Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pozbawienie praw rodzicielskich.10 Kwietnia 2004

  Proszę o pomoc. Jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o prawo i nie wiem jak się za to zabrać. Problem polega na tym, że chcę by pozbawiono praw rodzicielskich ojca mego dziecka (1,5 rocznego). (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. ALE PONOC TRZEBA PRZEPRACOWAC 6 MIESIECY,URLOP MACIERZYNSKI (...)

 • Zwrot podatku19 Marca 2004

  Doradca online Euro-Tax.pl http://www.euro-tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą doradca_euro-tax ?Euro-Tax.pl S.A. sfinalizowała umowę inwestycyjną z Enterprise Venture Fund I (EVF), na (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  lepiej dla świętego spokoju to zrobić, aby ktoś życzliwy nie zrobił tego za nas. Dla przestrogi opowiem swoją historię, która wydarzyła się niedawno... Przez cały ostatni rok wynajmowałam (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  jest praca dla kobiety w ciąży, że są ważniejsze dla mnie teraz sprawy niż praca i opóźnione przesyłki i dobijający się klienci non stop na telefonie. Szefa mam super, wie co i jak i nie robi (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  dzieci -najpierw go wyzucasz a potem przebaczasz a jak dowiesz sie ze ma inna to placzesz bo nie zalezy mu nawet na tych zeczach które mu bardzo zależało-a poco ma wracac facet bez powodóch NIE ZDRADZA (...)

 • Chcę się rozwieść19 Lutego 2002

  ławę, że chcę rozwodu.... i/lub poważnej rozmowy, a on jak zwykle, że nie wie o co mi chodzi, że pewnie znów mam depresję i że ( nie pracuję już 5 lat) najlepiej jak do roboty pójdę (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej14 Lipca 2004

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy razem, ale on nie pracował, nie szukał pracy i nie potrafił (...)

 • ślub z obywatelem Turcji14 Maja 2004

  wejrzenia.bylo fantastycznie dobrze sie rozumielismy no wymarzony facet teraz jestesmy ze soba 2 lata a po slubie 4 miesiace.jestem w 8 miesiacu ciazy.ale teraz to wyglada inaczej.juz nie umiem sie z nim (...)

 • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce8 Czerwca 2006

  . NO PYTAM O CO CHODZI Z WAMI LUDZIE ?? IDZIE DO NORMALNEJ FIRMY LUB PRAWNIKA !!!! WLODEK MASZ RACJĘ Z SKĄD TE KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane