jaka jest najnizsza srednia krajowa w 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

jaka jest średnia krajowa najniższa, ale chciałabym się dowiedzieć jaka jest średnia zarobków wszystkich polaków? Chciałabym porównać wysokości tych zarobków. buty (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dziecko pełnoletnie winno samo stawić się w Sadzie (oczywiście jak chodzi do szkoły dziennej i nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie). W innym przypadku np. gdy (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

ktorej bylem zatrudniony na pelny etat ?? Jasiu prawo-pracy.net Mam pytanie ile należy mi sie urlopu??? W 2007 w czerwcu skończyłam szkołe a w pażdzierniku poszłam na staż staż skończyłam (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

to brutto), ale to jest absurd bo to jest dalej za mało, Jak to się ma do tego że w UE minimalne płace są w granicach 6-7 euro za godzinę!! Jak się am do tego polska najniższa (...)

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

Kto może starać się o zasiłek pogrzebowy??

minimum czyli 1500zł czy 2x srednia krajowa? zbyszek37 Witam, jestem osobą młodą i to raczej nie chodzi o mój pogrzeb, ale moja babcia jest w ciężkim stanie. Chciałbym się dowiedzieć (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

a trzy jest to dla mnie do przebycia 600 km na sprawe. lintka1 Polskie Prawo to nie prawo. Moj maz ma najnizsza srednia krajowa na umowie i ma zasadzone alimenty na nieslubne dziecko (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

musze w tym uczestniczyc (?) Wracajac do tematu - nie stac mnie na placenie 1000 PLN miesiecznie. Mam druga rodzine, jedno dziecko a moja zona jest z drugim w ciazy. Moja sytuacja finansowa (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

PYTANIE czy w tym wypadku jej matka od JOANKI jest temu winna że jej córka jest wciąży-kogo teraz winicie,Fakt że mogła wczesniej o tym pomyslec aby sie zabezpieczyc,znowu jest (...)

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011

srednia krajowa brutto i netto 2011 Witam Chciałbym się dowiedzieć ile wynosi srednia krajowa brutto i netto w roku 2011?Z góry dziękuję za odpowiedzi Jest (...)

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC

MIESZKAMY TO ZNACZY JA,MAZ I DZIECKO W MIESZKANIU KTORA WLASNOSC JEST MAMY NIE MIESZKAJACA W TYM MIESZKANIU CZY MOGE UBIEGAC SIE O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC MIESZKAM Z MEZEM IDZIECKIEM (...)

CZY MOGE SIE UBIEGAC O DODATEK MIESZKANIOWY

CZY MOGE SIE UBIEGAC O DODATEK MIESZKANIOWY

TAM Z RODZINA I MY MAMY OPLACAC ROCHUNKI. PRACUJE TYLKO MAZ MA NAJNIZSZA SREDNIA KRAJOWA CZY MOZEMY SIE UBIEGADZ O DODATEK MIESZKANIOWY PROSZE O POMOC GDZIE (OLA) czy moglabys opisac cos wiecej? (...)

Alimenty

Alimenty

na utrzymanie się w wynajętym mieszkaniu... agunia:) alimenty.pl Na jakiej zasadzie jest przyznawana wysokośc alimentow, czy jest to zalezne od woli sądow, czy jest jakiś przelicznik, (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

innych, poza tym tkwie w szrej strefie ledwie utrzymując rodzinę, o odsetki w Zusie rosną. Czy jest możliwe przedawnienie zadłużenia w zusie? Nie mam majątku, nie mam stałej (...)

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

prosze o pomoc! dostałam wypowiedzenie ..z powodu likwidacji stanowiska pracy

od idiotów , debilów itp wiec nieprawda jest ze stanowisko zostaje zlikwodowane!! pozostale osoby moga to poswiadczyc. co mam robic w tym przypadku . prosze pilnie o porade jak i w jakim (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

dobrze pamiętam, od 10 lat jest sama. (To zgoła inna sytuacja niż ślub w rok po rozwodzie) Oraz jeszcze informuje o tym że jej tata jest w takiej dobrej sytuacji, że jest (...)

Prawo rodzicielskie

Prawo rodzicielskie

dla niej fotelika i zamierzal znowu wozic ja w foteliku dla malutkich dzieci w ktorym z trudnoscia sie zapinala w pasy i miala problemy z oddychaniem. zaczelam sie orientowac, ze cos jest (...)

najniższa krajowa a komornik

najniższa krajowa a komornik

jestem zarejestrowany na najniższą krajową. Jaka jest w tym prawda i co teraz jeżeli komornik zabierał mi część pensji od ok 2 lat? nie jestem pewien ale w szkole na prawie mapietam (...)

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

dłlużnicy alimentacyjni brońmy się

nie masz na pampersy takim jak ty zawsze krzywda :) Jurek400 Żeby realnie i w miarę na poziomie dziś utrzymać w Polsce dzieciaka w szkole średniej trzeba na niego wydać ok 1300zł i nie (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dłużej niż do ukończenia 21 roku życia, lub do24 roku życia, jeżeli kontynuuje naukę w szkole lub w szkole wyższej. Zasiłek wynosi 68 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku (...)

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

Nowe ciuchy matki za alimenty na dziecko

pracuję na czarno STAĆ mnie na to żeby raz w miesiącu kupić sobie '' nowy '' ciuch w ciucholandzie za 6 zł.Mojemu dziecku też kupuję w ciucholandzie. Rzeczy troszkę większe żeby (...)

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

witam, mam troche nietypowa sytuacje z pracodawca i prosze o pomoc, wyglada to nastepujaco: Pracuje w

najnizsza krajowa, ale miałam bardzo wysikie premie, w wysokosci nawet 2000 tys zł (premie od sprzedazy). Czy pracodawca musi mi liczyc kwote ekwiwalentu od kwoty ktora mialam na umowie, (...)

Maz narobil dlugow. Pomocy!!!

Maz narobil dlugow. Pomocy!!!

jakiekolwiek pieniadze na utrzymanie 3 dzieci. Wiec ja splacalam kredyt w City banku, inny kredyt wziety w mojej firmie, utrzymywalam dzieci. Uwazalam ze ten podzial jest w miare sprawiedliwy, (...)

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny

dodatek rodzinny witam mam pytanko,podiełam prace na pełny etat,zarabiam najnizsza srednia krajowa ale według naszego prawa juz przekroczylam dochod i nie nalezy mi sie zasiłek rodzinny (...)

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

Polskie malzenstwo w Niemczech - rozwod...

, skoro mieszkamy na stale w Niemczech (obywatelstwo mamy polskie)? Jaka roznica bylaby w przypadku rozwodu w Polsce a jaka w Niemczech? Czy ktos moze odpowiedziec na to (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

, niemasz zadnych szans na niemieckie obytatelstwo riss Dla nich najważniejsza jest Vollklista. Wbijali cyfre .W sumie to jest najważniejsze.Prawie wszyscy wówczas służyli w wojsku (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

, czy nie, na dziecko i w jakim ono jest wieku. W drugim zdaniu ile uważacie,że powinniście dostawać, by było dla dziecka dobrze i może jeżeli chcecie to miasto, województwo,lub region (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym (...)

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

informacji w umowie. Rozumiem , że każdy pracownik odpowiada za towar w sklepie itp. jednak w momencie gdy są bramki a przy inwentaryzacji kilku sztuk brakuje, można się tłumaczyć tym, (...)

Wynagrodzenie za urlop

Wynagrodzenie za urlop

zdziwienia gdy dostalem za niego zaplacone 58zl z groszem... Poszedlem z tym do szefa i stwierdzil ze na umowie mam wpisana najnizsza krawaja i tez dostaje placone za urlop jak za najnizsza krajowa (...)