jaka jest wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2011

wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2011

wysokość świadczenia pielęgnacyjnego w 2011 Witam Jaka jest wyskość świadczenia pielegnacyjnegi w roku 2011?Z góry dziękuję (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dziecko pełnoletnie winno samo stawić się w Sadzie (oczywiście jak chodzi do szkoły dziennej i nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie). W innym przypadku np. gdy (...)

Zasiłek pielęgnacyjny 2011

Zasiłek pielęgnacyjny 2011

niepełnosprawności dla celów:zasiłku pielęgnacyjnego i świadczenia pielęgnacyjnego, czy muszę wybrać tylko jedną opcję? Jeżeli nie dostanę świadczenia pielęgnacyjnego, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

w trakcie trwania sprawy możesz z Sądu otrzymać w trakcie trwania sprawy klauzulę natychmiastowej wykonalności w zabezpieczeniu. Dodatkowo tatuś taki jest Ci winien za cały ten (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

musze w tym uczestniczyc (?) Wracajac do tematu - nie stac mnie na placenie 1000 PLN miesiecznie. Mam druga rodzine, jedno dziecko a moja zona jest z drugim w ciazy. Moja sytuacja finansowa (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na 3 roku studiów licencjackich. w lipcu mam obronę. Jednak w styczniu tego roku zawarłam związek małżeński (cywilny). Ale nie mieszkamy z mężem razem i ja nie pobieram od niego (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

dobrze pamiętam, od 10 lat jest sama. (To zgoła inna sytuacja niż ślub w rok po rozwodzie) Oraz jeszcze informuje o tym że jej tata jest w takiej dobrej sytuacji, że jest (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

przeprowadzą w przyszłym roku i który jest lub nie akceptowany przez prezesa SO oraz ministerstwo, w tym roku taka kontrola dotyczy np tzw. dozorów uproszczonych, w (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

gwarancję, że jak będe chora lub dzieci mi zachorują, to za ten czas Zus wypłaci mi zasiłek, i Tyle... W Polsce jest tak, że pracownik jest świętą krową, może chorować ile chce (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

o niepełnosprawności. Jego ojciec mieszka w Hiszpani. W styczniu 2010 dostalam odpowiedź z sądu w Madrycie, że jest nadany już nr sprawy i z zapytaniem jaka jest (...)

od czego zalezy renta rodzinna

od czego zalezy renta rodzinna

. Kwota najniższej renty jest podwyższana co roku w związku z waloryzacją świadczeń.Od dnia 1 marca 2011 roku kwota najniższej renty rodzinnej wynosi 728,18 zł.Podstawa (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry dziękuje (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

Czy moge pracowac i pobierac alimenty?

pracę na zlecenie, tak aby nie utracić alimentów? jaka jest dopuszczalna wysokość takich zarobków? itek76 W takiej sytuacji jest podstawa do wystąpienia do sądu o uchylenie (...)

Alimenty w ANGLII

Alimenty w ANGLII

mowi ze on jest niesciagalny i nic wiecej w tym temacie nie robi(ojciec dziecka jest w Polsce).Moze ktos wie czy da sie cos w tym przypadku zrobic? malowiem Witam i błagam pomóżcie Mieszkam (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty wolnej (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

należał? alutka8 No ja tam nie wiem, masz w sumie ziemie na której zarabiasz. Ale nie masz pracy. A pytałaś się o to w ZUS\'ie czy nie? Jak dzierżawa jest nie wielka, to może udostępnij (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

Wysokość alimentów na dzieci od ojca pracującego za granicą

z upominkami, bardzo często dostają prezenty, nie tylko na urodziny, w tym roku nie przyjechały bo sytuacja finansowa nasza jest bardzo ciężka, a jego byłej jest mało. A najgorsze (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

orzeczenie o niepełnosprawności. Jego ojciec mieszka w Hiszpani. W styczniu 2010 dostalam odpowiedź z sądu w Madrycie, że jest nadany już nr sprawy i z zapytaniem jaka jest (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

to brutto), ale to jest absurd bo to jest dalej za mało, Jak to się ma do tego że w UE minimalne płace są w granicach 6-7 euro za godzinę!! Jak się am do tego polska najniższa (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

(chyba że w gre wchodzi jakaś pomyłka wynikająca z w/w bałaganu). Pozdrawiam Tevion Mordercy to przesada ale dlaczego pracują dla nieuczciwych klientów którzy wyłudzają pieniądze (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w ogóle nie ma. Ich cennik ukryty jest w regulaminie, który sie akceptuje przy składaniu zamówienia jednocześnie na stronie w zakładce regulaminy mają cennik przewoźnika. Co (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

troszkę skomplikowana, ale postaram się ją starannie wyjaśnić. Zacznijmy od podstaw. Jest sobie spółka samorządowa, w której 100 proc. udziałów ma starostwo. W 2009 roku (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

jest to prawie 5000zł do tego jeszcze doszedł dług w NFAL 1880,5 zł.Jak dowiedzieć się od kiedy jego ex podała że mój partner nie płaci jej alimentów?Gdzie i jak się bronić ?Ta baba jest (...)

1

2

3

4

5

...

38