Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  policją, komornik może Ci wejść na konto i pobrać tą sumke. Więc na Twoim miejscu wyplaciłbym kase i umiescił ją bezpiecznie w szufladzie pod reką ;) ps. ostatnio tez dostalem mandat 50 zl za (...)

 • mandat za picie - odmówiłem przyjęcia3 Grudnia 2006

  Witam wszystkich fanów piwka pod chmurką :) W niedziele przyczepiła się do mnie straż miejsca, spisali i chcieli wlepić mandat za picie - odmówiłem. wyglądało to tak: idę sobie ja i znajomi, popijam (...)

 • Mandat karny kredytowany na raty24 Lipca 2006

  Witam Około 3 tyg. temu otrzymałem mandat na dosc sporą kwote 400 zł ( jak na moje zarobki to niemalo ) ktory przyjąłem i podpisalem.Około 4 dni pozniej przeslalem pismo do małopolskiego urzedu (...)

 • MANDAT KARNY2 Stycznia 2002

  CZY MANDAT KREDYTOWY ULEGA PRZEDAWNIENIU, JEŻELI TAK TO PO JAKIM OKRESIE? (ROMAN02) Pewnie że ulega przedawnieniu, chyba po trzech latach (nie mam pewności) ale z doświadczenia wiem, że wczesniej o zaległości (...)

 • Podrobiona legitymacja...RATUNKU!10 Lipca 2005

  Witam, Jestem uczniem III klasy LO (od września). Posiadałem fałszywą legitymację, ale nigdy jej nie użyłem. Koleś drukował legitki i rozdawał je znajomym, miały służyć poto, aby dostać się na dyskotekę, (...)

 • Mandat za przejście w miejscu nie oznakowanym13 Grudnia 2011

  Witam, Opis Dzisiaj w drodze do marketu otrzymałem, mandat w wysokości 50 zł za przejście w miejscu nieoznakowanym. Policja podjechała nieoznakowanym radiowozem, z tekstem ? Pan Pozwoli?i poinformowała (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?4 Marca 2006

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , że musi zdać egzaminy - to musi na nowo zrobić kurs prawa (...)

 • Mandat karny kredytowany11 Czerwca 2005

  Witam, dostałem mandat karny kredytowany na niewielką kwotę, bo 20zł za palenie w pociągu, problem ww tym, jak zauważyłem że musze go zapłacić w terminie 7 dni, nie mam niestety takiej (...)

 • Mandat za prędkość 200zł, czy można płacić w ratach?11 Sierpnia 2008

  Witam! Ostatnio jak wracałem z nad morza przekroczyłem prędkość w terenie zabudowanym i dostałem mandat. Jestem studentem i w dodatku pech tak chciał, że po wczasach spłukałem się z całej (...)

 • Niesłuszny mandat !!!9 Października 2011

  Witam potrzebuje pomocy . dziś otrzymałem niesłuszny mandat ! za umyślne wprowadzenie w błąd w sprawie tożsamosci atr 65 . mandat500zł Ogólnie było coś takiego policja przejechała obok (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane