jakie trzeba mieć pozwolenia na otwarcie żwirowni Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zona z Filipin

Zona z Filipin

sprowadzeniem ich tutaj i jak to może wyglądać ze strony prawnej. Jeśli ktoś coś wie na ten temat bardzo proszę o odpowiedź na forum lub na maila: WidgetSFOR@gmail.com A tak nawiasem (...)

Garaż Blaszany

Garaż Blaszany

postawiony na posesji (obudowany blachą wóz drzymały........) Czy trzeba pozwolenie na budowę? Czy trzeba pozwolenie na utwardzenie gruntu np. płytami (własnej posoesji)? (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

wyjścia - jednym słowem mowiąc pujscie na łatwiznę) ale wiem, że na pewno przy tym wszystkim płaciłby chociaż skromne ale zawsze jakieś pieniądze na dzieci (przecież na alkohol (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na mamusie (tak ja (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

wypytać Remek55 Bo włodek u mnie już wystąpiło zasiedzenie i czytam w necie na stronach prawniczych czy na agrobiznesie że wygranie takiej sprawy jest zerowe Remek55 Remek. Na zasiedzenie (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

sprawiedliwe ??? 02021973 Cześć! ja bym najpierw zapytał skąd się wzięło to dziecko? Na ile to był akt seksualny świadomy obydwojga rodziców a na ile "łapanie chłopa" na (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

noc a na to trzena pieniedzy.. na powietrze nie jezdzi.. przesiaduje na maszynach w kasynach na to tez trzeba co najwazniejsze i najgorsze jest narkomanem. na to rowniez (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

chce zgodzic sie na zabieranie jej do miejsca w ktorym mieszka. co moge w takiej sytuacji zrobic. jakie sa szanse na to ze on jednak bedzie mogl ja zabierac. dodam jeszcze ze Mala choruje na (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

i tu Niemcy musza stosowac bariery. Podobne bariery robia ruskim Niemcom , ktorych rocznie przesiedla sie do RFN po ok. 200 000., i niektorzy czekaja po 9 lat na walizkach na prawo wjazdu do Ojczyzny

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko zeszło (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

alimenty których żądacie wydajecie wyłącznie na te dzieci na które je pobieracie. Z doświadczenia wiem że nie. Mamusia mojego dziecka najpierw żądała kasy na mojego synka i na (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

stara złapała na melinie AdIDaSa . . . a to syfu najwyższa klasa. Twoi starzy wygrali na raz w kółko i krzyżyk, a miał być remis. Twoja stara ma milion wejść dziennie na fotka.pl (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

sobie na tą klatę, utrzymanie w tym mieszkaniu jeszcze swojego narzeczonego? To jest jakaś inna.. kobieca "logika"... A co obie panie i reszta powie na propozycję opieki nad dziećmi jeden do (...)

Slub pomiedzy Polka i Arabem

Slub pomiedzy Polka i Arabem

kocha i że jestem jedyną kobieta w jego życiu i tak juz zostane i sama tak do końca w to nie wierze bo dość dziwne ma zachowania które mi już teraz na nerwy działają np: umawiamy sie na (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

nie każdego stać na 100 czy 200 zł na poradę ,bądź ok . 1000- 1500 na "reprezentanta" w sądzie iza12014gmail.com alimenty.pl Prawo rzekomo mówi tyle ile ojciec dziecka płaci ty masz (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

penitencjarny ale tych jak na razie duzo nie ma bo oczywiscie rozbija sie o kase. A ja jak mam obslugiwac zk podczas gdy w biurze czeka na mnie ok. 350 srodkow. Pozdrawiam legus Na czym (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

bardzo". Wyprowadziłam się do mamy i czekałam na telefon lub na niego że przyjdzie, na moje telefony nie reagował. Po 2 tygodniach poszłam do naszego mieszkania a tam zastałam już nową (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

lepiej skupić na własnych dzieciach na tym żeby facet dorobił i na tym by samemu dorobić do budżetu,też nie znasz do końca jej sytuacji a tylko oceniasz.Naprawdę zzamiast obszczekiwać (...)

handel na giełdzie - jakie pozwolenia

handel na giełdzie - jakie pozwolenia

handel na giełdzie - jakie pozwolenia Witam, czy wie ktoś może jakie warunki trzeba spełnić żeby móc handlować ubraniami na giełdzie? czy trzeba mieć (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

Milena.Todorska@pzcussona.com.pl MIlka28 Źle wpisałam adres e-mail: Milena.Todorska@pzcussons.com.pl MIlka28 Witam:) Cieszę się, że tu trafiłam, mam nadzieję, że uzyskam tutaj pomoc:) Proszę niech ktoś (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

Jak założyć partię polityczną ?

Jak założyć partię polityczną ?

a nawet się nie da żyć. Politycy powinni być na max 2 kadencje wybierani a nie z jednego stanowiska na drugie i tak 20 lat się bujają za nasze podatki samochodami po 500 tys zł i lepiej jakieś (...)

Spadek po dziadkach

Spadek po dziadkach

stwierdzenie nabycia spadku wraz z wnioskiem o otwarcie i ogłoszenie testamentu" czy tylko samo stwiedzenia nabyca spadku i otwarcie i ogłoszenie na odrębnym lub nie jest ogłoszenie potrzebne. 3 (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

na wpłąte 1500zl. Nie stać mnie na to, jestem studentką co prawda pracuje, ale niewiele zarabiam. Powiedziałam o tym i do tego zgłosiłam, ze miałam otrzymac informacje na temat rozłozenia (...)

Promocja bankowa: 50zł (lub więcej) gratis do końca sierpnia

Promocja bankowa: 50zł (lub więcej) gratis do końca sierpnia

premia została przyznana należy jeszcze zrobić dwie rzeczy: 1. Do 14 września zrobić obrót na swoim nowym koncie 500zł. 2. Do 14 września wykonać jedną płatność kartą debetową przyznaną do (...)

Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA

Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA

dość mocno ograniczyć prawa do dziecka. Na szczęście trafiłem na odpowiedniego prawnika z odpowiednim momencie. Kancelaria na swojej stronie adwokat-rodzinny.com ma dokładnie wypisany (...)

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

nie masz na pampersy takim jak ty zawsze krzywda :) Jurek400 Żeby realnie i w miarę na poziomie dziś utrzymać w Polsce dzieciaka w szkole średniej trzeba na niego wydać ok 1300zł (...)

Garaż blaszany-formalności

Garaż blaszany-formalności

Garaż blaszany-formalności Witam! Postanowiłam na własnej posesji postawić garaż blaszany na samochód osobowy, wiem już o tym ze trzeba mieć pozwolenie, zadzwoniłam do starostwa (...)

1

2

3

4

5

...

14