jaka stawka wat na kwiaty ciete w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

mieszkanie ze względu na dziecko.Po ukończeniu studiów podejmuje pracę w innej jednosce i mieszka w internacie. Po kilku latach zakłada drugą rodzinę i na jej potrzeby kupuje (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

becikowego? (oczywiście przy zachowaniu zasady obowiązkowych badań ciążowych raz w trymestrze). Czy próg 1922PLN na osobę w rodzinie czyli w tym wypadku na mnie i noworodka (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

,wydawalo mi sie ze nadajemy na tych samych falach. Zaszlam w ciaze,oboje chcielismy tego dziecka,to nie byl przypadek. Gdy maly mial juz 1.5 roku dopiero zdecydowalismy sie na slub. Nic nie (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż (...)

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

w tym samym . Bardzo cenię Twojego faceta za to , że kupił dziecku trochę NOWYCH ciuchów i zabawek , będzie mu się to liczyło w niebie , a Ty się w to nie w.... i nie dawaj (...)

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011 Witam Mam pytanie czy wie ktoś możeile teraz w tym roku 2011 wynosi stawka VAT za usługio budowlane?Z góry (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu Witam od 10 lat mąż znęca się psychicznie nieświadomie nad rodziną, jaka jest sytuacja kobiety w dzisiejszych sądch w tych sprawach. Oboje grorzą wyciągnięciem (...)

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat Witam Jaka stawka powinna byc na fakturze za zuzycie mediów w roku 2011, a ona została wystawiona (...)

Fundusz remontowy

Fundusz remontowy

, ze trzeba wypełnić kilka dokumentów i wpłacić 850 pln wpisowego. Zrezygnowałem z tego, bo uważałem, że opłata jest zbyt wygórowana. W lutym 2011 r. otrzymałem pismo ze spółdzielni, (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

. Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Piotrowski Dyrektor ds. komunikacji P.R.E.S.C.O. PS. Nie zawsze będę w stanie odpisać od razu na zawarte w wątku lub na priv pytania, ale na (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 (...)

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

JAK ODZYSKAĆ pozostawione w mieszkaniu byłego męża rzeczy i przedmioty osobiste?

, kiedy czytałem w Internecie, zobaczyłem post, w jaki sposób rzuca czar na ten adres, pomogłem kobiecie odzyskać jej męża i dałem mu odpowiedź na jego adres, a on powiedział (...)

Porada - jak się bronić przed niesprawidliwą kwotą alimentów !!!!!

Porada - jak się bronić przed niesprawidliwą kwotą alimentów !!!!!

. Ojciec płaci alimenty na 8letnie dziecko w wysokości 640 zł , oprócz tego zabiera dziecko na co drugi weekend, co drugi długi weekend, na ferie ( wyjazd) , na dwa tygodnie (...)

Jak się od niej uwolnić?

Jak się od niej uwolnić?

w Warszawie w ambasadzie jest taki dzial, gdzie mozna sie umowic na rozmowe bo pisanie , nie wszystko wyjasni. Do odpowiadajacego na przykladzie Austrii... Ja od tego czlowieka nic (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

budżetu domowego\" Ale na nieprzetworzoną żywność oraz książki i czasopisma specjalistyczne, wprowadzona zostanie stawka VAT w wysokości 5 proc. Obecnie wynosi ona 3 proc. i 0 proc. Aby (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

, w zyciu nie wiedzialam ze sa kuratorzy karni :)))) pomimo ze pracuje w zawodzie 12 lat pozdrowienia ula no to jestes szczesciara. Ja niedawno bylem w wiezieniu na spotakniu z niejaka (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

%, stawka 7% wzrasta do 8%, wprowadzona zostaje stawka 5%. VAT w górę a płaca minimalna na tym samym poziomie - polityka naszego państwa robi się coraz bardziej niepokojąca.... (...)

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku Witam Jaka jest stawka podatku VAT jeli chodzi o usuługi gastronomiczne?Z góry bardzo sziekuje za inforamcje. Pozdrawiam

montaż okien jaka stawka vat  w 2011 roku

montaż okien jaka stawka vat w 2011 roku

montaż okien jaka stawka vat w 2011 roku W tym roku strasznie jest skomplikowana sprawa z vatem na montaż okien, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

pożyczy na alimenty na swoje dziecko a nie jeździ na rajdy po Polsce,ma w posiadaniu 2 tel. komórkowe,pali dwie paczki papierosów dziennie(marlboro,camele)i stać go na wynajęcie (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

sądzie nie liczą się czyli w całości było to 8 miesięcy-złożyłam sprawę w końcu stycznia a termin był w końcu września). Martwiłam się bardzo bo zależało mi na czasie (...)

kilometrówka stawka 2011

kilometrówka stawka 2011

kilometrówka stawka 2011 Witam Jaka jest stawka za kilometr na rok 2011?Z góry dziekuję za pomoc

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

maz chce mi odebrac dziecko

maz chce mi odebrac dziecko

mało świadków, a dużo argumentów i był bardzo rozmowny przy policji w Sądzie nie był taki po opinii Kuratora. W Sądzie stwierdzono, że syn ma mieszkać przy mnie, ale zanim zamieszkał (...)