urlop wypoczynkowy?? bubas24 (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

skończyłaś psychologię lub pokrewne to nie ma problemu,ja po prawie piszę to w pięciu zdaniach co jest w)g mojego kierownictwa za mało i zbyt ogólnikowo,może masz jakąś sensowną (...)

pozwanie ojca o uszczerbek na psychice po smierci matki

pozwanie ojca o uszczerbek na psychice po smierci matki

nastolatki.jeździł po pijanemu, nawet po 40 km z pracy, a ja codziennie się martwiłam czy się gdzieś nie rozbił autem, albo co gorsza kogoś nie zabił. wiem ze zdradzał mamę z ta (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

. Za to bardzo bliska, cudowna dziewczyna z którą znamy się od dziecka w trakcie studiów zaszła w ciążę i wyszła za mąż za idiotę. Rok pózniej byli już po (...)

wyrok w zawieszeniu

wyrok w zawieszeniu

sprawa tak jak bylo w pismie. Prosze o pomoc:l princess930 Witam rok temu dopuściłem sie kradzeizy i za to dostalem rok na trzy lata w zawieszeniu, następnie w lutym biezącego roku (...)

Prawo Jazdy rezygnacja

Prawo Jazdy rezygnacja

Prawo Jazdy rezygnacja Witam. Moja sytuacja wygląda następująco: W roku 1997 zatrzymano mi prawo jazdy kat A,B,C+E,T na 3 lata za jazdę po pijanemu. Teraz kończy mi się ten (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

. Serdecznie Cię pozdrawiam...:) Kaśka alimenty.pl A jakie to ma znaczenie, że się stoi za mężczyzną czy za kobietą?! W ogóle nie powinno być tego typu kategoryzowania, bo przez to (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

po 2 nękali po 3 ujawnili dane osobowe osobie postronnej i po 4 podali nieprawidłową kwotę zadłużenia w celu wyłudzenia pieniędzy za skierowanie sprawy do sadu w (...)