jakie dokumenty do urlopu wychowawczego 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

urlop wychowawczy jest podany brutto czy netto zaneta prawo-pracy.net Witam jeżeli chodzi o papiery potrzebne do urlopu wychowawczego to musisz się zgłosić do pracodawcy dostaniesz (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM MIESIĘCZNE (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam Mam pytanie urodziła na sie córka dostajemy zasiłek rodzinny teraz chciałabym złożyć dokumenty o dodatek jednorazowy ale nie wiem jakie dokumenty są potrzebne i jak wygląda cała (...)

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

Komu przysługuje zasiłek wychowawczy?

urlopem, moj dochód roczny wynosił 10.000 zł i jest to "nieutracane' I cały czas są one wliczane. Co mogę zrobić w tej sytuacji by otrzymać zasiłek? nartaa Witam Jakie dokumenty są potrzebne (...)

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

Czy należy mi się zasiłek i urlop macieżyński. Urlop wychowawczy kończy mi się 4 grudnia 2011,

się należą i jakie dokumenty powinnam złożyć u pracodawcy. Chciałabym wykorzystać do końca urlop wychowawczy na pierwsze dziecko jak również otrzymać zasiłek macieżyński a następnie (...)

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

Kryteria przyznania zasiłku macierzyńskiego

? jakie dokumenty mi są potrzebne? z góry dziękuję za odpowiedzi teklaaa warunki wymagane do nabycia prawa do zasiłku i okres wypłaty zasiłku macierzyńskiego?? czy ktoś mógłby (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

pisemnie/ o zamiarze skierowania sprawy do Sądu . Najlepiej na obecnym etapie udać się do Rzecznika Praw Konsumentów/ jest w każdym Starostwie/ i poprosić o pomoc w tej sprawie. Myślę, że (...)

urlop wychowawczy a zus

urlop wychowawczy a zus

?pilne Andzka prawo-pracy.net mam pytanie jeżeli umowa wygasa mi 30 kwietnia tego roku czy mam ptawo do urlopu wychowawczego i macieżyńskiego (przepracowałam 7 miesięcy od 4.02.08r. do (...)

urlop wychowawczy- jak się starać?

urlop wychowawczy- jak się starać?

, przysługują ci dodatkowe trzy lata urlopu, który musisz jednak wykorzystać do ukończenia przez dziecko 18 lat życia. W czasie trwania urlopu wychowawczego nie przysługuje ci (...)

urlop wychowawczy 2011

urlop wychowawczy 2011

urlop wychowawczy 2011 Ile dni przysługuje zarówno matce jak i ojcu w ramach urlopu wychowawczego? Czy nastąpiły jakieś zmiany w wymiarze urlopu w 2011 roku? Prawo do (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

. Najpierw konultantka nie wiedziała o czym móie, poźniej na chwilę przerwała rozmowe a jak wróciła powiedziała, ze list został do mnie wysłany, 350zl miało być wpłacone do 4 sierpnia. (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

koszmar. Partnerka namówiła mnie do wstąpienia do stowarzyszenia ochrony praw ojca i to był strzał w 10!!! Pomogli napisać wnioski do sądu, doradzili w oparciu o swoje doświadczenie, (...)

Urlop ojcowski

Urlop ojcowski

fakultatywnego urlopu macierzyńskiego; 3)w czasie korzystania przez pracownicę ? matkę dziecka z urlopu wychowawczego; 4)w czasie korzystania przez pracownicę ? matkę dziecka (...)

Urlop macierzyński a umowa o dzieło oraz zasiłki

Urlop macierzyński a umowa o dzieło oraz zasiłki

inne? Nie bardzo rozumiem co do prawa wypłaty zasiłku wychowawczego bo wprawdzie jest określona kwota przypadająca na jednego członka rodziny ale nie wiem czy jest to kwota brutto czy netto, (...)

Wysokość zasiłku  wychowawczego

Wysokość zasiłku wychowawczego

Wysokość zasiłku wychowawczego Witam, Po zakończeniu urlopu macierzyńskiego chce przejść na urlop wychowawczy na 2 lata. Pytanie brzmi ile wynosi teraz zasiłek wychowawczy oraz dodatek do (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

, nie mogę wykorzystać urlopu...Jakie są przepisy? jowa prawo-pracy.net Jeśli pracodawca miał z Panią podpisaną umowę do końca kwietnia, to ciąży pewnie wtedy nawet jeszcze nie było (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

-u wychodzi stawka na ręke.Co dotyczy urlopów to młodociany uzyskuje prawo do urlopu po upływie 6miesiecy od rozpoczecia pierwszej pracy 12 dni roboczych po upływie roku uzyskuje prawo do (...)

Zmiana miejsca pracy podczas wychowawczego

Zmiana miejsca pracy podczas wychowawczego

sobie zmieniać mi miejsce pracy bez mojej wyraźnej zgody w trakcie wychowawczego. Czy będzie to skutkowało tym że po zakończeniu wychowawczego będę miała dojeżdżać do oddziału (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

kobieta nie mamy slubu ,zaszla w ciaze urodzila syna poszlismy do USC zapisac dziecko okazalo sie ze nie mozemy bo nie minelo jej od rozwodu do porodu 300 dni ,wiec ojcem dziecka do sprawy (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

miałam do 28 września 2016 ale już od 27 miałam wystawione zaświadczenie lekarskie opiekę nad dzieckiem. I także nie dokonałam wyrejestrowania i zarejestrowania do ubezpieczenia chorobowego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku i do (...)

"PRZYWILEJE" SAMOTNEJ MATKI?

sprawy zaistniałe z tą sytuacją? Dodam że jest to osoba zatrudniona na czas nieokreślony ( jesli jest to istotne) . z góry dziękuję ! (marta) ma prawo do normalnego urlopu macierzyńskiego/wychowawczego. w

Dokumenty do miejsca pracy

Dokumenty do miejsca pracy

akt urodzenia dziecka i dokument że ja nie będę korzystał z urlopu wychowawczego. W związku z tym mam pytanie czy muszę pracodawcy wskazać że jestem ojcem dziecka.(chodzi o dostarczenie dokumentów

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

musiałam zwolnić się z pracy w szkole ponieważ chciałam przejść na wcześniejszą emeryturę .ZUS odmówił mi prawa do tejże ,nie zaliczając urlopu dla poratowania zdrowia do okresu (...)

Odszkodowanie w wyniku utraty zatrudnienia

Odszkodowanie w wyniku utraty zatrudnienia

oraz 210 dni urlopu wychowawczego bezpłatnego. Po powrocie z urlopu wychowawczego zostałam na drugi dzień zwolniona. Byłam zatrudniona na umowę na 3 lata ... od 12.03.2009 - 15.10.2011 (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. egzekwować alimenty w Polsce - zwraca się do polskiego sądu z wnioskiem, aby w jej imieniu przesłał do Szwecji dokumenty upoważniające ten sąd bądź też inny organ zagraniczny do (...)

praca na 1/2 etatu a ciąża

praca na 1/2 etatu a ciąża

umowa jest podpisana na dłużej, to masz jeszcze oprócz tego prawo do urlopu wychowawczego. Sama mam dylematy z tym wszystkim związane,bo pracuję na 1/2 etatu, jestem na zwolnieniu, umowa (...)

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

okzazji szef wspanialomyslnie mnie zwolnil, ale sprawa skierowałam do sadu i zgodnie z wyrokiem jeste zatrudniona na czas urlopu macierzynskiego i wychowawczego a rozwiazanie umowy o prace (...)

Slub z cudzoziemcem nie majacym pobytu w Polsce

Slub z cudzoziemcem nie majacym pobytu w Polsce

jest problem , mieszkamy w niemczech i on ma paszport wazny do konca 2010 roku . Czy z tym paszportem moze przyjechac do polski i tam sie pobrac. jakie potrzebuje dokumenty. chcemy zostac (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

urlopu . (rose) - Do stażu emerytalnego - tak. Do stażu urlopowego - nie. bebe czy pobieranie zasiłku dla bezrobotnych wlicza sie do lat pracy a następnie do urlopu (...)

1

2

3