Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wymeldowanie28 Czerwca 2002

  Czy i kiedy moge wymeldowac konkubine,ktora zameldowalem na pobyt staly 3 lata temu,oraz 2 dzieci,ktore uznalem za swoje?Konkubentka wraz z dziecmi nie przebywa pod adresem stalego zameldowania 1,5 miesiaca.Czy (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  miesiecy ciazy i dziela na cały rok i potem jeszcze przez liczbe rodziny najlepiej podejsc do nich a nie słuchac innych bo kazdy gada co innego i mozna zgłupiec a przepisy sie pozmieniały bo mam rodzine (...)

 • Zameldowanie10 Lipca 2001

  Jestem właścicielką mieszkania, w którym od kilku miesięcy zamieszkuje mój znajomy. Moje pytanie brzmi: czy muszę go zameldować? Trochę się tego obawiam. Wiem jednak, że istnieje obowiązek meldunkowy, (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek27 Września 2002

  możliwość przenieśienie tytułu głównego najemcy lokalu z dziadka na wnuka. Zamieszkuję z dziadkiem od kilku lat, od 4 jestem zameldowany na stałe. Dziadek jest osobą w podeszłym (...)

 • KOMORNIK23 Kwietnia 2008

  się zmieniła(.Nawed co ciekawsze Sąd uważa dziś ze komornik na podstawie bankowego tytułu egzekucyjnego nie powinien rozpoczynać egzekucj)i.Wypełniłem weksel i tak dochodzę naleznosci. Sąd zaliczył (...)

 • Wymeldowanie pełnoletniego dziecka28 Grudnia 2009

  mam 21 lat, jestem studentką psychologii w Poznaniu, w domu jestem co weekend. mam pewien problem z matką (50 lat). Moja mama przechodzi od 4 lat ciężkie załamania, pociesza się młodymi (mniej więcej 20-letnimi (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  tatusiami, uważam że Twój facet jest i tak w porządku dajac na jedno dziecko 450 zł. Ja mam dwójkę i na dwoje dostaje 400 i to z funduszu alimentacyjnego, bo Tatus unika płacenia, dodam tylko, (...)

 • Badania w RODK7 Grudnia 2004

  PRZEZYWALAM JAK PRZEZYJA TO DZIECI! JA I TAK MIALAM I MAM PSYCHIKE ZSZARGANA PRZEZ EX:( BYLAM BARDZO ZDZIWIONA , ZE DZIECI PRZEZYLY TO WSZYSTKO NA SPOKOJNIE, TO JA TRZESLAM SIE JAK OSIKA Z (...)

 • Społeczny kurator sądowy18 Lipca 2003

  dzieckiem z zaburzeniami (3 tygodniowy w Krakowie) jak sądzisz taki kurs wzmocni moje kwalifikacje? Kasia Widzę,że faktycznie podchodzisz do swej funkcji z PASJĄ!! Super,! życzę aby trudności w (...)

 • Zameldowanie a prawo do pobytu w lokalu15 Lipca 2003

  Witam, wynajmuje w Warszawie mieszkanie, ale wlascicielka tego mieszkania nie podpisala ze mna oficjalnej umowy o najem lokalu w zwiazku z tym, ze nie chce odprowadzac od tego podatku. Na stale zameldowany (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane