jak wystawić fakturę wewnętrzną wnt w 2011 r Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

odpowiednio za to sobie policzy. Sprzedający ma bezwzględny obowiązek wystawić fakturę i jego problem w tym, żeby się dowiedzieć, jak to prawidłowo zrobić. mrozowskim Czyli (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

nieostrożnie i miałem zadłużenia w Erze, Idei, w Reiffaisen Bank, w ING i w kilku mniejszych instyrucjach. W przeciągu kilku lat dostałem około 40 pism od przeróżnych (...)

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

w momencie otrzymania faktury widzimy czy są jakieś dopłaty a nie tak jak tutaj po 3 lub 4 miesiącach. W firma UPS wystawia faktury raz w miesiącu. szybki2012 czy ktoś z Was (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ubezpieczenie. I tu jest problem gdyż w 2011 roku nie uzgledniłam w zeznaniu podatkowym skladek na ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne a w 2012 je uwzglednilam gdyz mila pani w (...)

Presco atakuje!!! co robić?

Presco atakuje!!! co robić?

, należy przedstawić dowody jak najszybciej mailem lub w liście. Każda taka sprawa jest rozpatrywana przez P.R.E.S.C.O. i jego Klientów indywidualnie i rozstrzygana jak najszybciej. W (...)

Niezłożona deklaracja VAT-R

Niezłożona deklaracja VAT-R

problem. Otóż z dniem 1 lutego wystawiłem fakturę VAT za wykonaną usługę z datą wystawienia i sprzedaży właśnie na 1 lutego. Pracuję w branży morskiej i akurat w przypadku wszystkich (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

? uzbroić się w cierpliwość oraz nadzieję, że uda się odzyskać szmal ;/ Do tego wyposażyć się w dobrą kancelarię, która specjalizuje się tylko w windykacji takich długów. Jak (...)

Czy można przymusowo wystawić fakturę osobie fizycznej?

Czy można przymusowo wystawić fakturę osobie fizycznej?

wystawienia takiej Faktury. Wiem, że takie postępowanie nie jest zgodne z prawem, ale moje pytanie dotyczy tylko Faktury. Czy może programista w tej sytuacji wystawić Fakturę w (...)

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

Kochanek i rozwód, a może sepracja?A może nic?

fizycznej ,której kobieta o niskim temperamencie mu nie zapewnia.Tak jak my kobiety tkwimy nieraz w nieszczęsliwym zwiazku latami i placzemy w poduszkę tak i męzczyzni nieraz cierpia tkwiac (...)

Wewnątrzwspólnotowa usługa transportowa ???!!!!

Wewnątrzwspólnotowa usługa transportowa ???!!!!

obliczenia należności celnych). Czy do rejestru VAT wprowadzam tylko SAD , czy tą fakturę za wew. us. transp. też ? Jeżeli tak to czy mam do niej wystawić fakturę wewnętrzną (...)

Sprzedaż na raty a VAT

Sprzedaż na raty a VAT

Boże nie "przywłaszczeniu") mienia ruchomego. Można ją traktować jak promesę sprzedaży z jednoczesnym upoważnieniem nabywcy do uzywania pojazdu do czasu zapłaty. W tym przypadku fakturę (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

nalezy mi sie tez urlop macierzynski. Ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce, bo pracuje w supermarkecie, a kazdy wie jak tam jest. Prosze o porade> Możesz starać się o zasiłek (...)

Jak poprawić błąd na fakturze?

Jak poprawić błąd na fakturze?

ust. 1 pkt 6-12, może wystawić fakturę nazwaną notą korygującą. Dodatkową kwestią w twoim przypadku jest to czy poprawa danych na fakturze nie wpłynie na zmianę odbiorcy...tzn. po (...)

droga dojazdowa

droga dojazdowa

droga dojazdowa Witam jestem, jak mi się wydaje, w dosyć trudnej sytuacji A mianowicie rodzice odpisali mi działkę rolna wraz z zabudowaniami w 1999 r. Działkę tą otrzymali w (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

2012. Oczywiście nikt wcześniej, mimo ich listów, nie dzwonił w tej sprawie (jak nie dzwonił, jak dzwonił i sprawa zaczęła się w maju 2011, a nie lipcu 2012). Był bardzo (...)

Podpis na fakturze a konieczność jej zapłaty

Podpis na fakturze a konieczność jej zapłaty

. Z firmą A nie łączyła mnie żadna umowa, na mocy której mogła ona wystawić taką fakturę. Jednak, odbierając ów fakturę podpisałem ją w miejscu "nazwisko i podpis (...)

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

Wezwanie do zapłaty - list zwykły

płatności minął 12.10.2007 r i 26.10.2007 r. Zastanawiam się dlaczego dopiero w styczniu 2008 r. po dwóch miesiącach od upływu terminów zapłaty, firma IMP Sp. z o.o. przysyła (...)

Dni wolne za święta w sobotę

Dni wolne za święta w sobotę

w dni ustawowo wolne w punktach bukmacherskich - to jest karygodne.Po co jest Ustawa?Po to żeby ja łamać? Dlaczego MY mamy pracować w Swięta i to w dodatku za tak marne pieniądze? (...)

Wypowiedzenie umowy najmu

Wypowiedzenie umowy najmu

ZAMIESZKUJĘ DALEJ Z TATĄ. DZIECKO RÓWNIEŻ ZGŁOSIŁAM DO OPŁAT. W 2010 ROKU WYMELDOWAŁAM SIĘ OD MAMY WRAZ Z DZIECKIEM.W 2011 ROKU TATA ZŁOŻYŁ WNIOSEK O ZAMELDOWANIE MNIE WRAZ Z DZIECKIEM (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

sie ja sprzedac nawet za te same pieniadze za ktore ja kupilam od gminy. mamuska487 dzialke kupilam w 2009 roku na przetargu z urzedu gminy. Zlozylam sprawe do sadu w 2011 w pazdzierniku (...)

intrum justitia - pilne

intrum justitia - pilne

(chyba że w gre wchodzi jakaś pomyłka wynikająca z w/w bałaganu). Pozdrawiam Tevion Mordercy to przesada ale dlaczego pracują dla nieuczciwych klientów którzy wyłudzają pieniądze (...)

 Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011

Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011

Wzór faktury na sprzedaż złomu w 2011 Mam takie pytanie, czy wystawiając fakturę na złom w przedsiębiorstwie powinnienm uwzględnić 22% VAT czy 0%? Wszystko zależy od tego, (...)

Sprawa w sądzie o zapłatę za usługę budowlaną - prośba o pomoc

Sprawa w sądzie o zapłatę za usługę budowlaną - prośba o pomoc

menedżerskich w duzych firmach działających w tej branży. Nie chciałbym Państwa zanudzać, więc przejdę do meritum. Własną działalność rozpocząłem na przełomie 2009/2010r, kiedy (...)

Rezygnacja z pracy, pracodawca usiłuje mi grozić....

Rezygnacja z pracy, pracodawca usiłuje mi grozić....

porysowałem mu auto jeżdżąc po mieście co jest prawdą i że może mi wystawić za to fakturę na znaczną kwotę. Pytanie do specjalistów w tej dziedzinie. Czy on faktycznie może (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest (...)

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

bankowego 00. W tytule wpłaty/przelewu prosimy wpisać: ?spłata zadłużenia, nr wewnętrzny pracownika?." W załączniku otrzymałam zestawienie wynagrodzenia za każdy miesiąc pracy, ale nie (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

mieszcze się w pólapie 504zł na osobe.Czy nie można w 2010 roku wziąść pod uwage zarobków z 2009r?jak to załatwić proszę o pomoc? Monika K prawo-pracy.net Mam pytanie czy (...)

wynajem lokalu a podatek VAT

wynajem lokalu a podatek VAT

, ale ja nie prowadzę żadnej fimy i nie jestem podatnikiem VAT. Proszę o odpowiedź jak mam wystawić fakturę tej firmie, jaki jest VAT na coś takiego. (J-P) Podatek VAT na działalność (...)

Świadectwo pracy

Świadectwo pracy

nieuchwytny jak spółka. Napisał Pan "Ten, kto obecnie dysponuje dokumentami kadrowymi, musi wystawić świadectwo pracy." Czyli tak: likwidator ma obowiązek kazać zewnętrznej firmie wystawić (...)

1

2

3

4

5

...

7