Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  się że mnie całkowicie wykiwają. Jak tak dalej pójdzie trzeba pedzie przejść się do radcy prawnego. WYKOŁOWANA Zgadzam się zupełnie, euro-tax strasznie kręci a podatek odzyskiwałem rok czasu. (...)

 • Alimenty w ANGLII6 Sierpnia 2005

  Czy ktos wie jaka jest wysokosc alimentow w UK? Oboje przebywamy za granica tzn. Byla zona i ja. Ona chce zalozyc sprawe o alimenty i zapowiada ze pusci mnie z "torbami" Please help..... (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji10 Kwietnia 2008

  funtow.Wiecej niestety nie moge. W polsce 1000 funtow (dokladnie 968) to kupa kasy ale w londynie niestety nie. Jezeli termin sprawy jest juz wyznaczony w polsce (za 2 tyg) to chyba przeniesc (...)

 • CHOROBOWE9 Marca 2008

  Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może rozwiązać ze mną umowę o pracę podczas chorobowego.Jeśli (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  :( pawi Napisałem, że "wydaje się bardzo trudne", co nie znaczy, że jest niemozliwe. Jeśli masz świadków na to albo np. jakieś listy żony świadczące, że twoja żona taki zamiar istotnie miała w (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  pomoc !!! Ojciec mojego dziecka jest pozbawiony praw do niego i płaci alimenty. Te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego. Dziecko jest jego, a więc ma OBOWIĄZEK go utrzymywać. Złóż Pozew o (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  rozwodowej.Musi nastąpić trwały rozpad małżenstwa.Jestem w podobnej sytuacji ,musze czekać, tym bardziej że śą dzieci, a wtedy sady tak łatwo nie daja rozwodów.Jeżeli nie masz takiej możliwości (...)

 • Malzenstwo z cudzoziemcem27 Maja 2001

  rozwiodlas ;) a teraz na powaznie, jesli ktos ma jakiekolwiek doswiadczenia w tej materii, prosze o pilny kontakt. nie wiem gdzie zawrzec zwiazek malzenski w polsce czy w wielkiej brytanii, (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  presji i foch to jeden powod wiecej ze to moze wlasciwa droga. figo Kiedys mialam chlopaka Turka. Wprawdzie wychowal sie w Europie, byl dobrze wyksztalcony, wladal kilkoma jezykami, po jakims czasie pokazal (...)

 • Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?27 Grudnia 2005

  Czy to prawda,że od 1 lipca 2005 weszła w życie ustawa o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z FUS-/DU.2005 nr 169 poz.1412/ Cytuję" 7. w art.32 w ust.1a uchyla sie pkt.2 " (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane