jak wypelnic zerowy cit 8 za 2010rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

rok jak ściga mnie egzekucją z tytułu zwrotu środków wypłaconych za mnie Dzieciom przez NFAL! Bardzo podla zagrywka! TED1951 Obecnie jest dość głośny przypadek asesora komornika, (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich.

Pozbawienie praw rodzicielskich.

dziecka..co robic nie wiem nawet jak napisac taki pozew..czasem daje mi pieniadze boje sie ze sad juz to uzna za tak dobra wole ze nie bede w stanie nic zrobic..chcialam wyjechac z dzieckiem za (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

za rok 2007 czy dostaniemy z opieki te 400zl nasza rodzina sklada sie z 5 osob a dochod meza teraz to najnisza krajowa teraz nam nie przekraczaja zarobki ,ale za rok 2007 tak dana prawo-pracy.net (...)

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

zagrożona( w tym czasie 2 kolejne pobyty w szpitalu)cały czas ciąża zagrożona;/ za miesiąc pracodawca wypłacił mi wynagrodzenie.Wypłane z ZUS-u mam wstrzymaną,twierdzą że za szybko poszłam (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

pracownika... prosiłabym o szybką poradę:) pozdrawiam goskavd prawo-pracy.net pracowałam w sklepie sporzywczym na pół etatu i nie wiem ile mi sie nalerzy za urlop za siedem i pół miesiąca (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

. Firmy prowadzące uproszczoną księgowość: PIT (z załącznikami, np. PIT-B) za ostatni zamknięty rok obrachunkowy, zestawienie z Podatkową Księgą Przychodów i Rozchodów z wynikami za (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

informacji nie piję wogóle wódki... jak dla mnie jest to trunek nie do przełknięcia) - jak to udowodnić??? jak udowodnić, że wiecznie dbałam o dom, remontowałam a on mówi, że ja (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

10 miesiecy..i powiem szczerze oddalabym zycie za niego i pojde w ogien za nim,ale...nie jest codzinnie kolorowo..kto jest z turkiem wie cos o tym,jednego dnia jest cudownie jak w bajce,nastepnego

ILE TRWA ROZWÓD ???

ILE TRWA ROZWÓD ???

,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie dostaniemy czyli wyjdziemy za mąż.Po slubie myslimy (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

, uderzenia jak zabraknie już słow i jest coraz częściej tak i coraz gorzej. Jest mi tak niedobrze jak jest blisko mnie, pocą mi się ręce, boli mnie żołądek i odczuwam ogromny żal na przemian (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

o poradę jak mogę właściciela zmotywować do oddania większej kwoty z kaucji oraz do jakich instytucji mogę go zaskarżyć, bo w tym momencie jestem gotowa mu uprzykrzyć życie tak jak on robi (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

KOSZTA ???? cimex1 Cimex1 - dzięki za wsparcie wllodek99 Tak chodzi mi o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z grunt ( za jakieś 10 lat z tego co kojarzę)do końca to też nie jestem (...)

moj ojciec nie placi na mnie

moj ojciec nie placi na mnie

poleci im z nieba-jak tam posadzilas soniu w doniczce te piniedze może ci wyrosna-tak jak wyrósł ci kaktus na dłoni-napewno jestes tłusta i gruba, z tego siedzenia boli cie tylek-niemartw sie (...)

Uciążliwi lokatorzy

Uciążliwi lokatorzy

powiedzieć tym żeby naprawde się każdy odzywał jak sie coś źle dzieje w jego bloku.Bo czeba tepić zarodek póki mały, bo później jest nie stety za późno.To jest tak jak robak jak (...)

jak odzyskac alimenty!!!

jak odzyskac alimenty!!!

, wycieczki , kieszonkow,zabawki,sport,kosmetyki I oczywiscie opłaty za mieszkanie wynajem domu, prad gaz, podatek, oplata za auto internet, tv. DZIECKO MAM PRZY SOBIE!!!!!24 NA DOBE!!!! Jak (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

klientów zainteresowanych niedrogą stopą procentową w wysokości 3%. Będąc dobrze poinformowanym, że oprócz tego, że w celu osiągnięcia jak największych zysków, ta szlachetna firma dąży (...)

Praktyczna nauka zawodu

Praktyczna nauka zawodu

pytanie brzmi czy moga az tyle trzymac uczniow w celu przyuczenia ich do zawodu?? , jak dla mnie jest to za dlugo zwlaszcza ze sa to bezplatne praktyki , pracowac 8 h w tyg za darmo (...)

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

katolickiej?) Druga sprawa jak długo trwa proces o unieważnienie małżeństwa, jak to wygląda w praktyce w mojej sytuacji? Zdaję sobie sprawę ze może to potrwać nawet 5 lat,niestety. Jednakże (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

, proszę... penelopa alimenty.pl jak chcesz szybki rozówd, to bez winy, jak długi to z orzeczeniem winy... Jak nie macie dzieci to inaczej... Decydujesz Ty. Powodzenia! n...ka alimenty.pl (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

starac o uniewaznienie? maluch Pomogę,podpowiem jak zacząć sprawę z unieważnieniem ślubu kościelnego. Bez kasy oczywiście (tak jak tutaj niektórzy proponują). Piszcie. Malwina malwina.mingers@wp.pl (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

zrobic bo dobrze jest brac kase za friko. Wiec mowa o przepisie z Prokuratura to jest pic na wode. Tylko jak matka jest frajerka, jak sie poradzi adwokata to Proukuratura moze jej za (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

to świnia jak mój eks, płacił na dziecko tylko 550 PLN, a on uważa ze to AŻ za dużo na 10ciu letni dziecko. matka alimenty.pl "ty wychowujesz to on ma ci za to placic" to cytat z Mende. (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

odpowiedzialności za swój związek. Jeżeli tego nie zrobisz, to ciągle będą się za Tobą ciągnąć myśli typu: "Ona za mną biega", "Buntuje dzieci" czy "Jak mogła..." itd. Zarówno (...)

ile może wynieść kwota alimentów

ile może wynieść kwota alimentów

, że jak on przegra sprawe, a przegra na pewno, bo z tak niskiej kwoty podniosą Ci na pewno to on pokrywa koszty twojego adwokata i procesu. Powodzenia sonia alimenty.pl co za oślica [koszta sądowe (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

bylo swiadkiem jego zboczonych praktyk a ten palant ma pretensje ze nie place za mieszkanie..jak mam placic za cos gdzie nie moge przebywac?a on nie opusci chaty..podalam go o alimenty bo oczywiscie (...)

Alimenty z zagranicy

Alimenty z zagranicy

złożyć pozew o alimenty jak taka sprawa wygląda jeśli ojciec dziecka jest za granicą?Z góry dziękuję za pomoc aleksy27 Mieszkam z dziewczyną za granicą (ona (...)

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ ALIMENTOW???

MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ ALIMENTOW???

jak myslalem... wyglada to b. cienko :( karol W ogóle jesteś cienki. Jak możesz nie poczuwać się do obowiązku uczestniczenia w utrzymaniu własnych dzieci. Kombinujesz, żeby jak najmniej (...)

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

ewentualny dowód w sprawie i urzędnik będzie musiał sprawdzić stan faktyczny, zanim się podpisze pod informacją. mm Lolo i jak z tą akcyzą? Wyjaśniło się coś? Mnie już szlak trafia. Sprzedający (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

polecam Ultimatum, zapłacili za mnie połowe wpisu, prowizja na poziomie 8%, trochę to trwało i kontakt z nimi nie zawsze jest najlepszy ale za to sa konsekwentni, mają czlowieka który (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

. Chce jak najszybciej uzyskać możliwośc zdawania na kat B, C itd. OD CZZEGO ZACZĄĆ ??? 060606 Dziękuję za odpowiedź. A jeśli nie zdam za pierwszym razem to od razu moge ustalić kolejny (...)

1

2

3

4

5

...

9