Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT241 Kwietnia 2010

  nabycie pojazdu. Kolejny właściciel jest wpisywany do dokumentów tylko w przypadku rejestracji pojazdu, a nabywca nie ma obowiązku rejestracji pojazdu. Może go kupić i trzymać w garażu i nie musi (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  problem do ciebie nie wiem jak sie pozbyć ale sąsiadów którzy siedzą nielegalnie na wynajmnie mieszkania.Nie wiem jak napisać ten donos do urzędu skarbowego .szukam (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  moja w tym opinia. Bo przecież euro-tax.pl nie miał możliwości podać swoje nr konta do zagranicznego urzędu skarbowego akurat do Państwa zlecenia. Pozdrawiam, Marcin (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  windykacyjnym zależy na odzyskaniu długu i używają do tego sposobów nękania zastraszania działania na psychikę przeciwnika żeby pękł ! I tu tyle piszecie a wydaje mi sie ze najlepszym rozwiązaniem (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  innego tytułu. 5. Ludzie, którzy hołdują zasadzie, że "dobre imię nie ma ceny", które znajduje się na każdym liście wychodzącym z P.R.E.S.C.O. do dłużników, starają się nie zadłużać, (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  iuszczenie grzywny. W przypadku nie usiszczenia tej kwoty zostanie skierowany tytuł wykonawczy do Urzędu Skarbowego w Twoim miejscu zamieszkania i dalsze czynności odnośnie wyegzekwowania (...)

 • intrum justitia - pilne5 Sierpnia 2004

  . Wkurzyłam sie, bo ja miałam chore dziecko i nie miałam jak zapłacic za telefon (zdrowie dziecka było dla mnie wazniejsze) +GSM nawet mnie nie powiadomiło tylko odcieło mi zasieg.Poza tym robili mi (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!22 Lipca 2005

  . Ojciec dziecka jest zawieszony w pracy i płaci mi zaledwie po 200 zł z 350 zł zasądzonych. Wiem że dorabia na czarno. Nie poczuwa się kompletnie do tego że ma zaległości. Twierdzi że wiem jaka (...)

 • Podwyższenie alimentów22 Lipca 2004

  przez dziecko teraz sie wymiguje. Ponownie się ożenił z kobieta mającą dziecko, maja tez wspólnego syna i dośc wysokie dochody jednak nie do udokumentowania. utrzymuja się z prowadzenia gospodarstwa (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  . 0-606 337 364 Karolina Witam serdecznie :) mam pytanie jestem z mezszczyzna, który od 4 lat jest po rozwodzie cywilnym, z poprzedniego zwiazku ma 2 dzieci. Jego była zona wyjechala do usa do rodzicow (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane