jaka stawka ryczałtu dla pkd 5221z Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

jestem w błędzie?? Pozdrawiam Kasia Chcąc odbyć aplikację kuratorską z kim powinnam najpierw skontaktowaćsię w Sądzie Okręgowym? Z prezesem sądu, kuratorem okręgowym czy kadrami? Z (...)

Prawo do ryczałtu, karty podatkowej i wybór PKD.

Prawo do ryczałtu, karty podatkowej i wybór PKD.

Prawo do ryczałtu, karty podatkowej i wybór PKD. Planuję rozpoczęcie DG polegającej na pośrednictwie w sprzedaży detalicznej produktów przemysłowych (odzieży) na polskim portalu aukcyjnym. (...)

Chcę być na ryczałcie

Chcę być na ryczałcie

(załącznik wyłączający określone przedmioty działalności z opodatkowania w formie ryczałtu) e Czy zatem PKD 5170A może wykluczyć formę ryczałtu? bunuel Czy zatem PKD (...)

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont Witam, Mam nadzieję, że mi koledzy pomożecie. Chciałbym otworzyć firmę. Czytałem i poświęciłem bardzo (...)

Pytanie o wymaganie koncesji dla PKD

Pytanie o wymaganie koncesji dla PKD

Pytanie o wymaganie koncesji dla PKD Witam, Chciałem się kogoś poradzić - prowadzę działalność gospodarczą i rozszerzyłem sobie ostatnio wpis do ewidencji o kilka PKD. Moje wątpliwości (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

podpisać umowę z pewną korporacją, jednak umowa była strasznie oszukana, i w ogóle niezgodna z tym, co nam obiecywano!! Miały być małe wpłaty wstępne dla adwokata i 20% z (...)

Sprzedaż kluczy licencyjnych/aktywacyjnych a stawka ryczałtu

Sprzedaż kluczy licencyjnych/aktywacyjnych a stawka ryczałtu

Sprzedaż kluczy licencyjnych/aktywacyjnych a stawka ryczałtu Przepraszam że od razu po założeniu konta zadaje pytanie ale po kilkunastu godzinach przeglądania internetu nie znalazłem informacji (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

27 Wraz z 1 stycznia 2011 roku minimalne wynagrodzenie wzrośnie z 1.317 do 1.386 zł brutto, czyli będzie wyższe o 5,2 proc. od kwoty, jaka obowiązuje obecnie. Mniej dostaną tylko pracownicy, (...)

Stawki VAT ? ryczałt dla taksówek osobowych

Stawki VAT ? ryczałt dla taksówek osobowych

Stawki VAT ? ryczałt dla taksówek osobowych Bardzo proszę o podanie wysokości ryczałtu dla świadczących usługi taksówek osobowych. W roku 2011 wynosi 4% ilonna Witam, a jaka (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

utratą możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem, jako że opieka z mocy prawa przypada matce. Dziecko już nieco starsze może się wypowiedziec z kim chce być, z mamą czy z (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

wiadomością. jolaw55 polecam adw Dąbrowską 726 383 464 hist76 Dla mnie dobra jest ta Kancelaria z pl. bankowego. Moja koleżanka mi ją poleciła już jakiś czas temu, bo sama korzystała z (...)

Stała obsługa kancelarii - warto?

Stała obsługa kancelarii - warto?

korzystam z pomocy prawnej z ich strony. W sprawach związanych z prawem gospodarczym polecam się tam zgłaszać. Mariusz3 Polecam kancelarię LEXUM we Wrocławiu, bardzo dbają o powierzone (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

długi żony (z którą nie mam niestety rozwodu)komornik zajął moje wynagrodzenie (z tego co wyliczyłem będzie tak przez 5 miesięcy) więc nie mam z czego płacić(zasądzone 1000 zł)I (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

z kazdego miasta zostalo wyslane do zarzadu pismo o okreslonej tresci z podpisami dziewczyn ze wszystkich punktow z tego miasta(zebrac je lepiej osobiscie bo znow gdzies utkwi) to dalo by to (...)

Darowizna

Darowizna

1,00% Proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji: michaelandrewloanfirm@hotmail.com Prosimy napisać do nas z powrotem z informacji kredytowej; - Pełne imię: - Kwota (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

kontakcie z operatorem jak sprawa jak cesji to i tak operator zaleci kontakt z firmą windykacyjną Laska 10 lat od decyzji sądu Laska tak do mnie tez wysłali pismo ze mam zapłacic rachunek i (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Witam ma pytanie co do becikowego, jeżeli synka urodziłam pod koniec stycznia 2011 to z którego roku muszę mieć dochody czy z 2010 czy z 2009? Nie pracowałam w 2010 nigdzie tak samo jak (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

mieszkamy w UK. Alimenty w PL przyznane mojej bylej 600zl place je juz pare lat, dzisiaj dostalem list z CSA w UK o alimenty tutaj, jak zalatwic sprawe co by nie placic w obu krajach. anonim Witam mam prośbę

Alimenty

Alimenty

wychowywanie ich dzieki temu maz mógł pracować jesli z jego winy rozpadło sie małzenstwo i sad to potwierdził to sie pani naleza sssylwia20 alimenty.pl z zeczenie sie praw rodzicielskich nic (...)

ile placicie lub ile otrzymujecie na dwojke dzieci alimentow?

ile placicie lub ile otrzymujecie na dwojke dzieci alimentow?

na dziecko, ale mialam dobrego prawnika z kancelarii legaleo z Gliwic Alia witam mam pytanie. Żona wyrzuciła mnie z domu bo jak twierdzi ?nic nie robię w domu? i chce z tego powodu (...)

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

po 1/3 diety)- wraz z ustawowymi odsetkami do czasu wypłaty Pozwany nie wywiązywał się również, z zapewnienia mi określonej liczby godzin, która jest zawarta w umowie o pracy, pomimo iż (...)

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011

Stawka VAT dla usług cateringowych 2011 Witam Mam takie pytanie czy wie ktos możę jaka jest stawka podatku VAT od usług cateringoweych?LUb gdzie takich informacji szukać?Z (...)

Podatek akcyzowy

Podatek akcyzowy

zarejestrowana w Polce? Jakie opłaty towarzyszą takiej działalności i jaka jest ich wysokość? Czy będę zmuszona płacić akcyzę i jaka jest jej stawka? Czy takie same zezwolenia i (...)

Ołata za wprowadzanie gazów i pyłów do atmosfery

Ołata za wprowadzanie gazów i pyłów do atmosfery

orientuję jaka jest stawka za wprowadzanie do atmosfery gazów ze spalania propan- bbutan ale dla wuzków widłowych (silniki w maszynach roboczych)..bo w dzienniku ustaw nie ma opłaty....- (...)

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

miesiące. Poprzedni pracodawca może jedynie dać mi wypowiedzenie z datą wstecz aby nie zapłacić podstawy, a na świadectwie pracy będzie że mnie wyrzucił z pracy. Pytania: Jak rozwiązać (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

(tzn. dokonywanych przez podatnika poza terytorium kraju). Do obrotu związanego z wyliczeniem tej różnicy wlicza się obrót z tytułu otrzymania należności, dla którego obowiązek podatkowy (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

... dobrze jednak że cokolwiek wzrasta... nie wiem czy przeklinać ten kraj czy łzę uronić nad nim. paweł52 Hej, może nie jest to do końca temat z prawa pracy, jednak jest ściśle związany z (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

na pelen etat.Ile należy mi sie urlopu?Jak rozliczac sie za jeden dzien urlopu z pracodawca , jaka stawka obowiazuje za urlop ? kamila prawo-pracy.net mam pytanie pracuje ponad 10 lat ile (...)