jaka będzie stawka vatu mięso od01.01.2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

zwrot Vat poprawność odliczenia

zwrot Vat poprawność odliczenia

towarów, dla której podatnikiem jest ich nabywca, jeżeli w deklaracji podatkowej została wykazana kwota podatku należnego od tych transakcji. Terminy skrócone można zatem stosować pod warunkiem opłacenia (...)

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

straciłem prace,nie płaca alimentow,jaka jest procedura komornika ??

własne dziecko. A Wy staracie się mu doradzić, jak uwolnic sie od obowiązku?? Pomijam już rady, które pachną kryminałem! Poza tym, za uchylanie sie od płacenia alimentów dostaje się wyrok (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

27 Wraz z 1 stycznia 2011 roku minimalne wynagrodzenie wzrośnie z 1.317 do 1.386 zł brutto, czyli będzie wyższe o 5,2 proc. od kwoty, jaka obowiązuje obecnie. Mniej dostaną tylko pracownicy, (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

słupy stoją od 50-60 lat XX wieku, czy odszkodowanie należy się właścicielowi gruntu? Jaka jest stawka za służebność gruntu rolnego w obszarach wiejskich? Jaka odległość (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

córkę zagranicę,kierowałem się dobrem dziecka,myśląc że zapewni jej lepszy byt.Wyjeżdżając zapewniła mnie że będzie pisać raz w miesiącu i nie będzie żądać alimentów.Tak się (...)

A co z dziecmi partnera z innego zwiazkudrogie drugie zony konkubiny ..i inne jakby was nie nazywac

A co z dziecmi partnera z innego zwiazkudrogie drugie zony konkubiny ..i inne jakby was nie nazywac

dostał od niej prezent.Jest nam cholernie ciężko finansowo bo moje dochody idą na opłaty a mąż dojeżdża do pracy autem 60km i wydaje 400zł na gaz więc mamy 300zł na czteroosobową rodzinę i (...)

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

doświadczenie na angielskim rynku ma SOS BPHC ( masz ich stronke sos-bphc.com). Kiedy się dodzwoniłem i rozmawiałem pierwszy raz od ręki było wiadomo, że rozmawiałem z człowiekiem z ogromną wiedzą (...)

Darowizna

Darowizna

wszystko warte 40tysięcy zł.proszę o informację ile wyniosą koszty notarialne za wszystko dziękuję grzesiek prawo-cywilne.net Jaki zapłacę podatek od niezgłoszonej darowizny od brata 6000 (...)

Najem lokalu - prośba o pomoc

Najem lokalu - prośba o pomoc

wrzuciłem tego w koszty, nie odliczyłem VATu) Proszę o pomoc i sugestię, co można zrobić w tej sprawie. Sugeruję Panu odesłać (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, kopia pisma powinna pozostać (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

rozliczają się małżonkowie za zwrot vatu za remont mieszkania (swojego mieszkania) ?? Razem czy na męża może być tylko? mattii Tylko wspólnie. Anna652 Stawka VAT za materiały budowlane wynosi (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

to zglosic u rpacodawcy lub w urzedzie gminy. ela_K Od przyszłego roku, dokładnie od nowe roku, zapomogę po urodzeniu dziecka dostaną tylko kobiety, które udowodnią, że były pod opieką lekarza (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

niektórzy mają nieważne badania od DWÓCH lat, nie ma gaśnic, nie ma apteczek, nie ma zabezpieczeń, a ochrona-pożal się boże... jedzie pół godziny od uruchomienia alarmu! Zdenerwowałam (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

juz od dłuższego czasu i mam dość adwokatów spychających mnie od rozprawy do rozprawy. Kto może polecić mi dobrego adwokata. gość Jaro_88 Witam Na czym polega problem z Pańskim rozwodem. (...)

chce nas wyrzucić po zrobionym przez nas remoncie.Pomocy

chce nas wyrzucić po zrobionym przez nas remoncie.Pomocy

pustaki itp.)i zamieszkamy razem żeby było jej i nam lżej.Ciagle powtarzała że wiecznie życ nie będzie i to będzie kiedyś męża.Remont na nasz budżet był bardzo duży, dwoje dzieci, alimenty (...)

Społeczny kurator sądowy

Społeczny kurator sądowy

Kurator z uwagi na specyfike zadań ma nienormowany czas pracy. Wykonuje swoje obowiązki w godzinach od 6 do 22-ej.W zależności pod sytuacji również w soboty i niedzielę. Wynagrodzenie uzależnione (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

2008 do września 2008 jedna praca a od listopada 2008 do chwili obecnej druga praca ale od grudnia 2009 jestem na zwolnieniu lekarskim (za 2009 r mam 4 dni urlopu zaległego) a od 07 maja (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

telekomunikacyjnych i od kiedy takie terminy są liczone? Czy od momentu zaciągnięcia długu czy od momentu wymagalności? aga JA RÓWNIERZ PRACOWAŁĘM DLA INTRUM ALE TY CHYBA NIE PRAKTYCZNIE (...)

Alimenty

Alimenty

, z góry dziękuję. ewciaplock177 alimenty.pl Witam. chciałam zapytań czy jeżeli kobieta chce złożyć wniosek o alimenty od swojego męża (bezrobotnego od około 8 m-cy),a on udowodni że praktycznie (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

, od stycznia z automatu zostaje ono podniesione. 1500 BRUTTO, nie netto. pakosław Jeśli minimalne wynagrodzenie będzie rosło za szybko to staną się dwie rzeczy: 1) będzie wyższe (...)

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

Alimenty w Polsce. My mieszkamy za granicą.

,stad tez nie nalezy mi sie zaliczka alimentacyja od panstwa w ktorym mieszkam. Dziecko od sierpnia idzie do pierwszej klasy-z tym wiaza sie tez dodatkowe koszta.Jadac teraz do polski na pare dni

ile placicie lub ile otrzymujecie na dwojke dzieci alimentow?

ile placicie lub ile otrzymujecie na dwojke dzieci alimentow?

ojciec nie powinien robić żadnej łaski, jest zobowiązany do utrzymanie swojego dziecka wg swoich zarobków. Jeśli będzie płacił 1200 zł napewno w żaden sposób nie ucierpi, no najwyżej kochanką (...)

 stawka notarialna 2012

stawka notarialna 2012

stawka notarialna 2012 Jaka będzie stawka notarialna za poświadczenie przekazania 25 tysięcy złotych?? 310 złotych + 2 % od nadwyżki powyżej 10 000 złotych XXX90 ma pan (...)

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

Pracodawca nie chce dać obiecanych pieniędzy

czas próbny przeliczyłem że zaproponowana stawka kilometrowa będzie korzystniejsza. W październiku skończyła się umowa na okres próbny i podpisaliśmy nową umowę na czas określony od (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

jaka jest średnia krajowa najniższa, ale chciałabym się dowiedzieć jaka jest średnia zarobków wszystkich polaków? Chciałabym porównać wysokości tych zarobków. buty marzeny dobre pytanie, (...)

Opłata sądowa

Opłata sądowa

Opłata sądowa Jaka jest obecnie stawka wpisu przy pozwie z powództwa cywilnego ? (Jarekmaj) do 10 000 - 8% nie mniej niż 30 zł 10001 - 50 000 - od pierwszych 10 tys - 800, od nadwyżki (...)

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont

Jaka stawka % podatku dochodowego ryczałt od sprzedaży pre-paid i kodów oraz kont Witam, Mam nadzieję, że mi koledzy pomożecie. Chciałbym otworzyć firmę. Czytałem i poświęciłem (...)