jak wypełnic formularz podatku od nieruchomości Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

Dopłaty dodatkow do zleceń - SendIt i windykacja

nowa etyekirte od ups - w razie niezgodności oni muszą ja wydrukować - jak jej nie ma to jak udowdnia że przesyłka była inna niż zadeklarowana... Trochę nerwów ale za to potem satysfakcja (...)

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

Spadek 2006, dział 2009, sprzedaż mieszkania 2010 - podatek?

? chodzi o weryfikację metodyki wyliczenia podatku): Wartość masy spadkowej z 2006 r.: 200.000,- Udział ojca: 1/5, tj. 40.000,- (od tej kwoty ojciec zapłacił podatek od spadku), Wartość (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

rachunku!!! Czy to jest wogóle zgodne z prawem ??. Prosze o pomoc. Damiii Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług nabywając pojazd od podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą (...)

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

Sprzedaż mieszkania włsnościowego odziedziczonego w spadku

. dell1 Czy to znaczy,że nie bede musiała płacic podatku sprzedając mieszkanie przed upłynięciem 5 lat? chaneczkadz Nie będziesz musiała płacić podatku od sprzedaży jeżeli spełniasz (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

dochód niepowodujący zapłaty podatku wynosi obecnie 3,091 złotych. mulla5 zgadza się 3,091;) nataly6 Obecnie ile wynosi kwota wolna od podatku? I takie pytanie dodatkowe że tka powiem, (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

, jaki i podatek należy zaokrąglić do pełnych złotych. Część F pit 37 druk służy do dokonania odliczeń od podatku, dlatego też w części tej należy wpisać ulgi i odliczenia od (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

dostałem po dziadku w spadku mieszkanie i co mogę zrobić żeby uniknąć płacenia podatku?czy w ogóle da się tego uniknąć dareczekk Witam Mam pytanie jak sie wylicza podatek od spadku?Od (...)

Podatek od sprzedaży nieruchomości

Podatek od sprzedaży nieruchomości

poinformowało mnie, że nie muszę płacić podatku ze sprzedaży nieruchomości. Chciałabym się jednak upewnić. Czy muszę w związku z tym wypełniać jakiś formularz podatkowy i do (...)

współwłasność samochodu

współwłasność samochodu

masz określony procent własności auta - to zn. masz określony w umowie darowizny - ten decyduje o losie auta kto ma więcej niż 50 %. A te 5 lat dotyczą podatku od darowizny jeśli jest to (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

, bo jak toczyła się moja sprawa, to jak byłam w ZUS na poradę, to te babki też mi mówiły, że jest coś takiego jak domniemanie podlegania!! Polecam Ci nic nie robić, nie działaj sama, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Praca za granicą i w Polsce

Praca za granicą i w Polsce

, Tak, ma Pani obowiązek rozliczenia się po stronie polskiej - stosuje Pani w przypadku tego kraju metodę wyłączenia z progresją. Rozliczenie ze stroną niemiecką jest jak najbardziej możliwe - (...)

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

POMOCY !! Bank wypowiedział mi umowę kredytu

adresem: oceanfinance459@gmail.com. Podajemy również pożyczki od (5000 funtów) od tysiąca funtów do (100 000 000 funtów) milionów funtów dla osób i firm, kredyt jest otwarty dla wszystkich (...)

podatek od umowy najmu

podatek od umowy najmu

używanie przeznaczy ją na działalność gospodarczą (podatek od nieruchomości nadal płaci właściciel). Pomimo zniesienia art.16 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

będzie się wymigiwał od odebrania pisma. Taka informacje uzyskałam od jego rodziny. milka alimenty.pl Jeżeli jest tak zameldowany to nawet jak się będzie migał to sąd wyda wyrok zaoczny (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

koszta a i tak zaplacisz jak sie uprą. sprawa ulega przedawnieniu dopiero po uplywie 10 lat od ostatniej wizyty komornika a odsetki stale rosna . MIAŁAM TAKĄ SAMĄ HISTORIĘ.ZWRÓĆ UWAGĘ,ŻE (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

gorzej, bo będą chciały więcej..."bo to dla dziecka.."" powtarzane w sądzie jak mantrę. A do roboty, jak nogi rozkładałyście i frajera szukałyście, to miałyście kasę..a jak się (...)

Ściągnięcie alimentów przez komornika

Ściągnięcie alimentów przez komornika

zaplacic zaleglosci poczynajac od momentu zlozenia wniosku czyli od listopada.Nie mial takiej kwoty przy sobie wiec wplacil 300 zl na poczet listopada,po tygodniu dostal pismo komornicze gdzie od (...)

Darowizna

Darowizna

obowiązujące od 29.02.2000 do ... Kwoty wolne od podatku: I grupa podatkowa: do 9.057 zł II grupa podatkowa: do 6.838 zł III grupa podatkowa: do 4.607 zł Skala podatku (...)

Błędna informacja z US dotycząca sprzedaży mieszkania spółdzielczego - co robić?

Błędna informacja z US dotycząca sprzedaży mieszkania spółdzielczego - co robić?

nie złożyła oświadczenia i byś wiedziała jaka ulga cię dotyczy /przedtem było zameldowania w nabytej nieruchomości przez 5 lat, a jak kupiłaś to mieszkanie to ważna jest data zakupu i (...)

Nie złożony w terminie formularz SD-3

Nie złożony w terminie formularz SD-3

który miałem na złożenie formularza o zwolnienie od podatku mam tylko miesiąc czasu aby złożyć formularz SD-3. Jak widać termin miesięczny minął i jestem już dobre 3 miesiące (...)

Pies a sąsiedzi

Pies a sąsiedzi

za bezczelnosc tylko w takim karaju jak Polska bezprawie samowola wolnosc tomku w swoim domku tez mam dom i otaczaja mnie sasiedzi egoisci z psami takie matoly jak ty .wal sie ,jak kupic dom (...)

spadek

spadek

a podstawą do wydziedziczenia "mama" podała brak kontaktu od 12 lat . Testament był napisany w 2011 roku a mam zmarła w 2012.róznica jesy około roku od napisania do śmierci. Można było napisac (...)

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

Auto kupione w kraju bez opłaconej akcyzy.

zasady od wszystkich towarów i usług. Z kolei akcyza jest podatkiem należnym tylko od niektórych towarów uznawanych za wyroby akcyzowe oraz od samochodów osobowych. To jest pierwsza przesłanka (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

doedukowała pani Aniu, tutaj polecam text na rozgrzewkę w temacie alimentów. elpasonaso Witam, Nie wiem od czego zacząć- więc może zacznę od początku. Mam 29 lat, od 3 roku (...)

Dręczy mnie Ultimo

Dręczy mnie Ultimo

. Od końca zeszłego roku otrzymuję wezwania do zapłaty za dług,który Ultimo odkupiło od banku PKO SA. Pisma te informowały,że jeżeli nie dokonam spłaty, to poprzez Komornika zajmą nieruchomość, (...)

Jak nie zapłacić podatku od sprzedaży mieszkania

Jak nie zapłacić podatku od sprzedaży mieszkania

starej nieruchomości jak widać nie ma znaczenia !!! Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie prosze o pomoc. Wiem, że różne Urzędy Skarbowe różnie interpretuja przepisy, w których (...)

KOMORNIK

KOMORNIK

( spłaciłam swoją część długu i wymeldowałam się od rodziców) komornik miał zostać anulowany . Ponieważ nie dostałam żadnej odpowiedzi od niego zadzwoniłam do MZUKU i zapytałam czy (...)

Podatek od wynajmu mieszkania ?

Podatek od wynajmu mieszkania ?

miesiąca zastrzegli że podwyższą czynsz w razie wejścia ustawy o podatku VAT od nieruchomości. Domyślam że VAT od wynajmu istnieje caly czas tylko może był niższy? Czy ktoś (...)

podatek od nieruchomości

podatek od nieruchomości

podatek od nieruchomości Witam.Proszę o pomoc Zamierzam złozyć odwołanie do Urzędu z powodu nienależycie pobranego podatku od garażu (pobrano jako garaż wolnostojący stawka (...)