jaka ulga na dziecko w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

ok 2000 do ręki) ubiera dziecko w ciuchlandzie, dziecko chodzi tylko na zajęcia tańca za 40 zł/m-c do MDK, je darmowe zupki w szkole (matka nie płaci za obiady, bo zupa wystarczy, (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

od czasu rozwodu ogranicza widzenia z dziecmi? na ferie nie zabiera, na wakacje tylko na 2 tyg. reszta go nie obchodzi, bo nie ma urlopu i ma w nosie co ja wtedy z dziecmi zrobie. czy (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

już w ciąży, w lipcu urodziła dziecko ale to nie dziecko mojego partnera. Ona została przy nazwisku byłego męża, a jej dziecko też ma nazwisko mojego partnera. Przez (...)

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką

mi na złość nie zabierał dziecka na czas lub odwoził później ale nigdy nie odbijało się to na małej. Teraz gdy pojawiła się kobieta w jego życiu mam wrażenie że dziecko (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, (...)

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011

ulga na dziecko 2011 Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Kto może korzsystać z ulgi (...)

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

. maz oddal pozew w polowie grudnia w sadzie w gliwicach i jak na razie jest cisza. ja bym wolala zeby sie to jak najszybciej skonczylo. neta alimenty.pl jeszcze troche poczekasz ja skladalam (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia (...)

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011

jaka ulga na dziecko 2011 Witam mam pytanie jaka ulga przysługeje na dziecko w roku 2011?Za wszelkie inforamcje na ten temat z (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

obiecywalby malej w dniu jej urodzin zkladajac jej zyczenia przez telefon ze przyjedzie w weekend. a pozniej nie pojawia sie przez 6 tygodni. a o 3 w nocy pisze ze wyskoczyla mu nagla sprawa- (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

Bardzo proszę o pomoc. Czy można zmienić w nieformalnym związku nazwisko z ojca, na nazwisko łaczone; ojca i matki? Jaka jest procedura? Czy jeśli ojciec, którego nazwisko dziecko (...)

rozwód z orzekaniem o winie

rozwód z orzekaniem o winie

:30 na budowę i tak w każdy dzień tygodnia nawet w soboty i w niedziele. Żona w tym czasie urodziła drugie dziecko. Po 3 latach takiej harówki wprowadziliśmy się. (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

pieniędzy na dziecko .jak mam udowodnic ze ma 3razy więcej dochodów niż na umowie (najniższa krajowa)ja pracuje ale moja wypłata starcza na opłaty dodam jeszcze że wzieliśmy (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

przewlekać rozprawy rozwodowej zgodziłem się na 850 zł na dziecko. Roszczenia dla byłej żony sąd odrzucił. Teraz wiem, że to był błąd. gdy moje dochody spadły z 2.200 na (...)

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011

Ulga prorodzinna 2011 Kwota odliczenia wynosi 92,67 zł miesięcznie na każde dziecko, co stanowi kwotę 1112,04 zł rocznie na dziecko. Nadal bez zmian w 2011 (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

TWOJE DZIECKO I MASZ OBOWIĄZEK PŁACENIA NA SWOJĄ LATOROŚL!!!DO CZASU AZ ZAKOŃCZY SWOJĄ EDUKACJE!!!JESTEŚ NIE ODPOWIEDZIALNY I BRAK MI KRYTYKI NA CIEBIE!!! PAMIĘTAJ DZIECKO NIE (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

sprawą ojca i matki w równym stopniu. Mój kolega płaci na 8-miesięczne dziecko 1500 PLN alimentów!! Czy naprawdę matka wydaje miesięcznie na córkę 3tyś zł? (zakładam, że (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

. Ja mam wykształcenie prawnicze i mam w związku z tym spory zakres wiedzy w tym temacie, a nadto jestem w treakcie swego rozwodu i widzę nawet na tym przykładzie, jak kobiety są (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

. Troszke kultury gosc.1 alimenty.pl Witam, ja czekam na badania w Sopocie i szczerze mowiac nie wiem co bedzie. Na 2 sprawach rozwodowych maz sie w ogole nie pojawil. Na 3 wyrok (...)

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011

ulga podatkowa na dzieci 2011 Witam Mam pytanie jaka ulga podatkowa przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuję za wszelkie informacje

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

niepełnosprawnej może polegać w całości lub w części na osobistych staraniach o wychowanie lub o utrzymanie uprawnionego. W takim jednak wypadku świadczenie alimentacyjne pozostałych (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

UK synek w PL.Przez 2lat wysylalem 50? na samo dziecko co tydzien.Odkad sie dowiedzialem ze jestem zdradzany i jest w ciazy 3m moja ex dziewczyna.Zostawilem ja wysylajac 160? na (...)

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota

ulga na dzieci 2011 kwota Witam Mam pytanie jaka kwota uligio na dziecko przysługuje w roku 2011?Będę wdzięczna za wszelkie informacje Zgdonie z inforacją (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

jedno dziecko, wiedząc ,że nie bedzie was na to stać. A później właśnie są lamenty- skąd wziąć teraz pieniadze na to czy na tamto i jak tu zrobić zeby mniej płacić na (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale na (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

znaczną część czasu jestem na uczelni. Czy w takim wypadku mogę domagać się alimentów od moich rodziców? zaspa [b]Witam, serdecznie.[/b] Mam 22 lat, mieszkam w Łotwę. Studiuję na (...)

Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

pracować.... osądzanie innych to hobby dla was ? w średniowieczu to byście były tymi co palą na stosie wszystko czego nie rozumieją.. tępe i zaciemnione.. w brudnych łachmanach.. (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

dawała mu dziecko np. na wikend albo na spacery a ja się boję bo nawet pod moją obecność na spacerach on np. biega z dzieckiem i chowa mu się za samochodami na osiedlowej (...)

1

2

3

4

5

...

16