jaka kwota do odliczenia od podatku w 20011 r. Wyszukiwarka e-prawnik.pl


zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

poniedzialek). wtedy wystap o zwrot. marta Zgodnie z art. 87 ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług w przypadku, gdy kwota podatku naliczonego, (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

wypełnić PIT, i wykazać nasze dochody. bruno szulc Szybkie pytanie, jaka była kwota wolna od podatku rok temu? Do sprawdzenia rozliczenia potrzebuje. naftalina W 2011 (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

ten okres od maja 2005r do wrzesień 2009r kiedy prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Dodam że: mieszkamy nadal razem (żona i jej dzieci oraz nasza córka), córka dopiero (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

postaraj! I nie wprowadzaj ludzi w błąd. yoggi Chciałam się dowiedzieć czy jeżeli otrzymałam spadek po ojcu, który zmarł w 2000r, a mieszkanie zajmowała jego żona, która zmarła (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

obowiązek uprawnia ojca do nie płacenia alimentów. W przecienym razie syn może zwrocić się do komornika. Jeśli syn ma zawód i pracował w nim i mógł się utrzymać samodzielnie (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Darowizna

Darowizna

obowiązujące od 29.02.2000 do ... Kwoty wolne od podatku: I grupa podatkowa: do 9.057 zł II grupa podatkowa: do 6.838 zł III grupa podatkowa: do 4.607 zł (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

, jaki i podatek należy zaokrąglić do pełnych złotych. Część F pit 37 druk służy do dokonania odliczeń od podatku, dlatego też w części tej należy wpisać ulgi (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

sprawie zwrotu podatku, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług. (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

w trakcie trwania sprawy możesz z Sądu otrzymać w trakcie trwania sprawy klauzulę natychmiastowej wykonalności w zabezpieczeniu. Dodatkowo tatuś taki jest Ci winien za cały ten okres (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

musi złożyć pozew o alimenty od ojca? Czy sama musi brać udział w rozprawie w sądzie? On sam nigdy nie zapłaci dobrowolnie ani grosza bo od 2 lat od niego nic nie dostałam. (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

wysłuchać. W końcu stwierdziłem, że skoro ja coś mówię lub piszę, a do Was to nie dociera, to chętnie spotkam się z Wami w sądzie. Jaka była reakcja? Że nikt się ze mną (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

, czy nie legalizuje w ten sposób kradzionego auta. "Wszyscy tak robią", to przecież normalne, że spisuje się lewe umowy i nie zapalają się czerwone lampki. W Niemczech nikt nie kupiłby samochodu (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

skromną opinią. windykator123 właśnie dzisiaj dostałam liścik o "długu" w Orange od I-J i jutro wysyłam list do prezesa wg Twoich sugestii :-) jestem w 100% pewna, że nie mama (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

-cywilne.net Witam, wynajmowałem pokój w mieszkaniu bez właściciela. Umowa została zawarta, a raczej aneks do umowy zawartej wcześniej, nie wiem czy właściciel zgłaszał do do (...)

ALIMENTY na żonę ?!

ALIMENTY na żonę ?!

jestes wielka szczesciarą. Zyj miloscia do dzieci a nie nienawiscia do męża,a o swoje walcz...powodzenia... Do samotna mama alimenty.pl Witam W odpowiedzi do autora dyskusji... (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

związek małżeński. Ojciec jest materyalnie dobrze usytuowany. Pracował do pensji w Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków SA (PPKZ SA). Adres zamieszkania ojca jest znany. Sąd w Łotwę (...)

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

częściowe przekazanie lokalu na cele mieszkaniowe z vat

towarów bez wynagrodzenia, w szczególności darowizny - jeżeli podatnikowi przysługiwało prawo do obniżenia kwoty podatku należnego o kwotę podatku naliczonego od tych (...)

zachowek

zachowek

, a majątek po sobie przekazał w całości babci. Dodam, iż mój ojciec zmarł w 1999r. a dziadek w 2012r. Dziadkowie mieli tylko 1 dziecko - czyli mojego ojca. Chcę dochodzic (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

Mieszkam na stałe w Niemczech. rozwód mam od 20,02,2014 i mąż ma zasądzone alimenty w wysokości 500zł [/cytat] ivona.jankowsska Czy egzekucja za granicami Panstwa trwa tak samo dlugo (...)

Wyłudzenie alimentów

Wyłudzenie alimentów

Komorniczą w Gliwicach i działanie te naraża mnie na to że mogę być ścigany przez Komornika za nie płacenie alimentów na w/w dziecko.Proszę o przychylenie się do mojej prośby (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

zarejestrowalam sie do zdrowotnej.skladam do zusu co miesiac deklaracje z kodem 051000 i oplacam tylko zdrowotną.Po macierzynskim w terminie do 7 dni wyrejestruje sie ze skladki zdrowotnej (...)

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

POZEW DO SĄDU PRACY- czy dobrze sformułowany?

powyższego uznaję, że w rzeczywistości kwota diet nie została uwzględniona , przez co domagam się wypłacania diet za poszczególne delegacje: od 30.stycznia.2010 r. do (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

? chodzi o weryfikację metodyki wyliczenia podatku): Wartość masy spadkowej z 2006 r.: 200.000,- Udział ojca: 1/5, tj. 40.000,- (od tej kwoty ojciec zapłacił podatek od spadku), Wartość (...)

podatek do spadku

podatek do spadku

postępowania w sądzie zapłacenie podatku spadnie proporcjonalnie do wyroku sądu na wszystkich spadkobierców? Czy dobrze rozumiem przepis Art. 4a ust.3. ustawy o podatku od (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

dłużników próbujących uciec od problemu podają szczątkowe informacje do swoich prawników i doradców na temat korespondencji jaka dostali. Np. "Mam problem, otrzymałam pismo od (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

zmianie ulegną zasady przyznawania becikowego a także jego suma. Pojawią się nie obowiązujące do tej progi progi dochodowe w wysokości 1922zł w przeliczeniu na głowę w rodzinie. (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

r Bank sprzedal dlug z odsetkami 47 tys zl do Raport.Dlug zostal sprzedany w listopadzie 2017 r. W lutym 2018 r otrzymalam pismo od firmy Raport ze mam do (...)

Podatek od darowizny

Podatek od darowizny

Podatek od darowizny Czy mogę zamienić mieszkanie, ktore otrzymałam w darowiźnie na mieszkanie w innej dzielnicy? Z podatku zostałam zwolniona przez U.S. Czy mogę zachować ulgę (...)

1

2

3

4

5

...

24