jaki jest okres ochronny przed emeryturą 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

umowy o pracę z terminem 30 dni. Argumentem jaki napisali jest likwidacja stanowiska na którym zatrudniona jest żona. Czy jest to zgodne z przepisami. Pozdrawiam Aleksander Aleksander112 (...)

okres ochronny przed emeryturą

okres ochronny przed emeryturą

okres ochronny przed emeryturą mój tata ma 59lat, z uwagi na pracę w warunkach szkodliwych ma skrócony wiek emerytalny z 65 na 60lat. Dziś otrzymał wypowiedzenie umowy, którego (...)

Okres ochronny przed emeryturą 2012, ile będzie wynosić?

Okres ochronny przed emeryturą 2012, ile będzie wynosić?

Okres ochronny przed emeryturą 2012, ile będzie wynosić? Witam, moje pytanie jest następujące, czy rząd ma zamiar zmienić coś w sprawie ochrony pracownika który jest (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

zasiłku. Dowiedziałam sie, że chce założyć firmę. Podejrzewam , że będzie chciał wykazać uzyskiwanie najniższego dochodu jaki jest możliwy, aby jak najmniej płacić pieniędzy na dziecko. (...)

Okres ochronny przed emeryturą 2012

Okres ochronny przed emeryturą 2012

Okres ochronny przed emeryturą 2012 Od kiedy liczy się okres ochronny przed emeryturą. Czy z chwilą kiedy osiągnę dajmy na to 61 rok życia, czy dopiero (...)

Wypowiedzenie z pracy, a okres ochronny przed emeryturą?

Wypowiedzenie z pracy, a okres ochronny przed emeryturą?

Wypowiedzenie z pracy, a okres ochronny przed emeryturą? Teściowa w wieku 58 lat została zmuszona do podpisania wypowiedzenia o pracę pod pretekstem zwolnienia dyscyplinarnego (nieuzasadnione

ochrona przed zwolnieniem przed emeryturą

ochrona przed zwolnieniem przed emeryturą

. owczarek66 Po podniesieniu wieku emerytalnego do 67 lat okres ochronny przed zwolnieniem nalezy podniesc do 6 lat Rydel w tym roku ukoncze 63 lata grozi upadlosc zakladu czy moge dostac (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

wniosek liczę się z tym że decyzja będzie odmowna ale potrzebne jest mi to zaświadczenie aby starać się o pomoc finansową z innych instytucji.Pomoc ta jest mi niezbędna ponieważ w związku (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

dzialalności gospodarczej. Tzn. jeśli wlaścicielem gruntu jest firma, możesz ubiegać się maks. do 3 lat wstecz. Ustanowienie służebności przesyłu jest na przyszłość, czyli lata kolejne. (...)

Emerytura 2012 okres ochronny

Emerytura 2012 okres ochronny

Emerytura 2012 okres ochronny Od kiedy liczy się okres ochronny przed emeryturą, czy z chwilą kiedy osiągnę 61 lat życia, czy też dopiero kiedy na moim liczniku pojawi (...)

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

czy właściciel miał prawo kazać podpisać mi taką umowę??

[cytat] Wszystkie umowy najmu na czas określony mają takie warunki, o ile właściciel nie określi możliwości wcześniejszego wypowiedzenia. To nie jest nic dziwnego...Dziwny jest natomiast (...)

ciąża a wygaśnięcie umowy

ciąża a wygaśnięcie umowy

nie wiem jak .prosze o jakąś radę . pozdrawiam domisia prawo-pracy.net . Witam jestem w 3 tygodniu ciąży jest to moja druga ciąża w pracy nic nie powiedziałam bo 31 lipca kończy mi się umowa. (...)

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Czy urlop zdrowotny to praca z kredą przy tablicy,czy tylko okres składkowy?

Odpisz proszę jaki wyrok zapadł, czy udało Ci sie wygrać. Magda Odpisz proszę czy udało Ci sie wygrać. Magda Annam napisz dokładniej prosze czy nie zaliczono Ci urlopu zdrowotnego z przed (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

zawsze musiałam pomagać,według niego od tego jest przecież żona,mąż żonie nie.Zna mnie tylko wtedy kiedy spragniony jest seksu,o jaki jest wówczas milutki i słodziutki,i bez (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

coś kosztuje? Jeśli tak to o jakieś sumie jest mowa? nikki83 200zł, pytanie kiedy urodziło się dziecko, zdaje sobie pani sprawe za na to jest czas 6 miesiecy? wisss czy ktos wie jaka jest (...)

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

Wymeldowanie pełnoletniego dziecka.

rozwiązania. Otóż znam problem z własnego doświadczenia, mam stuknietego brata który myśli że jest pepkiem świata, jest w miarę dobrze zbudowany więc stara się z terroryzowac pozostałą (...)

wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

wypadek przy pracy-czy należy mi się odszkodowanie

NIE SA ODPROWADZANE SKŁADKI DO PZU A MIAŁEM WYPADEK W DOMU W KTÓRYM STRACIŁEM PALICZEK KCIUKA ,CZY JEST JAKIS OKRES OCHRONNY ,PROSZE O POMOC.... TOMEK1112334 prawo-pracy.net chcial bym (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

siebie.Proszę pomóżcie bo brakuje nam już sił. will Dzień dobry, informacja jaki okres obejmuje postępowanie egzekucyjne jest zawarta w postanowieniu o wszczęciu egzekucji, które z (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

jest zbyt ogólne, nikt ci nie jest w stanie odpowiedzieć bez znajomości dokładniejszych info. marzenie609 Moge podac dokladniejsze info prosze napisac tylko jakie. Suzzy Jakiego typu to jest (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

dobrze pamiętam, od 10 lat jest sama. (To zgoła inna sytuacja niż ślub w rok po rozwodzie) Oraz jeszcze informuje o tym że jej tata jest w takiej dobrej sytuacji, że jest w stanie udźwignąć (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

juz odczepili. ewelina.wawrzynowska witam a czy wysyłanie do mnie wiadomości sms to też jest w jakiś sposób nękanie czy też mogę to zgłosić. sprawa jest taka że pewna firma przysłala (...)

spadek

spadek

jakiś okres przedawnienia czy jest możliwość obrony przed takimi wierzycielami i w jaki sposób. tomdyb Jest nas trzech braci, mama przpisała na jednego z nas gospodarstwo (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

ojcem. Jedna jest prawda jak ktos jest swinia, to nieważne czy jest matką, ojcem ,politykiem, czy ksiedzem, nadal pozostaje świnią. Wiec jak zwracasz sie ogólnie do "tatusiów" pomśl (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

OBOWIĄZKIEM jest go przed tym chronić - jak przed wszystkim innym, co wyrządza krzywdę waszemu dziecku !!!!!!!! Życzę duuużo wytrwałości, zaparcia i silnego charakteru (opanowywania (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

. Co zaś do tej kaucji. To nie jest tak, że kaucja jest po to żeby zapłacić rachunki. Jest po to aby z niej spłacić ewentualnie uczynione szkody, naprawić uszkodzone elementy mieszkania, (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

wysokości. Staraliśmy się o zasiłek rodzinny, ale po przeliczeniu okazało się, że mamy za duży areał gruntów. Czy jest jakieś rozwiązanie prawne w tej sytuacji. Za taki miesięczny dochód jest (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

niemieckiego, jeżeli babcia od strony ojca jest niemką?? Ja teraz mam 18 lat i właśnie opuszczam dom dziecka więc nie wiem co się dzieje z moim ojcem (ojciec jest prawdopodobnie polakiem), dlatego (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

twierdze, ze wszystkim kobietom jest latwo, ze wszystkie sa przebiegle, bo zapewne sa i takie ktorym jest naprawde ciezko. Ale ludzie troche obiektywizmu!!!!A prace jest trudno znalezc i to (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

przed sądem kościelnym, że twój mąż wiedział przed ślubem, że jest bezpłodny i świadomie ukrył to przed tobą, to sąd może uznać nieważność waszego małżeństwa w (...)

Wypowiedzenie

Wypowiedzenie

wypowiedzenia zmieni sie po tych latach, czy jest zmieniony z 1 miesiąca na 3 dopiero po 3 latach od terminu zawarcia umowy na czas nieokreślony? piniatka Witam Jestem pracownikiem fili sklepu, który (...)

1

2

3

4

5

...

9