jakie ulgi w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

Ulga rehabilitacyjna 2011 - jakie wydatki można odliczyć ??

dokonania odliczenia. Wydatki wchodzące w skład ulgi rehabilitacyjnej zostały wymienione w odpowiednim katalogu, a jego zamknięty charakter powoduje, że jeżeli jakiś wydatek nie został (...)

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011

Ulgi podatkowe 2011 Witam. czy ktoś ma dostęp do wiadomości dotyczących ulg podatkowych na 2011 rok? bardzo bym prosił o takie informacje. z góry dziękuję za odpowiedź! Hej, sam sie (...)

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011??

Z jakich ulg podatkowych można skorzystać w zeznaniu PIT za 2011?? witam szukam informacji na temat zeznań podatkowych za rok 2011, chodzi mi o to jakie ulgi podatkowe obecnie (...)

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku !

Ulgi podatkowe w 2011 roku ! Jakie ulgi podatkowe są przewidziane na 2011 rok ?? z góry dziękuję za odpowiedź!

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak więc: * (...)

jakie ulgi dla seniorów

jakie ulgi dla seniorów

jakie ulgi dla seniorów Witam, Mam dziadków w podeszłym wieku, mają po ok. 70 lat. Zastanawiamy się jakie ulgi im przysługują z tego tytułu. Czy ja mogę ich reprezentować (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu

ulga podatkowa 2011 koszty uzyskania przychodu Witam jakie ulgi podatkowe obowiązy=uje w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje na ten temat

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi na dziecko i jaka kwota obecnie obowiazuje? (...)

Ulga meldunkowa

Ulga meldunkowa

2011, a nie w 2007-2008. Dla zbycia nieruchomości nabytych poza latami 2007-2008 ulgi meldunkowej nie ma. abdiasz witam mam pytanie dotyczące ulgi mieszkaniowej. od którego momentu (...)

Koszty uzyskania przychodu 2012.

Koszty uzyskania przychodu 2012.

ulgi w zaleźności od przychodu co ty piszesz? M16ichał Tak o to:) Dzięki wielkie,. nic tic

Podwyżka VAT a ulga dla studentów

Podwyżka VAT a ulga dla studentów

dla studentów, jakie? Przepisy wprowadzają ulgi dla studentów na przejazdy koleją i autobusami - w wysokości 49 proc. i 51 proc. paula20 Z 49-proc. zniżki na przejazdy PKS i PKP (bez (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

prowadzimy jako nieliczni w kraju. Wiemy jak to robić i mamy poparcie w wielu sądach w kraju. Trzeba jednak użyć konkretnych argumentów. Jakich, to już nasza tajemnica handlowa. (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód miał (...)

"Przejście części zakładu pracy na innego pracodawcę" a ulgi ZUS i Podatki

w SPÓŁKA A sp. z o.o., na zasadzie ciągłości będzie można wykorzystać w SPÓŁKA B sp. z o.o. 3. Przejście zakładu pracy spowoduje, że Pana/Pani nowym pracodawcą zostanie SPÓŁKA B sp. (...)

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

Ulga rehabilitacyjna - PIT 2011 !

wymienione powyżej osoby rocznych dochodów nie wyższych niż 9120 złotych. Jeżeli chcemy skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej należy poza pit 37 druk wypełnić jeszcze odpowiedni załącznik, wszystkie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ U TEGO PRACODAWCY (...)

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011 Kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko, co stanowi kwotę 1112,04 zł rocznie na dziecko. Nadal bez zmian w 2011 roku? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

Odszkodowanie za zakaz konkurencji - 3 umowy

przyczyny uzasadniające istnienie zakazu konkurencji (31 maja 2011), czy może z dniem w którym zostałem o tym poinformowany (1 grudnia 2011). Uwzględniając wszystkie umowy i okoliczności, (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie

Ulga na dzieci po slubie Witam Do skladanie pitow za 2011 mamy jeszcez sporo czasu ale chcialabym sie paru rzeczy dowiedziec, poniewaz niewiele sie orientuje w temacie. 1. Mam roczna corke, sama

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

założyć w Prokuraturze.Pismo jest podobne do tego jakie w takiej sprawiesk,ładasz w sądzie tylko w nagłówku piszesz Prokuratura Rejonowa w ........ itd.W prokuraturze (...)

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów

Ulgi dla studentów? - tańsze bilety dla studentów Ustawa budżetowa na 2011 rok zwiększa wysokość ulgi dla studentów za przejazdy pociągiem na podstawie biletów jednorazowych. Ich wysokość (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

rodzinie-PYTAM JAKIM PRAWEM??? Ja też wykupiłam mieszkanie w czym pomagały mi moje dzieci chociaż wszyscy żyliśmy w nędzy ,tylko w tym celu żeby poprawić w przyszłości życie (...)

Zmiany w prawie podatkowym 2014

Zmiany w prawie podatkowym 2014

Zmiany w prawie podatkowym 2014 Witam, Jakie nadchodzą zmiany w nowym roku? ktoś wie może? Biuro rachunkowe - warto zajrzeć, tak swoją drogą... Jeżeli chodzi o zmiany w podatkach (...)

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011

Zmiany w ulgach podatkowych 2011 Witam, wraz z mężem oddajemy krew od roku, wiemy że można to odliczyć od podatku. Czy w tym roku będzie to nieco łwtiejsze i szybsze? pytam bo rozmawialiśmy (...)

Ulgi podatkowe?Jakie zmiany?

Ulgi podatkowe?Jakie zmiany?

Ulgi podatkowe?Jakie zmiany? Witam Mam pytanie jakie ulgi podatkowe nas czakaja w nowym roku?Co z ulga za internet co się zmienia?Z góry dziekuję za informacje

1

2

3

4

5

...

8