jaka będzie najniższa krajowa pensja netto w 2012 roku Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ?? Najniższa krajowa 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto, tj. w 2011 roku stawka minimalna brutto wynosi (...)

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

Kwota najniższa krajowa 2012 brutto.

wzrostu? norb60 Wzrasta co rok, ale nie ma stałej dla wzrostu, w tym roku wzrosła o jakieś 114zł. wróbelek witam użytkowników forum kiedy wzrastaja stawki płac, od 1 stycznia przyszłego (...)

Najniższa średnia krajowa 2012

Najniższa średnia krajowa 2012

czegoś takiego jak "najniższa średnia". sasiad_z_pietra netto 1111zł brutto 1500zł francio9 jaka w Polsce ma być minimalna płaca do ręki i na papierze w przyszłym roku? i (...)

Ile wynosi średnia krajowa?

Ile wynosi średnia krajowa?

, lub potrafi je lepiej wyszukac w sieci niż ja? ex-alt W roku 2012 stawka najniższej średniej krajowej wyniesie 1.200 zł brutto, czyli o 91,20 zł więcej niż w tym momencie. (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

wychowawczym bezpłatnym(kończy się w sierpniu tego roku2010)umowe mam na czas nieokreślony,a w na lipiec2010 mam termin porodu drugiego dziecka.Czy po urodzeniu będzie mi przysługiwał (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

prawnika!!! Mało tego-wiem,że alimenty działają w obie strony-nie tylko rodzic-->dziecko, ale też dziecko--->rodzic w sytuacji,gdy ten pozostaje w niedostatku.Ja wiem,że w tej (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

najniższa krajowa, czego nie można wliczać?

; niedzwiadek2 ja wyczytałem, że składki są stałe dla każdego pracodawcy i że zmienia się tylko możliwość odliczenia kwoty zmniejszającej podatek, i że najniższa krajowa netto (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

. Mieszka tam i domaga się ode mnie abym płacił na dziecko. Ja zarabiam około 2100 netto, moją zona około 4000 netto. Zostałem teraz sam w naszym mieszkaniu, ktore musze utrzymac - czy (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

lub 9 miehców 582,70 z. zyta75 12 miesięcy dla bezrobotnych którzy: - zamieszkałych w okresie pobierania zasiłku na obszarze powiatu, jeżeli stopa bezrobocia na tym obszarze w dniu 30 czerwca (...)

Najniższa krajowa 2013 jest w  netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ???

Najniższa krajowa 2013 jest w netto ??? Hej, obecna najniższa krajowa 2013 podawana jest w netto czy brutto? Tzn. chodzi mi o te kwotę 1600zł? Hej sa (...)

Szkoła zaoczna, a alimenty

Szkoła zaoczna, a alimenty

oczywiście o pomoc. Chcę raczej usłyszeć zdania przedmówców, za co z góry dziękuję. W w//w sprawie i tak już zaplanowałem i poczyniłem kroki, aby dojść (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani (...)

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r

minimalne wynagrodzenie netto w 2011 r Witam jaka jest najniższa krajowa netto w roku 2011?Z góry dziekuję. Pozdrawiam Witam Mam pytanie jak jest z minimalnym (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

Maz narobil dlugow. Pomocy!!!

Maz narobil dlugow. Pomocy!!!

jakiekolwiek pieniadze na utrzymanie 3 dzieci. Wiec ja splacalam kredyt w City banku, inny kredyt wziety w mojej firmie, utrzymywalam dzieci. Uwazalam ze ten podzial jest w miare sprawiedliwy, (...)

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

obnizenie alimentow: czy to mozliwe

"teściów"/, za ile /najniższa krajowa/ i o jego dziecku. W tym czasie dostałam od b.męża list że nie będzie mi więcej płacił i kieruje sprawę do sądu o obniżenie (...)

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

Wynagrodzenie zasadnicze a płaca minimalna

wynosi 80 zł brutto za przepracowane kilka lat u tego samego pracodawcy. Łącznie będzie to 1560 zł brutto. W 2012 roku płaca minimalna ma wynieść 1500 zł brutto. Czy w (...)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

netto mi sie nalezy ale co w momencie kiedy moje wyliczenia okaża sie złe?nie jestem przeciez ksiegowa czy taki wniosek zostanie uznany??? moze ktos potrafi pomoc w wyliczeniu: moja pensja (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

grzecznościowy ruch a oni chcieli zrobić z tego dramat sc23175 mam zlozony wniosek w zusie oraty. 8.12.2009 wplacilem komornikowi 4500 zl.na rzecz zusu .sprawa w zusie jest w toku.pani prowadzaca (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

mąż mieszka na stałe w Polsce, gdzie pracuje i zarabia bardzo dobrze. Rozwód był przeprowadzony w Polsce w 1999 roku. Orzeczono wyłączną winę męża. Ja jestem od lat na rencie (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

umowę na 1/2 etatu na 3 m-ce, a pracowała na cały etat, w między czasie zaszła w ciąże a umowa wygasła 01.10.2010 i nie chcą jej przedłużyć na pełny etat. co w takiej sytuacji (...)

Ciąża, druga umowa z inną pensja nic obiecana

Ciąża, druga umowa z inną pensja nic obiecana

będzie najniższa krajowa. Czy mamy jakoś prawa w tej sytuacji domagać się pensji która była obiecana? Marcin

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

wyjaśnienia. Odpowiedź stanowi dla Ciebie dowód w przypadku, gdy musisz bronić swoich racji. Idąc do komornika w takiej jak opisana przez Ciebie sytuacji piszesz sobie w domu na spokojnie (...)

najniższa krajowa a komornik

najniższa krajowa a komornik

jestem zarejestrowany na najniższą krajową. Jaka jest w tym prawda i co teraz jeżeli komornik zabierał mi część pensji od ok 2 lat? nie jestem pewien ale w szkole na prawie mapietam (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w ogóle nie ma. Ich cennik ukryty jest w regulaminie, który sie akceptuje przy składaniu zamówienia jednocześnie na stronie w zakładce regulaminy mają cennik przewoźnika. Co moim zdaniem (...)

Odwołanie od zasądzonych alimentów

Odwołanie od zasądzonych alimentów

. literakwz alimenty.pl POZNAŃSKA MANIFA 2015: DOŚĆ PRZEKRĘTÓW W SPRAWIE ALIMENTÓW W tym roku poznańska Manifa przejdzie pod hasłem "Dość przekrętów w sprawie alimentów!" Chcemy (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

czy mam szanse z powrotem zameldowac sie w domu rodzinnym. Dziekuje uprzejmie. qwertyx Witam Ja zarabiam 1000zł i mam własne mieszkanie w którym mieszkam z 2 dzieci w wieku przedszkolnym. (...)

Tyle będzie wynosić najniższa emerytura 2012!

Tyle będzie wynosić najniższa emerytura 2012!

Tyle będzie wynosić najniższa emerytura 2012! Emerytura od marca przyszłego roku wzrasta tak jak zapowiadał rząd, czyli o te 4,2%. W związku z tym najniższa renta (...)