Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obywatelstwo niemieckie24 Czerwca 2002

  Merkblat - to ulotka informacyjna, co do drugiego, masz dokumenty, metryki i jestes po mieczu,tzn. dziadek, ojciec, ty.....wtedy nie masz problemow..:-) Deutsch aus OS Paszport niemiecki -czy tylko (...)

 • OBYWATELSTWO NIEMIECKIE.26 Lipca 2005

  Witam! Jestem polakiem i mieszkam na stałę w Polsce. Chciałbym sobie załatwić również obywatelstwo niemieckie (mogę załetwiać ze strony matki i ojca, bo obie rodziny mają pochodzenie niemieckie). Wolałbym (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  a szkoda aby mi za ten miesiąc cos przepadło MonikaM prawo-pracy.net Do MonikaM Ten wątek czy zus czy MOPS był wyjaśniony wcześniej, zachęcam do przeczytania postów, =) Poza tym nie rozumiem (...)

 • Podział majątku26 Lutego 2001

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg czego? Nakładów, aktualnej wartości? Co zrobić jak (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  zwrocicie sie do swietego mikolaja pikawa6 jakie sa potrebne dokumenty do rozliczenia podatku z holandii? kowalski81 [cytat] jakie sa potrebne dokumenty do rozliczenia (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!11 Grudnia 2002

  ;;SAD NAKAZAL BAD. GEN. NA MOJ KOSZT ;;MIALEMBADANIA GEN. W YKONANE W W FIRMIE LECZ SAD NIE MOZE ICH PRZYJAC JAKO DOWOD;; WALCZ O SKIEROWANIE PRZEZ PROK. POZWU DO SADU ;;samowar;; samowar alimenty.pl (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam u Ksiedza.Kazal mi opisac wszystko co mnie laczylo z moim (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  a przed powrotem jak brat. Córka też go polubiła. Myślałam że to tylko będzie przelotna znajomość, ale po powrocie do domu odezwał sie na GG i dopiero żeśmy się zgadali co i jak i zaczeliśmy (...)

 • Drugi paszport - jest szansa?15 Sierpnia 2005

  Witam, Czy mam szanse na Niemiecki paszport jeśli mój ojciec mieszka i pracuje w Niemczech i ma niemieckie obywatelstwo, jednak moi rodzice nie byli małżeństwem i nosze nazwisko matki. Mam skończone 18 lat. (...)

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  w ten sposób procesu. Idź do sądu kościelnego i zapytaj. Tam powinni pomoc. AS Zamiast do proboszcza, najlepiej po prostu udać się do najbliższego Sądu Kościelnego (zazwyczaj (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane