Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  się że mnie całkowicie wykiwają. Jak tak dalej pójdzie trzeba pedzie przejść się do radcy prawnego. WYKOŁOWANA Zgadzam się zupełnie, euro-tax strasznie kręci a podatek odzyskiwałem rok czasu. (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  daj sie bo masz dzieciątko i walcz dla niego.pozdrawiam i życze siły i wytrwałości.powodzenia. IZA alimenty.pl Nie będę się zagłębiał w szczegóły. Pobraliśmy się trzy lata temu. Dziecko przyszło (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji10 Kwietnia 2008

  funtow.Wiecej niestety nie moge. W polsce 1000 funtow (dokladnie 968) to kupa kasy ale w londynie niestety nie. Jezeli termin sprawy jest juz wyznaczony w polsce (za 2 tyg) to chyba przeniesc (...)

 • Alimenty w ANGLII6 Sierpnia 2005

  Czy ktos wie jaka jest wysokosc alimentow w UK? Oboje przebywamy za granica tzn. Byla zona i ja. Ona chce zalozyc sprawe o alimenty i zapowiada ze pusci mnie z "torbami" Please help..... (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  tatusia w wychowywanie dziecka. Jedyne, co możesz zrobić to złożyć wniosek o podwyższenie alimentów. I nie bądź honorową naiwniaczką! Zrobił – niech płaci, to się dziecku należy i już! (...)

 • CHOROBOWE9 Marca 2008

  Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może rozwiązać ze mną umowę o pracę podczas chorobowego.Jeśli (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  kościelnego? Od razu dodam, że żadne łapówki nie wchodzą w grę. Argumenty o bezpłodności itp. rzecz jasna są tutaj nie na miejscu. Proszę o odpowiedź. Pozdarwiam. Anna nie ma takiej instytucji (...)

 • Renta chorobowa13 Marca 2002

  Mój syn ma przyznaną I grupe inwalidzką a nigdy nie pracował , czy należy mu się świadczenie z ZUSu i na jakiej podstawie . (ropzio) też jestem ciekaw marek z dniem 01/10/2003 weszła ustawa o rencie socjalnej (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  rozwodowej.Musi nastąpić trwały rozpad małżenstwa.Jestem w podobnej sytuacji ,musze czekać, tym bardziej że śą dzieci, a wtedy sady tak łatwo nie daja rozwodów.Jeżeli nie masz takiej możliwości (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  pomoc !!! Ojciec mojego dziecka jest pozbawiony praw do niego i płaci alimenty. Te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego. Dziecko jest jego, a więc ma OBOWIĄZEK go utrzymywać. Złóż Pozew o (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane