jaka jest dieta w 2011 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi 1386 zł. tak (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

odpowiedzieć na kilka kwestii, które pojawiły się w tym wątku dotyczących firmy P.R.E.S.C.O. 1. P.R.E.S.C.O. jest legalnie działającą firmą w Polsce już od 1998 roku zarejestrowaną (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

obowiazki przechodzą na nowego właściciela, a tymczasem ubezpieczyciel wystawił polisę OC na mnie oraz na poprzedniego (!!!) właściciela, czyli w zasadzie w roku 2011 samochód (...)

sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

siebie..ma 48 lat jest sprawna i w pelni zdrowa ...czy ma prawo sie domagac ode mnie alimentow jezeli jest zdrowa osoba ..ktora nie chce sie zatrudnic w pracy zarobkowej takiej ktora (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dziecko pełnoletnie winno samo stawić się w Sadzie (oczywiście jak chodzi do szkoły dziennej i nie jest jeszcze w stanie utrzymać się samodzielnie). W innym przypadku np. gdy (...)

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010?

Jaka jest kilometrówka na 2010? Jaka jest kilometrówka na 2010? Aktualne stawki za km w roku 2010: Maksymalne stawki za jeden kilometr przebiegu pojazdów prywatnych (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

lutego znowu sie zatrudniłam w tej samej firmie ile mi sie należy urlopu i czy po pół roku mi się należy urlop i ile mańka prawo-pracy.net pracuje od grudnia 2008 roku w tygodniu (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

w trakcie trwania sprawy możesz z Sądu otrzymać w trakcie trwania sprawy klauzulę natychmiastowej wykonalności w zabezpieczeniu. Dodatkowo tatuś taki jest Ci winien za cały ten (...)

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? 
i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr?

ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? i jaka jest stawka za jedne kilometr? ile wynosi dieta w delegacji krajowej w 2013 roku? (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 2) 91,00 zł na dziecko w wieku powyżej 5 roku życia do ukończenia 18 roku życia; 3) 98,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

Prawa ojca do opieki nad dzieckiem po rozwodzie

jest chory itp. Chcialbym starac sie w sadzie o opieke nad dzieckiem, ale jest mozliwe w Polsce wygranie takiej sprawy??? (Artur) Możesz w trakcie trwania sprawy rozwodowej złożyć (...)

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

ile wynosi abonament rtv za 2011 r

17,50 zł. Warunkiem jest dokonanie wpłaty do 25 stycznia. wielawa Witam Ile wynosi abonament radiowo telewizyjny w roku 2011 i w jaki sposób trzeba go opłacić?Z góry dziękuje (...)

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku

dieta 2011 roku Witam! ile wynosi dieta przysługująca w delegacji krajowej? w 2010 wynosiła ona 23zł, ale były plany żeby od 2011 podnieść ją do 30zł? nigdzie (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

, czy nie, na dziecko i w jakim ono jest wieku. W drugim zdaniu ile uważacie,że powinniście dostawać, by było dla dziecka dobrze i może jeżeli chcecie to miasto, województwo,lub region (...)

spadek

spadek

była moja mama (jest zdjęcie ) jest również zdjęcie gdzie syn majac 7 lat przebywa z dziadkiem w ich domu na ogródku , moja żona 2007 roku była chrzestną u brata córki , jest (...)

Obywatelstwo niemieckie

Obywatelstwo niemieckie

otrzymali obywatelstwo niemieckie w 2005r. z lini mojej mamy, a ja nie bo urodziłam się w1973r. Teraz wszyscy mieszkają w Niemczech, a ja zostałam w Polsce. Czy jest ktoś (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

orzeczenie o niepełnosprawności. Jego ojciec mieszka w Hiszpani. W styczniu 2010 dostalam odpowiedź z sądu w Madrycie, że jest nadany już nr sprawy i z zapytaniem jaka jest (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

, niedość ze pokryli za mnie wpis w wysokości 4 tys. zł, to prowizja była śmiesznie mała. Sprawa ciągneł sie ponad 2 lata, ale na szczecie komornik wydusił z dłużnika do ostatniej kropli. Znalezli (...)

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku?

Jaka jest ulga podatkowa w 2011 roku? Czy może mi ktoś podać jaka jest kwota ulgi podatkowej za 2010 rok? Za 2010 rok będziemy rozliczać się według progresywnej (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

nich obowiązku alimentacyjnego, a to w związku z opisaną w pytaniu postawą ojca dziecka (biorąc pod uwagę przede wszystkim fakt, iż nie łożył on na utrzymanie dziecka - w takiej sytuacji (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na 3 roku studiów licencjackich. w lipcu mam obronę. Jednak w styczniu tego roku zawarłam związek małżeński (cywilny). Ale nie mieszkamy z mężem razem i ja nie pobieram od niego (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym (...)

KONTAKTY Z DZIECKIEM

KONTAKTY Z DZIECKIEM

obiecywalby malej w dniu jej urodzin zkladajac jej zyczenia przez telefon ze przyjedzie w weekend. a pozniej nie pojawia sie przez 6 tygodni. a o 3 w nocy pisze ze wyskoczyla mu nagla sprawa- (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

musze w tym uczestniczyc (?) Wracajac do tematu - nie stac mnie na placenie 1000 PLN miesiecznie. Mam druga rodzine, jedno dziecko a moja zona jest z drugim w ciazy. Moja sytuacja finansowa (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

w marcu tego roku, skończył mi się urlop macierzyński,wróciłam do pracy! (umowa na stałe) Ale jak bym chciała skorzystać z urlopu wychowawczego płatnego to co mam zrobić? Jest w (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

jakie np. nieruchomości i w jakiej jest Panb sytuacji i jakie możliwości zarobkowe Pan ma a więc nie tylko ile Pan zarabia ale ile może Pan zarabiać w tej kwestii (jak w wielu) (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

troszkę skomplikowana, ale postaram się ją starannie wyjaśnić. Zacznijmy od podstaw. Jest sobie spółka samorządowa, w której 100 proc. udziałów ma starostwo. W 2009 roku (...)

1

2

3

4

5

...

25