jakie warunki trzeba spelnic na zasilek przedemerytalny w 2012r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na nich obowiązków - za pazerne krwiożercze bestie. Trzeba znaleźć się w ich sytuacji, że w taki właśnie sposób oceniać!!!!! Agatka nie wchodzać w szczególy, kto (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

jestem na zwolnieniu w ciąży drugi miesiąc więc teraz powinien zapłacić mi ZUS, więc ile się czeka na te pieniądze. Pozdrawiam czarna prawo-pracy.net jestem w 4 tygodniu ciąży,pracuje (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej 18 (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

1177 W trakcie rozwodu (bez orzekania o winie) zgodziłem się płacić alimenty w wysokości 500 zł na dziecko i 300 zł na żonę przy średniej pensji netto 1800 zł. Żona jest na (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

. Wszystko zależy od Ciebie jak do tej sprawy podejdziesz.Jeżeli mogę Ci doradzić, to w Sądzie bądź opanowany ale wiedz czego chcesz i na czym ( na kim ) Ci zależy,na dziecku (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

musze miec przepracowane 30 dni roboczych czy tylko cały miesiąc misiek prawo-pracy.net Witam. Mój problem polega na tym że jestem na umowie w firmie od 2.01.1010r. i jestem w (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

tak nie jest).Mnie nie stac na adwokata ani na zadne porady prawne.Nie wiem co robic.Poradzcie!ps.Po pierwszej rozprawie wyrok jeszcze nie zapadl.Czekam na druga na ktorej mam byc jeszcze (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

głównym sukcesem w życiu jest zajście w ciąże i urodzenie dziecka. Pańć, które tuż po zobaczeniu na teście dwóch kresek lecą na L-4 i domagają się od państwa często (...)

jak odzyskac dziecko??

jak odzyskac dziecko??

menopauzy, w styczniu już była sprawa w sądzie, bo nie ma szans na adopcję, więc próbuje ukraść moje dziecko, termin rozprawy błyskawiczny - matka uruchomiła swoje kontakty w (...)

Do Kuratorów zawodowych

Do Kuratorów zawodowych

skazanego obowiązków na podstawie art 72 par 1 kk znajdują się w sekretariatach wydziałów, kurator prowadzi tam kontrole okresu próby na zarządzenie sędziego w trybie art. 14 (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

na to nie pozwalam. Gdy ci wsiedli w samolot aby pomóc rowiązać konflikt prawda wyszła na jaw i od tego czasu coraz trudniej mu było płacić. Przez to że znalazłam się w fatalnych (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

maciej.mrozowski@wp.pl mrozowskim witam 2 lata temu wzielem pozyczke w skoku stefczyka na kwote 42 tys splacilem okolo 7 tysiecy lecz w grudniu 2009 r zlamalem noge i dostawalem z zusu (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

nie mam wiedzy na ten temat. kann Bardzo chciałabym uzyskać dokładne informacje na temat unieważnienia małżeństwa zawartego w Kościele katolickim. Rozwód cywilny uzyskałam w (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

? Dziękuje za odpowiedzi. tleniss56 Witam W dniu dzisiejszym zarejestrowałem się na bezrobociu Prace straciłem (rozwiązano umowę)w lipcu do grudnia przebywałem na zwolnieniu lekarskim,cały (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

Anglii, moj byly nie placi na nie. W polsce mialam zasądzone 650 zł alimentów na dzieci. w tej chwili zaleglość jest na kwotę 9750 zł. Wiem, że mieszka w okolicy (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

obnizony o jakies ponad 10 funtów może alimenty.pl A jakie są te inne zasiłki w UK i jakie potrzebne są dokumenty, jakie warunki trzeba spełniś? Może ktoś zna (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

chce zgodzic sie na zabieranie jej do miejsca w ktorym mieszka. co moge w takiej sytuacji zrobic. jakie sa szanse na to ze on jednak bedzie mogl ja zabierac. dodam jeszcze ze (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

całkowicie polską parą, termin ślubu w Polsce mamy w maju 2009 r., ale wcześnie na przełomie roku spędzimy miesiąc na Filipinach - i tam chcielibyśmy wziąć ślub na (...)

Darowizna mieszkania dla syna od rodziców, jakie prawa prawa żony?

Darowizna mieszkania dla syna od rodziców, jakie prawa prawa żony?

jesli jednak przepisali by dom na mnie w fromie derowizny w przypadku rozwodu dom bedzie wspolnota majątkową do podzialu? pozdrawiam pietruszka35 alimenty.pl [cytat] 4 lata temu kupiłem (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

samochód przepisał na ojca, pracuje na czarno, wynajmuje mieszkanie. Zostawił potężne obciążenia na domu (niespłacona hipoteka po jego kredycie na firmę). Jakie (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że ona również (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

ciąży! Przedtem pracowałam u niej na caly etat, robiłam nadgodziny, "byłam na każde piernięcie", ale w papierach miałam napisane,że pracuję na pół etatu. niedośc,że gdy (...)

o ile moge zmniejszyc alimenty na syna

o ile moge zmniejszyc alimenty na syna

idzie na jego leki. ja mam wziety kredyt na 11tys( na remont pokoju) i juz go czesciowo splaciłem a tak to daje mamie na zycie 400-800zł miesiecznie i do tego 300zł alimenty -innych (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

sierpnia 2010 r. w Wydziale I na rozprawie sprawy ze skargi J. B. na postanowienie Dyrektora Izby Skarbowej we W. Ośrodek Zamiejscowy w L. z dnia [...] stycznia 2010 r. (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (...)

1

2

3

4

5

...

14