jakie zmiany w kpir 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ???

VAT 2011 - jakie zmiany ??? Najważniejsze zmiany wprowadzone do ustawy o VAT obejmują: 1) zmiany w zakresie stawek podatku VAT, 2) dostosowanie do PKWiU 2008 (zmiany (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

przeszkadza to ze syn ma jego nazwisko i nie chce go zmieniac....czy on moze to zrobic bez mojej zgody ? eve30 Witam Jestem w trakcie rozwodu. W marcu ma urodzić się moje córeczka. Przyjęłam (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie ? W takich sprawach z nimi nie można wdawać się w żadne rozmowy. Wystąpić pisemnie /listem poleconym/ i zażądać dokumentów, w oparciu o które wzywają do zapłaty. Jeżeli (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

ZUS 2011 - zmiany ?!

ZUS 2011 - zmiany ?!

? chciałabym się dowiedzieć, czy zajdą jakieś zmiany w/w pytaniach na rok 2011??

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

vat 2011 zmiany

vat 2011 zmiany

vat 2011 zmiany Nowych przepisów w ustawie o VAT jest naprawdę dużo. Do najistotniejszych zmian, jakie ustawodawca wprowadził do sytemu VAT zaliczają się: * Zmiany w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ??

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ??

Odliczanie VAT od aut 2011 - jakie zmiany ?? Zmiany w VAT, które weszły w życie od 1 stycznia 2011 r., przewidują m.in. likwidację obowiązku: * przedkładania (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

wizycie w WAM syn otrzymał smsa, że były mąż ma zamiar wprowadzić się do mieszkania. Nie mieszkał w nim przez 22 lata i ani dnia nie przebywał nawet w gościach. Nie inwestował, nie (...)

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ???

PKWiU 2011 - ustawa o VAT 2011 - klasyfikacje statystyczne JAKIE ZMIANY ??? Od 1 stycznia 2011 r. podatnicy, aby ustalić właściwą stawkę VAT dla towarów i usług, będą (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w lutym (...)

ZUS - jakie zmiany ???

ZUS - jakie zmiany ???

? chciałbym się dowiedzieć, czy zajdą jakieś zmiany w/w pytaniach na w 2011 roku???

Jakie zmiany w prawie budowlanym w 2011 ?

Jakie zmiany w prawie budowlanym w 2011 ?

Jakie zmiany w prawie budowlanym w 2011 ? Witam, nowelizacja w prawie budowlanym ma ponoć wprowadzić rewolucyjne zmiany, ale wyczytałem, że może to doprowadzić (...)

Urlopy 2011- zmiany

Urlopy 2011- zmiany

Urlopy 2011- zmiany Witam Mam pytanie jakie zmiany w urlopach w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Chyba nie było żadnych poważniejszych zmian, (...)

skala podatkowa 2011

skala podatkowa 2011

skala podatkowa 2011 Witam Jaka sklala podatkwoa w roku 2011?Jakie zmiany?Z góry dziękuję za informacje SKALA PODATKOWA 2011!!! Podstawa obliczenia podatku * do 85 (...)

Zmiany OFE rok 2011

Zmiany OFE rok 2011

Zmiany OFE rok 2011 Witam jakie zmiany w OFE w roku 2011?Za wszelkie inforamcje z góry dziekuję. Pozdrawiam

kodeks pracy, jakie  zmiany w 2011

kodeks pracy, jakie zmiany w 2011

kodeks pracy, jakie zmiany w 2011 Jakie jeszcze czekają nas zmiany oprócz braku wolnego za świąteczne soboty i bezsensownego wolnego w Trzech Króli? Będziemy (...)

Zmiany dla kierowców 2011

Zmiany dla kierowców 2011

Zmiany dla kierowców 2011 Jakie zmiany czekają na kierowców w 2011 roku?? z góry dziękuję za odpowiedź!

Czas pracy 2011 a święto Trzech Króli - jakie zmiany ?

Czas pracy 2011 a święto Trzech Króli - jakie zmiany ?

Czas pracy 2011 a święto Trzech Króli - jakie zmiany ? W 2011 r. 6 stycznia po raz pierwszy jest dniem wolnym od pracy, a za 1 stycznia, który wypada w sobotę, pracodawca (...)

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

nieletni pod wpływem alkoholu w szkole

której pisałem wcześniej. W tym temacie zmiany poczynione w Ustawie w 2011 roku nic nie zmieniły. PPHUEDMAR

Rok po katastrofie smoleńskiej - jakie zmiany w umacnianiu państwa ??

Rok po katastrofie smoleńskiej - jakie zmiany w umacnianiu państwa ??

Rok po katastrofie smoleńskiej - jakie zmiany w umacnianiu państwa ?? Już w pierwszych dniach po katastrofie została w ekspresowym tempie znowelizowana ustawa o NBP, aby pierwszy (...)

Prawo jazdy 2011 - jakie zmiany ??

Prawo jazdy 2011 - jakie zmiany ??

Prawo jazdy 2011 - jakie zmiany ?? Co nowego?? * Młodzi kierowcy kategorii B będą musieli jeździć z naklejką zielonego listka przez dwa lata od uzyskania dokumentu. Jeśli przez ten czas (...)

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r?

co mozna odliczyć w podatku za 2011 r? Czy zmieniły się przepisy mówiące o tym, co będzie można odliczyć od podatku za 2011 rok? Jeśli tak to jakie są to zmiany? Szczególnie (...)

Zmiany w OC 2011

Zmiany w OC 2011

Zmiany w OC 2011 Witam Jakie zmiany w ubezpieczeniach OC? Gdzie znajde informacje na ten temat?Z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi

Zmiany w OFE

Zmiany w OFE

Zmiany w OFE Witam mam takie pytanie jakie zmiany jesli chodzi o otwary fundusz emerytalny w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie inforacje na ten temat. Pozdrawiam

1

2