jak wypełnić druk zus dra za marzec 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

, bo jak toczyła się moja sprawa, to jak byłam w ZUS na poradę, to te babki też mi mówiły, że jest coś takiego jak domniemanie podlegania!! Polecam Ci nic nie robić, nie działaj (...)

Witam serdecznie,

chciałam zapytać o taką sprawę:

Prowadzę własną działalność gospodarczą.Od

Witam serdecznie, chciałam zapytać o taką sprawę: Prowadzę własną działalność gospodarczą.Od

ZUS wyglądają tak samo jak zwykle. Nie ma tu znaczenia, że prowadzący działalność przebywa na chorobowym. ZUS-DRA opłacane jest jak co miesiąc.Dopiero w momencie, w którym (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!! Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część wstępna pit (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zawsze pracowal na czarno i pracuje, kasy ma ho ho teraz udaje w dodatku chorego;/ Szlak mnie trafia jak sobie mysle co wyrabia, za miesiac mam mature wydatków kupe,na studnia chcialabym sie wyrwac (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

ze nie trzeba ich pisac. I mam problem bo w zeznaniu za 2011 roku skladek na ubez zdrowotne nie wykazano a w 2012 roku wykazałam czy to jest powazny blad? czy grozi mi za to jakas kara jesli (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

kazali mi za marzec mi przynieść ale mi przekracza kamila prawo-pracy.net witam.chcialabym sie dowiedziec czy nalezy mi sie płatny wychowawczy gdy z pitu za 2009 r nie przekracza mi 504zl (...)

CHOROBOWE

CHOROBOWE

pieniędzy z zus za resztę chorobowego??,tzn za sierpień + 20 dni września??,jak oni płacą??,czy za cały miesiąc + za 20 dni września oddzielnie,czy za całość (...)

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego

? i do kiedy trwa ubezpieczenie zdrowotne w ramach stosunku pracy? za ile dni lipca pracodawca powinien zaplacic za mnie zus ? czy bedac chora moge isc na zwolnienie 13 lipca ? i czy placi wtedy

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

. Nie zważają na takich jak ty, bo jesteś w tej machinie pionkiem. Możliwe że nie jesteś dłużnikiem bo różne są sytuacje, ale jak nie umiesz się bronić to będziesz płakał jak (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

konstrukcji polskiego prawa, które wręcz zmusza do pozywania własnych dzieci, tak jak napisałem wcześniej sprawa jest nie do przeskoczenia. Jak długo matka będzie lokowała tytuły wykonawcze (...)

Odmowa przyznania renty- co dalej?

Odmowa przyznania renty- co dalej?

płuc ,od orzecznika zus dostałem trwałą niezdolność do pracy z czym się zgadzam ale zus odmówił mi świadczeń bo w ostatnim 10 leciu nie pracowałem ,mam tylko 14 miesięcy do emerytury (...)

jak napisać pismo wyjaśniające do zus?

jak napisać pismo wyjaśniające do zus?

jak napisać pismo wyjaśniające do zus? jak napisać pismo wyjaśniające do zus? Witam Chciałam zapytac czy moge zrobic korektę deklarcji ZUS DRA gdzie mylnie zadeklarowałam (...)

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

RMUA pracodawca nie chce co miesiac wystawiac.

wynagrodzenia." http://www.jastra.com.pl/anty-zus/gajek.htm Zadnych wzmianek na ten temat jako uznanych za podstawne nie spotkałam i w oparciu o ustawę jak również informacje na stronie (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

gorzej, bo będą chciały więcej..."bo to dla dziecka.."" powtarzane w sądzie jak mantrę. A do roboty, jak nogi rozkładałyście i frajera szukałyście, to miałyście kasę..a jak się (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

przelałam całość kwoty na konto ABC PL. Mam wyciąg z konta ABC PL potwierdzający tę wpłatę oraz na co zostały rozdysponowane te pieniądze - zaległe wynagrodzenia za marzec regulowane (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

L4  w ciąży a wynagrodzenie

L4 w ciąży a wynagrodzenie

(styczen i luty 2011). W lutym miałam jeszcze normalną wypłatę. Cyrk zaczął się od wynagrodzenia za marzec. Od pracodawcy dostałam 708,89 zł, a z ZUS-u 65,74zł. Zgłaszałam (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

o poradę jak mogę właściciela zmotywować do oddania większej kwoty z kaucji oraz do jakich instytucji mogę go zaskarżyć, bo w tym momencie jestem gotowa mu uprzykrzyć życie tak jak on robi (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

sobotę też ma pracującą) wyciąga z pewnością 2000 jak nic... ale jak ja to udowodnię? co mi po 250zł skoro właśnie przedszkole kosztuje ponad 300? jak mam znaleźć pracę, skoro (...)

JEDNOOSOBOWY UDZIAŁOWIEC a WYNAGRODZENIE !!!!

JEDNOOSOBOWY UDZIAŁOWIEC a WYNAGRODZENIE !!!!

osobę prowadzącą działalność gosp. Były składane PITy-4 i ZUS DRA. W ZUS dokonano stosownych korekt, a co z Urządem Skarbowym ??? Jak zakwalifikować za 2004 rok wypłacone""PENSJE"" (...)

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POMOCY nęka mnie firma raport. Błagam Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to ja nie mam zaufania,proszę doradźcie coś.pozdrawiam Wkurzona Witam mam podobny problem z firmą raport. Zaczeło się od polsatu za nieterminowe zdanie sprzętu za 100zł naliczono mi kare 300zł (...)

zadłużenie PLUS windykacja

zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

zyciu nie ma za darmo jesli cos brałes plac za to a nie ze ludzie migaja sie jak moga przedawnieniami byle by uniknac splaty ale trzeba sie liczyc z konswekwencjami tych czynow, rozumiem rowniez (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

bylo swiadkiem jego zboczonych praktyk a ten palant ma pretensje ze nie place za mieszkanie..jak mam placic za cos gdzie nie moge przebywac?a on nie opusci chaty..podalam go o alimenty bo oczywiscie (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

, aby spłacić swój dług, jeśli tak, napisz do nas na: pcl846509@gmail.com John chcę podziękować za zachód od apeksloans za udzielenie mi pożyczki. Kilka razy próbowałem uzyskać pożyczkę, (...)

POBRANE PENSJE PREZESA (jednoosobowego udziałowca) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POBRANE PENSJE PREZESA (jednoosobowego udziałowca) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gdyż potraktował go jako osobę prowadzącą działalność gosp. Były składane PITy-4 i ZUS DRA. W ZUS dokonano stosownych korekt, a co z Urządem Skarbowym ??? Jak zakwalifikować (...)

Dobry wieczór,
zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację.
Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

Dobry wieczór, zanim zadam pytanie opiszę swoją sytuację. Od Stycznia 2013 roku byłam zarejestrowana

takiego więc siłą rzeczy nękałam swojego pracodawce o taki druk zgłaszający mnie do ubezpieczenia, łaskawie zjawił się i przywiózł mi druk, grzecznie podziękowałam. Po szpitalu dostałam (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

. Problem w tym , ze go nie ma. Może wiecie gdzie go znaleźć. Myśle że chodzi o druk orzeczenie lekarskie. Bede wdzięczna za pomoc. Aga Agnieszka prawo-pracy.net Przepraszam za brak "ogonków" (...)

Renta rodzinna

Renta rodzinna

papier w ZUS to dostane rentę za okres wakacji? edziu59 Witam. Dziadek na początku lat dziewięćdziesiątych miał poważny wypadek w pracy. W związku z tym dostał rentę wypadkową. Po kilku (...)

1

2

3