jaki vat za wypoczynek dla dzieci w roku 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

własne dzieci. W sytuacji gdy te dzieci są wobec swego ojca lojalne i nie roszczą sobie względem niego żadnych pretensji pozywanie ich byłoby ze wszech miar nielojalne. Dzięki takiej (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów od (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

poznalam faceta ktory jest dobry dla mnie i dla dzieci fakt ze nie chce jeszcze nic trwalego tworzyc ale dobrze mi ze mam w koncu w kims oparcie a nie tylko lanie i obelgi. Dzieci (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

właściwym dla miejsca zamieszkania sprzedajacego na moje nazwisko czy też jego 4) W jaki Urzędzie Skarbowym wreszcie załatwiam ten vat 25 czy właściwym dla mojego miejsca (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

, decyduje za nich sąd. W tych wielu przypadkach, jest to raz, bądź dwa razy w miesiącu. W tej sytuacji to nowy mąż kobiety spędza z dzieckiem więcej czasu.. on je wychowuje, (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć wniosek (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

;!!!!Dzieki temu matki ich dzieci maja sie za co stroic, za co chodzic po knajpach, itd...Nie twierdze, ze ojcowie maja sie uchylac od placenia na wlasne dzieci, ale niech utrzymuja dzieci (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ok 2000 do ręki) ubiera dziecko w ciuchlandzie, dziecko chodzi tylko na zajęcia tańca za 40 zł/m-c do MDK, je darmowe zupki w szkole (matka nie płaci za obiady, bo zupa wystarczy, (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

ubiera dzieci ani mnie,siebie tez nie ubiera.Jeśli chodzi o mnie i o dzieci pomagają mi rodzice(ubieraj nas itd.)sypiamy osobni tzn.ja w pokoju z dziecmi a mąż w swoim pokoju.Współżyjemy (...)

wakacje a alimenty

wakacje a alimenty

dzieci rachunek za ich pobyt u Ciebie - w końcu dlaczego masz ponosić jakieś koszty za to, że jakieś 1 - 1,5 miesiąca w roku poświęcasz swoim dzieciom, nie zapomnij (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

uważa pan to za bardzo etyczne w ogóle o czymś takim myśleć grzmicie jako ojcowie ze na dzieci którym w taki sam sposob powinęla się noga płacić nie będziecie.Choroba alkoholowa (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

jednozmianowa....Pozdrawiam i dzieki serdeczne ADA prawo-pracy.net mam pytanie jestem w zwiazku z mezczyzna który płaci na swoje dzieci ze zwiazku małzenskiego alimenty w wysokosi 500 zł (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

lepszy.Ja w opini pani psycholog jestem osoba zamknieta-a jaka mam byc po szesciu latach maltretowania fizycznego i psychicznego,interwencje policji,niebieska karta,szukalam pomocy w osrodkach dla (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych postow przeczytalam, (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie dziecko. Po 3 latach takiej harówki wprowadziliśmy się. Przez półtora (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

VAT-25

VAT-25

Wnioskodawcy i nie jest związany z działalnością firmy. W związku z powyższym zadano następujące pytanie: Czy Urząd Skarbowy miał prawo zażądać opłaty podatku VAT w Polsce, jeżeli (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

obcymi dla nich babami. Poza tym wiedziałyscie co robicie -ze mają żony, dzieci -to własnie dla dobra dzieci -zostawcie je w spokoju i moze opuszczajcie dla Swojego (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

ktore wygrały w Szczecinie , sa juz 2 ( to juz w sumie 17 w całej Polsce) nowe pozytywne wyroki , ogólnie temat zaczyna sie robic do ogarnięcia . Nareszcie polskie sady zaczynaja zauważać (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

jest duży dom w którym zostałam sama z dwójką dzieci i hipoteką którą spłacam również za niego. Mąż nie chce wychowywać własnych dzieci ani mieszkać w domu bo (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

przedawnienia (dotyczy faktur okresowych, czyli za abonament). Kara za sprzęt chyba się nie przedawniła, bo domyślnie jest 10 lat. Musisz poszperać w pamięci, czy przypadkiem w (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

jest tak u mnie w pracy ,lecz jeżeli komornik mu wszedł na pensje to odzyskasz wszystkie należne ci pięniądze w ciągu kilku miesięcy wraz z odsetkami, orientuje się w tym gdyż pracuje (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

startasz skoro mniej zarabiasz. Weź dodatkową robotę popołudniu, wieczorem i w nocy, w weekend. Matka-Polka mimo że też powinna łożyć na dzieci choć w części, chociaż 20%, (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

mi sie u fryzjera dostalam w domu pozniej kopa w splot al enigdy nikt oo tym nie wiedzial.nie chodzilam sie nie zalilam dusilam to w sobie pozniej dostalam w twarz za to ze nie (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. Oprócz tego spłaca wspólny kredyt zaciągnięty w trakcie trwania małżeństwa 300zł i w całości płaci za mieszkanie 450zł miesięcznie, w którym mieszka jego była żona. (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

patrzą dzieci(z nim również mam syna).W zeszłym roku na święta pamiętam jak zrobił awanturę,nic się nie odzywałam a on non stop mnie wyzywał i ciągnął za włosy i tak (...)

1

2

3

4

5

...

37