Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Renta chorobowa13 Marca 2002

  Mój syn ma przyznaną I grupe inwalidzką a nigdy nie pracował , czy należy mu się świadczenie z ZUSu i na jakiej podstawie . (ropzio) też jestem ciekaw marek z dniem 01/10/2003 weszła ustawa o rencie socjalnej (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  razem ztoba przezyc bo wiesz do tego dochodza jeszcze rachunki..a ty zadasz 400 zl?to chyba na zachcianki?popros najpierw o 50 zl..moze mama sie zgodzi..ale mamy wakacje a ty latek sporo tak wiec zakasac (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  się że mnie całkowicie wykiwają. Jak tak dalej pójdzie trzeba pedzie przejść się do radcy prawnego. WYKOŁOWANA Zgadzam się zupełnie, euro-tax strasznie kręci a podatek odzyskiwałem rok czasu. (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  właściciel auto wyrejestrował i wstawił do komisu i ja zakupiłem to auto od komisu (brak pieczątki- tylko imię, nazwisko i adres sprzedającego). Zrobiłem opłaty celne bez problemu, przetłumaczyłem (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  przebywam na urlopie wychowawczym gdzie mam prawo do dodatku z tego tytułu z opieki społecznej,wynosi on 400,00 zł miesięcznie.papiery jakie musisz załatwić w tej sprawie to ; (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  tatusia w wychowywanie dziecka. Jedyne, co możesz zrobić to złożyć wniosek o podwyższenie alimentów. I nie bądź honorową naiwniaczką! Zrobił – niech płaci, to się dziecku należy i już! (...)

 • Obywatelstwo niemieckie24 Czerwca 2002

  ? Jeśli tak, to jakie należy mieć dokumenty i gdzie się z nimi udać? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam (Piotr T.) czy jest szansa abym uzyskala obywatelstwo niemieckie?moja siostra (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  , dlatego trzeba podać jej aktualny adres zamieszkania. Może być wezwana na przesłuchanie za granicą w kraju, w którym mieszka. Boni Ślub kościelny nie można unieważnić w przypadku, (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  rozwodowej.Musi nastąpić trwały rozpad małżenstwa.Jestem w podobnej sytuacji ,musze czekać, tym bardziej że śą dzieci, a wtedy sady tak łatwo nie daja rozwodów.Jeżeli nie masz takiej możliwości (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  wszystkie dokumenty jakie posiadasz i udać się do prawnika, który oceni, czy masz jakieś szanse. O ile pamiętam, to masz 14 dni na odpowiedź. Jak nic nie zrobisz w tym czasie, (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane