jaki podatek od darowizny od ojca dla syna w roku 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic prawa (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

utrzymac za 200zl miesiecznie? Hanka alimenty.pl Moja corka ma prawie 2 latka od 5 miesiecy dostaje 150 zl miesiecznie od swojego ojca ,od urodzenie nic nie dostala a ja zlozylam sprawe (...)

spadek

spadek

podatek jest nie należny. dell1 Zmarł mój ojciec w zeszłym roku. Mama zaproponowała mi zamieszkanie razem z nią w mieszkaniu spółdzielczym własnościowym o pow. 72 m2. Jest (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

górę o 7 rano do teściowej-mąż jechał samochodem niemal spod domu, ja autobusami, upał taki był wtedy, ja w ciąży, tłok w mpk w godzinach szczytu, nie było co marzyć,żeby się (...)

Darowizna

Darowizna

wszystko warte 40tysięcy zł.proszę o informację ile wyniosą koszty notarialne za wszystko dziękuję grzesiek prawo-cywilne.net Jaki zapłacę podatek od niezgłoszonej darowizny (...)

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

Kiedy można żądać alimentów od dziadków?

zasądzone alimenty od dziadków? Czy zależy to od dochodów moich i ich? Czy prawdą jest, ze jeśli znane jest miejsce pobytu ojca, to nie mozna żądać alimentów (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

od darowizny inni 3 lata a ja szczerze mowiąc nie rozumiem tych przepisów, więc prosze o podpowiedz ana_p23@wp.pl [cytat] W 2009 r. dostałam w darowiznie mieszkanie od babci. (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

biologicznego ojca stanowi przysposobienie dziecka przez innego mężczyznę, najlepiej męża matki. Przysposobienie jest możliwe nawet, w szczególnych przypadkach, bez zgody ojca, z tym (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

na syna w wysokosci 200,00 zł. Czy mogę starać sie o ich podwyższenie ? Do jakiej wysokości ? W jaki sposob mam to zrobić ? (Claudii) - W jednym z wczesniejszych postow (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

SAMOTNA MAMA I MAM 6MIESIECZNA CóRECZKE I MIESZKAM W WALES. OD 3MIESIECY NIE jestesmy razem.odeszlam od ojca córki bo pil bil mnie,wyzywal grozil i zmuszal do seksu,szantazowal.zalozylam (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

. Może być ona egzekwowana w Polsce lub w kraju, gdzie przebywa dłużnik, tzn. w tym wypadku w Szwecji. Od tego jaką drogę wybierze twoja znajoma zalezy dalszy tok jej postepowania.Otóż (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

komornika pisząc mi w uzasadnieniu, że nie może tego zrobić bo pozbawiłoby to moje Dzieci dopływu środków na ich utrzymanie w sytuacji gdy od 4 lat Dzieci te żadnych środków już (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

od tej szarpaniny i poprostu oddac to jedno dziecko pod opieke jego ojca. Bo w jaki sposób zmusisc je i przekonac ze mama chce dla niego dobrze i walczy dla jego dobra? (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

wielu spraw w wychowywaniu dziecka itd. wwwww a ja mam ten sam problem z byłą żoną. Bezprzykładnym barbarzyństwem jest izolowanie od lat ojca od córki. Kobieton ten - artystka, (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

musi złożyć pozew o alimenty od ojca? Czy sama musi brać udział w rozprawie w sądzie? On sam nigdy nie zapłaci dobrowolnie ani grosza bo od 2 lat od niego nic nie (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

. www.OpiekaRownowazna.pl Dzieci wychowywane w izolacji od ojca statystycznie dużo częściej niż ich rówieśnicy - nie kończą edukacji i mają zaburzenia emocjonalne - popadają w (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

z internetu w takim celu...ale czasem czlowiek staje sie calkiem bezradny... Kolezanka mi poradzila bym przejrzala fora, bo w ten sposob znajde kogos w bardzo podobnej sytuacji. Zaczne moze (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

apelacja (w terminie 14 dni od otrzymania uzasadnienia, o które musisz wystąpic w terminie 7 dni od ogłoszenia wyroku). W apelacji mozesz powołac się na Art 135 Kodeksu Rodzinnego (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

ojca i czasem coś od babci. W związku z tym że mam napiętą sytuację w domu, wykonuję większość prac domowych, nie dostaję nowych ubrań a pieniądze które otrzymuję (na (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

- glowa do gory. Sedziowe w wydzialach rodzinnych to tez ludzie ;) Pioter Jestem w identycznej sytuacji tyle, ze ojciec dziecka przebywa w ZK od pol roku. Oczywiscie nie placi (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

funkcjonuje w Polsce.” Czy w zwiazku z powyzszym nie musze się bawiac problemow i mogę posiadac jednoczesnie oba obywatelstwa? Trzecia sprawa: W jaki sposob i gdze skladac (...)

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

alimenty od 4 lat coprawda tylko 150zl ale zawsze cos jak moge je wyegzekwowac od ojca dziecka bo od tych 4 lat nie dostalam ani grosza ,dodam ze wyprowadzilam sie z miejscowosci w (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę Witam!! mam problem mój były mąż płaci alimenty na naszego syna w chwili obecnej nasza sytuacja się zmieniła nie mam pracy czy mogę zażądać od niego alimentów (...)

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

roszczeń. kigali alimenty.pl jestem Matką 7-latka. od 6 lat nie jestem w stanie uzyskac zasadzonych alimentów (300zł/m-c) od ojca dziecka. zgłosiłam sprawę do komornika. przez (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

możliwości zdobycia jego aktualnego adresu. Zlikwidował numery telefonów, zmienił maila. Od ponad roku nie płaci alimentów na syna (w kraju egzekucją aleimentów zajmował się (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

Pajór. W 2011 roku wziwlismy slub i syn oraz maz zmienili nazwisko na Zys. Od tego roku od lipca jestesmy z mezem po rozwodzie. Teraz byly maz zmienia nazwisko na swoje (...)

alimenty

alimenty

pomoże. W dodatku jest nowe prawo, w którym rodzic może uchylić się w ogóle od płacenia alimetów na pełnoletnie dziecko, gdy jest to dla niego zbyt duże obciążenie (...)

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

Paszport dla dziecka gdy nie ma zgody ojca

moja zgoda? Czy jestem w stanie w jakikolwiek sposób określić, na ile moja córka może jechać do Anglii? jeśli tak, to w jaki sposób? Na jaki okres jest wydawany paszport (...)

1

2

3

4

5

...

48