jaka stawka vat na alkohol w 2012 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

opodatkowania. To może nakłonić brudasa do zmiany zdania. mrozowskim Witam. Kupiłem samochód w Niemczech na rachunek z autokomisu na siebie, czy w związku z tym mogę go odsprzedać (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

na swiecie przyzwyczajeni czyż nie tak ? Czy Ty Marzenko mogłaś majac np:10 lat udac sie do kina na filn np:9 i pół tygodnia ? czy w ogóle zostalabys wpuszczona na film od 18 lat (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

styczniu i jest rozliczany na nowy rok? kontosz W 2011 roku stawka minimalna netto - wypłata \"na rękę\" - przy standardowych kosztach uzyskania przychodu - WYNOSI:1032,34 (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

to bywa w życiu? (walkarz) Potrzebuję informacji na temat możliwości wyegzekwowania alimentów na dziecko w od bezrobotnego? czy są na to jakies szanse? czy w momencie (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Sendit ( pośredniczyli z DPD), w fakturze korygującej, 184,50! O przyczynie korekty poinformowali po dłuższym czasie, mam wrażenie, ze wpadli na ten pomysł po tym, jak na ich prośbę (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

. Jakie są Limity zwrotów dla osób, które złożyły pierwszy wniosek o zwrot VAT przed do 31 grudnia 2010 r., a w 2011 roku składają kolejny wniosek w II kwartale? kamila28 W (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

...... H(a)Ci do tego Ja dostalam mandat 100 zl za otwarta puszke piwa siedzac spokojnie z kumpela na murku wieczorkiem w pierwszy dzien pobytu w Polsce,takie bylo przywitanie mnie w (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

wzrostu? norb60 Wzrasta co rok, ale nie ma stałej dla wzrostu, w tym roku wzrosła o jakieś 114zł. wróbelek witam użytkowników forum kiedy wzrastaja stawki płac, od 1 stycznia przyszłego (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

koleżanka, która rozwód brała w zeszłym roku. Donika36 Ja polecam adwokat Grażynę Grochowską. Nie wiem jak w rozwodach ale w sprawach majątkowych to według mnie to bardzo (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

uważa pan to za bardzo etyczne w ogóle o czymś takim myśleć grzmicie jako ojcowie ze na dzieci którym w taki sam sposob powinęla się noga płacić nie będziecie.Choroba alkoholowa (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

znaczną część czasu jestem na uczelni. Czy w takim wypadku mogę domagać się alimentów od moich rodziców? zaspa [b]Witam, serdecznie.[/b] Mam 22 lat, mieszkam w Łotwę. Studiuję na (...)

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

Ile ma wynosić taksa notarialna 2012 roku??

temat, ile ma wynosić taxa na przyszły rok, czyli 2012, a nie 2011 czy 2010 itp.? dzadzibóg Ile obecnie wynosi maxymalna stawka notarjalna?? halinka67 w jakim przypadku, o (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

. Troszke kultury gosc.1 alimenty.pl Witam, ja czekam na badania w Sopocie i szczerze mowiac nie wiem co bedzie. Na 2 sprawach rozwodowych maz sie w ogole nie pojawil. Na 3 wyrok (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

mama pisała co roku pismo oświadczając że otrzymywała pieniądze na mnie w kwocie dużo wyższej niż było w rzeczywistości (głupia była i tyle). Ojciec dawał 100 Euro na (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Signum Wojciecha Dynasia z Sosnowca. Skutecznie w 100% choc nie ukrywam, troche się naczekałem szczególnie w kolejce na pierwsza wizyte. Gość widac rozchwytywany i pozajmowany bo nawet (...)

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ?

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ?

Ulga na dziecko 2012 , jaka kwota ? Witam, mam nadzieje że moje pytanie nie będzie zbyt tendencyjne i wiem że zapewne już wiele takich pytań mogło zostać zadanych. Jaka będzie (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

niego po różne zaświadczenia gdy chcę coś załatwic. nie jesteśmy razem 2,5 roku , od tewgo czasu mam zasądzone alimenty na 2 dzieci. od roku pracuję na pół etatu,am 650 zł (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

sie na GG i dopiero żeśmy się zgadali co i jak i zaczeliśmy się spotykać. Do męża już nic nie czuję od pół roku żyjemy każdy w swoim pokoju. Dawałam mu zawsze "ostatnią" szanse (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

informacji w necie. Troche sie pozmienialo w ciegu kilku lat wiec warto poszukac wymagan jakie sa na egzaminie (mam na mysli przygotowanie do jazdy - kiedys tego nie bylo) no i trzeba (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

a tak dokładnie, tzn wysokosc stawek w netto, powtarzam w netto:) kasiuuuniaaa Witam, na początku tego miesiąca straciłam pracę, chcę pójść na bezrobotne, chodzi mi o ubezpieczenie, (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła sie (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w kręgu (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

a teraz ze wzgledu na moja prace w Londynie. Nie zamenilabym go nai nnego faceta w zyciu. W ogole nic sie nie zgadza co tu pisza. Nie mamy zadnych konflikotw na tle religijnym (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

Jak z tym VAT -em, będzie drożej?

? 5, 8 oraz 23 proc. 5-proc. stawka VAT znajdzie zastosowanie do pieczywa świeżego (zgrupowanego w pozycji PKWiU 10.71.11.0 według klasyfikacji z 2008 roku, która będzie stosowana (...)

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

zaświadczenie ze skarbówki, które nie obejmuje tego, że raz w roku ona bierze 1 000 złotych odliczeń na dziecko!! Czy to nie są dodatkowe dochody?? Na odwołanie się ojca w (...)

1

2

3

4

5

...

40