jaka stawka vat na mięso od 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

depresji i nie może znaleźć pracy od 3 miesięcy. Tyle, że nie zarejestrował się na bezrobociu i robi na czarno na budowie-sam się przyznaje, ale sędzinie powiedział, że dorabia. (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

styczniu i jest rozliczany na nowy rok? kontosz W 2011 roku stawka minimalna netto - wypłata \"na rękę\" - przy standardowych kosztach uzyskania przychodu - WYNOSI:1032,34 zł. zaś stawka (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

słupy stoją od 50-60 lat XX wieku, czy odszkodowanie należy się właścicielowi gruntu? Jaka jest stawka za służebność gruntu rolnego w obszarach wiejskich? Jaka odległość (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej? Wchodzą w życie nowe stawki vat, co zdrożeje bardzo, a co tylko trochę? Bo wiadomo , że wszytko pójdzie w górę. Jak to będzie wyglądać? Na co 5 (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

czy limity VAT na materiały budowlane mają wzrosnać?! luc667 limit będzie wyższy jeśli złożysz wnioski o zwrot VAT w I kwartale 2012 r, to jest na bank pewne! eryk14 Wiadomość (...)

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to !

Stawka VAT - zmiany od 2011 - sprawdź to ! Nowy projekt nowelizacji ustawy o VAT już od 1 stycznia 2011 r. zmienia stawki VAT. Oto informacje na ten (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

urlopu? ANETA prawo-pracy.net PRACOWAŁAM OD MARCA 2010 DO 31.12.2010 (UMOWA NA CZAS OKREŚLONY) I OD 01.01,.2011 (UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY) DO KWIETNIA 2011 (W TYM (...)

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 !

Zmiany w VAT od 1 kwietnia 2011 ! Oto najważniejsze zmiany w VAT od 1 kwietnia: * stawka na chleb (z terminem ważności ponad 14 dni) 23 proc. -> 8 proc. od (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

chwili złożenia deklaracji VAT należności wynikających z faktur od zakupów. Podstawa prawna: * Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. 2004 r., Nr 54, poz. (...)

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011

jaka stawka vat na usługi budowlane w 2011 Witam Mam pytanie czy wie ktoś możeile teraz w tym roku 2011 wynosi stawka VAT za usługio budowlane?Z góry (...)

Psie mięso w polskiej restauracji ?!

Psie mięso w polskiej restauracji ?!

zimowe miesiące, kiedy to ponoć pomaga produkować ciepło w organizmie. Mięso pochodzi ze specjalnych farm, z których wędrują na ubój w wieku od 6 do 12 miesięcy.  (...)

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat

refaktura mediów na przełomie roku 2010 i 2011 a stawka vat Witam Jaka stawka powinna byc na fakturze za zuzycie mediów w roku 2011, a ona została wystawiona (...)

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011 Witam Mam takie pytanie czy wie ktos możę jaka jest stawka podatku VAT od usług cateringoweych?LUb gdzie takich informacji (...)

VAT-25

VAT-25

ich rzecz. Wewnątrzwspólnotowe nabycie występuje pod warunkiem, że dostawcą towarów jest podatnik podatku od towarów i usług lub podatnik podatku od wartości dodanej, nabywcą jest podatnik (...)

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12?

Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na ciasta biszkoptowe pakowane - PKWiU 15.81.12? Ile wynosi od 1 stycznia 2011 r. stawka VAT na (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl maciej99 szukam kogoś kto korzysta lub korzystał kiedyś z firmy windykacyjnej-Alibi Bartłomiej Kucharski (...)

Zmiana VAT

Zmiana VAT

Zmiana VAT Od 2011 roku zmienią się stawki VAT. Podstawowy podatek od towarów i usług wzrośnie z 22 do 23 proc. Stawka 7 proc. zostanie podniesiona do 8 proc. , a stawka (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

sprzeciwu od nakazu, jest nieporadna, na dodatek od wielu lat leczy się na depresję. hcemy pozwać P.R.E.S.C.O do Sądu .. bielawica z wklejonymi tekstami to jest pomyłka, proszę (...)

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku

stawki VAT na usługi gastronomiczne w 2011 roku Witam Jaka jest stawka podatku VAT jeli chodzi o usuługi gastronomiczne?Z góry bardzo sziekuje za inforamcje. Pozdrawiam

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

na czarno, bo jeżeli będziesz miał legalną to Cię znajdą przez Urz.Skarbowy. Wszystkie rzeczy rychome w gospodarstwie domowym kupój na rachunek i fakturę ale na brata, siostrę, lub (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o jaką (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

kilku miesiącach sami wystawili mi pismo, że rozkładają dług na raty. Z tym, że ja wpłacałam wszystko na konto TP, nie na ich ponieważ nigdy nie dostałam informacji z TP, że mój (...)

montaż okien jaka stawka vat  w 2011 roku

montaż okien jaka stawka vat w 2011 roku

montaż okien jaka stawka vat w 2011 roku W tym roku strasznie jest skomplikowana sprawa z vatem na montaż okien, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?

A co z dziecmi partnera z innego zwiazkudrogie drugie zony konkubiny ..i inne jakby was nie nazywac

A co z dziecmi partnera z innego zwiazkudrogie drugie zony konkubiny ..i inne jakby was nie nazywac

dostał od niej prezent.Jest nam cholernie ciężko finansowo bo moje dochody idą na opłaty a mąż dojeżdża do pracy autem 60km i wydaje 400zł na gaz więc mamy 300zł na czteroosobową (...)

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont Witam, Mam nadzieję, że mi koledzy pomożecie. Chciałbym otworzyć firmę. Czytałem i poświęciłem (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

oczekiwania 90 dni na drugi dzień od jej pobrania. To jedyne takie świadczenie , ktore wypłacają od ręki. Wówczas jak pociągniesz opieki 2 msc - jakie Ci przysługują na dziecko- (...)

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

sprawami o odszkodowanie za błędy medyczne w Poznaniu Damian Na podstawie internetu forów opinii i sposobu prowadzenia mojej sprawy to mecenas Ziębaczewski faktycznie w Poznaniu się wyróżnia na (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

czekam na zaległe alimenty przyznane przez sąd na dziecko od roku 2009 i nic nie dostaje. Powiadomiony komornik,prokurator i wydział karny w Sadzie wielokrotnie. Może dlatego że jestem (...)

Przetargi 2011 a podatek VAT

Przetargi 2011 a podatek VAT

Przetargi 2011 a podatek VAT Przetarg odbył się w 2010 roku, zaś umowa będzie podpisana w 2011 roku. jaka obowiązuje stawka VAT w tej sytuacji?? z góry dziękuję (...)

1

2

3

4

5

...

6