Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kandydat na wójta9 Listopada 2010

  Osoba, która chce zostać wójtem, musi posiadać bierne prawo wyborcze, czyli tzw. możliwość kandydowania. Takie prawo ma osoba, która może zostać wybrana do rady gminy, tzn. nie została pozbawiona orzeczeniem (...)

 • Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.)22 Kwietnia 2013

  Dotyczy: Procedura Wyboru Prezesa (Członka Zarządu w Sp. z o.o.) Dzień Dobry, w spółce z o.o. podział własności jest następujący: Udziałowiec A1: 40% Udziałowiec A2: 37% Udziałowiec A3: 20% Udziałowiec (...)

 • Aplikacja kuratorska14 Lutego 2005

  W środe idę na rozmowę kwalifikacyjną do Sądu Okręgowego w sprawie aplikacji kuratorskiej.Jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć z czego się przygotować i jak wygląda taka rozmowa,to będę bardzo wdzięczna! (...)

 • karany kandydat na radnego20 Listopada 2010

  czy osoba karana z art 207 może kandydować na radnego? (Wyrok prawomocny z 2009 w zawieszeniu)

 • Wymazanie wyroku - czy mogę wstąpić do...? Proszę o porady5 Lutego 2012

  Witam Wszystkich Z góry dziękuje za odpowiedz na kilka od dawna trapiących mnie pytać. Cala sprawa wygląda tak: Zostałem skazany wyrokiem karnym. Byłem sądzony jako nieletni. z tego co mi wiadomo po trzech (...)

 • gminy zbierają chętnych na ławinków13 Czerwca 2011

  Słyszałem, że można do gmin zgłaszać swoja kandydaturę na ławnika sądowego! Do kiedy to można uczynić? Jakie trzeba spelnić warunki? Kto może starać się o to miejsce? Tegoroczny nabór ławników (...)

 • uważaj! korzystając z sieci w czasie wpracy29 Marca 2011

  Witam! Zachowaj szczególną ostrożność używając portali społecznościowych i korzystając z sieci w czasie pracy!!! Zamieszczam poniżej ważne informacje: To, co może zaszkodzić kandydatowi do pracy (...)

 • CV- pytania13 Grudnia 2010

  Witam Mam pytanie czy zdjęcia w Cv jest jego ważnym elemnetm chodzi mi czy lepiej wysłac ze zdjęciem czy bez?Kiedy ma sie większe szanse!z góry dziękuję myślę ze to wazny element. pozdrawiam, Małgorzata (...)

 • Uznałem dziecko za swoje ale chcę to unieważnić13 Grudnia 2010

  2 lata temu poznałem dziewczynę i po 4 miesiącach zaszła w ciążę, byliśmy krótko ale postanowiliśmy założyć rodzinę w zaistniałej sytuacji i uznałem dziecko za swoje. Po urodzeniu mieszkaliśmy razem (...)

 • zmiana w radzie nadzorczej spółdzielni mieszkaniowej1 Lipca 2010

  W ciągu roku dwoje członków rady nadzorczej zastępca przewodnuczącego rady oraz sekretarz złożyli rezygnację z pełnienia swoich funkcji. Na ich miejsce wybrano nowych członków. Mam pytanie: 1. czy można (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane