jakie sa wymogi przy przyznawaniu rent w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

lub 9 miehców 582,70 z. zyta75 12 miesięcy dla bezrobotnych którzy: - zamieszkałych w okresie pobierania zasiłku na obszarze powiatu, jeżeli stopa bezrobocia na tym obszarze w dniu 30 czerwca (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

powykorzystaniu urlopu macierzynskiego i wypoczynkowego wrocilam do pracy. Chcialabym wziac urlop wychowawczy poniewaz moje dziecko w ostatnim czasie czesto choruje. Jakie musze spełniac warunki, (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

olewam tak jak tatuś. W marcu aparat ortodontyczny 500 zł. Bellaya alimenty.pl No ja sobie zdaje sprawe z tego ze koszta utrzymania w Polsce dziecko sa moze mniejsze ale my mieszkamy w (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

4-5 tys zlotych,ale po obliczeniu sredniej kwoty jaka zarobil"na czysto"w ciagu ostatniego roku,wliczajac rozne premie ,wyszlo ponad 8 tys.Ktora kwota bedzie brana pod uwage przy (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć wniosek (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

religii,otoz w moim przypadku moj maz nie jest muzulmaninem,chcialby azeby dzieci same zdecydowaly w przyszlosci co chca wyznawac i ja na to w pelni przystaje, jednakze ustalilismy dopoki samo (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

jest tam o nas obiegowa opinia) i nie wachaja sie naciagac nas na kase przy wielu okazjach (nagminne zawyzanie cen przy robieniu zakupow na bazarach i w wielu sklepach, domaganie sie lapowek (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

przeslany do Koln) gdzie pracowal na kolei i zostal przeniesiony do Grudziadza w 1912 roku. W 1913 roku w grudziadzu urodzil sie moj ojciec. Grudziadz w 1913 roku (...)

Rozwód i opieka nad dzieckiem

Rozwód i opieka nad dzieckiem

zlozylam pozew o rozwod w Polsce,mieszkam w Londynie i moj maz jest brytyjczykiem,a mimo to moge to zrobic w Polsce poniewaz jestem zarejestrowana w polskim urzedzie,z tym ze rozod bedzie (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

koszty jakie naliczają w przypadku bezskutecznej windykacji. Potwierdziło się jeszcze w przypadku kilku innych firm z którymi współpracuję. Wszyscy zostaliśmy nabici w butelkę (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w kręgu (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, z jakich przyczyn popadli w niedostatek. Niemniej ustawodawca dla osób, które znalazły się w tego rodzaju sytuacjach również pozostawił furtkę w dodanym przez ustawę nowelizacyjną (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

roku zycia. obecnie utrzymuje mnie mama, ktorej w zamian pomagam w prowadzeniu domu, a takze pomagam jej w pracy chalupniczej. maz w momencie rozstania byl uzalezniony od narkotykow, (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

wnioskujaca o alimenty postępuje w sposób właściwy i nie narusza zasad współzycia spolecznego- np. dotad nie ukonczyla szkoly, a w chwili jak opisano w poscie ubiega sie o alimenty moim (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Pozbawienie praw rodzicielskich.

poradzic co mam robic.Mam synka 2 letniego z mezem sie rozstalam w sumie zaraz po porodzie,rozwod dostalam w tamtym roku alimenty zostaly zasadzone i odrazu wystapilam o pozbawienie wladzy.Byly (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

koniec pazdziernika. Najgorzej jest w wakacje, wtedy czeka sie najdluzej. O alimenty.pl pomocy!!!!!!!!!! mieszkamy z mężem w irlandii.mamy 2-kę dzieci(2,5 i 5lat).nie mieszkamy ze sobą od kilku (...)

Aplikacja kuratorska

Aplikacja kuratorska

przygotować,jakiego kuratora najlepiej wybrac?Pozdrawiam.marta. marta HEJ RENATA! TEZ JESTEM Z DĄBROWY G. I MAM PYTANKO: PODANIE O APLIKACJĘ SKŁADAŁAŚ W SĄDZIE REJONOWY W D.G. CZY TEZ W (...)

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

Jak otrzymać mieszkanie z urzędu

miejscowości, w której jest położony lokal dotychczasowy, wyposażony w co najmniej takie urządzenia techniczne, w jakie był wyposażony lokal używany dotychczas, o powierzchni (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

Slub pomiedzy Polka i Arabem

Slub pomiedzy Polka i Arabem

swiete mieso..etc.. i ja i dzieci tylko swiete mieso..po dlugiej klutni ja na to ze w porzadku niech bedzie w domu tylko halal.. potem mowie ze w restauracjach bede jesc co chce.. on na to (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

wiadomości: NIE. Jestem osobą niezależną finansowo. Tatuś dostał prezent w postaci 50 zł. alimentów w zamian miał się interesować dzieckiem, odwiedzać, dzwonić itd. Nie zapłacił ani (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

. literakwz alimenty.pl POZNAŃSKA MANIFA 2015: DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy (...)

1

2

3

4

5

...

11