jaki jest vat na miod w 2011 rokuu Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

nielegalnie i na pewno nie odprowadził podatku a ona nie może się zgodzić na wydanie decyzji o zwolnieniu z VAT bo to jest łamanie przepisów i ona nie chce za to odpowiadać! (...)

pszczoły sąsiada

pszczoły sąsiada

pytanie !!! Czy jest jakiś paragraf na to w jakiej odległości powinny znajdować się ule? Mój tata jest w trakcie stawiania szopy i garazu na podwórku, dokładnie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

, to jest Państwa wybór. My czekamy na klientów, którzy chcą większe pieniądze, ale wymaga to cierpliwości. To jest inwestycja na dłuższy okres. Zapraszam (...)

VAT-25

VAT-25

podatku VAT w innych urzędach skarbowych w Polsce, niesłusznie opłacił on podatek VAT na terenie Polski. W świetle obowiązującego stanu prawnego stanowisko Wnioskodawcy (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

matki dzieci na ograniczenie Pana zdolności alimentacyjnych raczej nie wpłynie na ich obniżenie, gdyż alimenty należne są na dzieci, a nie na nią samą. Co do odszkodowania - (...)

składka na ubezpieczenie zdrowotne  styczeń 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne styczeń 2011

składka na ubezpieczenie zdrowotne styczeń 2011 Witam Mam takie pytanie ile wynosi składa na ubezpieczenia zdrowotne w rokuu 2011 za styczen?Z góry dziekuję za pomoc

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

vat od paliwa 2011 - co i jak ???

kratką firma odzyskuje cały VAT, jaki jest zawarty w cenie auta. Możliwy jest także zwrot podatku od paliwa do takiego samochodu. Resort finansów chce, aby przedsiębiorca (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 W (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale na (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

NIEOKREŚLONY, A W DRUGIM NA 10/18 I MAM UMOWĘ NA CZAS OKREŚLONY. CZY MOGĘ WZIĄĆ URLOP WYCHOWAWCZY W ZAKŁADZIE, W KTÓRYM MAM UMOWĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY I PRACOWAĆ (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

płacić.Nie jest to proces nielegalny. Po trzecie - nie każde L4 po macierzyńskim jest wyłudzaniem kasy!!! Jakbyś miała dziecko chore, to byś wiedziała, że nie zawsze życie jest takie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

- jest na miejscu poprostu. w kazda sobote idzie z dziadkiem ze str ojca na drobne zakupy, ten dziadek pomaga jej w nauce jak i daje drobne na drobne zachcianki. matka (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

[przeciwko sąsiadce]facet pracuje na kopalni zarabia pieniądze na dwoje dzieci oraz na wspanialą żonę która po wyjsciu męża do pracy robila się w domu balety,a po baletach wychodziła (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

nie wiedzialam, bedac w kuchni na dole, syn ma pokoj na gorze. Prawdopodobnie popatrzylam na zegarek, stwierdzilam ze juz minela godzina odkad syn jest na laptopie i krzyknelam (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

wystawienia faktury lub w innym terminie, jaki nadawca lub odbiorca uzgodnił na piśmie z UPS." Nie wyraziłam zgody na dopłatę, bo wg mnie są to żądania bezpodstawne, nie jest (...)

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

WARTA zaniża wypłatę odszkodowanie z OC

: 3.500 zl. odszkodowania oraz pomoc w sprzedazy auta w stanie w jakim jest za 3.100 zl. Tak czy siak chlop jest w plecy ok. 3.500 zl plus strata na wartosci auta, (...)

Montaż okien jaki vat w 2011?

Montaż okien jaki vat w 2011?

Montaż okien jaki vat w 2011? W tym roku strasznie jest skomplikowana sprawa z vatem na montaż okien, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć? Nowa ustawa określa (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

styczniu i jest rozliczany na nowy rok? kontosz W 2011 roku stawka minimalna netto - wypłata \"na rękę\" - przy standardowych kosztach uzyskania przychodu - WYNOSI:1032,34 (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy naprawde matka w PL jest na (...)

spadek

spadek

jakiś okres przedawnienia czy jest możliwość obrony przed takimi wierzycielami i w jaki sposób. tomdyb Jest nas trzech braci, mama przpisała na jednego z nas gospodarstwo (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

bez łazienki, ubikacji na koszt swoich rodziców też pijących i prowadzących "lekki" tryb życia).Jednak była żona ma zasądzone widzenia w 2 weekendy w miesiącu. Zabiera syna w (...)

wynajem lokalu a podatek VAT

wynajem lokalu a podatek VAT

, ale ja nie prowadzę żadnej fimy i nie jestem podatnikiem VAT. Proszę o odpowiedź jak mam wystawić fakturę tej firmie, jaki jest VAT na coś takiego. (J-P) Podatek VAT (...)