jak wyliczyć koncesję na alkohol na 2011 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

cholery linii przechodzących przez pole jakieś 250 m naliczyli 6 tyś i 500 zł na rok a na końcu prawnik powiedział że się nie opłaca Remek55 Jeśli jest to za rok to oczywiście (...)

Legalizacja miękkich narkotyków

Legalizacja miękkich narkotyków

że połowa narodu wyczynia cuda po pijaku, druga umiera na raka płuc, to jeszcze wszyscy się rzucą na trawę. Nie tędy do Europy ... p.s. A to czy ktoś jest prawnikiem nie ma, jak sądzę, (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

. Dowiadywałam się, nie ma szans na więcej. beata Jak to jak IM sie zylo z 9 setkami miesiecznie? To bylyu pieniadze na JEDNO dziecko i tylko na nie a nie rowniez na (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

dobrowolnie ani grosza bo od 2 lat od niego nic nie dostałam ani na siebie ani na dzieci ani na domw którym jeszcze mieszkał. Czy ja mogę w jej imieniu a jak tak to jakie pełnomocnictwo (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

prawo-pracy.net WITAM.CZY JESLI DOCHOD NA OSOBE PRZEKROCZYL 504 ZŁ NA OSOBE,A WYNIUSŁ 529 ZŁ NA OSOBE.CZY W TEJ SYTUACJI NALERZY MI SIE DODATEK W KWOCIE 400ZŁ?JESTEM NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM.UMOWE (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

podtekscie tej egzekucji nie są alimenty.Przy jej zarobkach i jej męża to na waciki te 350zł.Chodzi o mściwość tej kobiety i abym jak najdłużej był w dołku społecznym. Ona myślała,że (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

nie ma rozmiaru, co trzy miesiące całe "alimenty" wydaję na jedną parę butów. A paznokcie maluję tylko jak mam iść na czyjś ślub, bo na codzień ciągle zmywanie, (...)

JAK POGONIC PIJAKÓW SPOD SKLEPU?

JAK POGONIC PIJAKÓW SPOD SKLEPU?

SPRZEDAWCZYNI KTORA NA TO ZEZWALA I NA SZEFA KTORY JEJ NA TO POZWALA? (asia) moim zdaniem dzwonic regularnie po policje i straz miejska w koncu powinno ich to zniechecic Carmela Zmienic miejsce (...)

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

pracę i otrzymuję załóżmy 2000 zł. brutto to czy kwota na rękę będzie zawsze taka sama ? pracuję w jednej firmie z osobą która ma brutto taką samą kwotę na umowie ale na rękę (...)

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

tu nowy, ale widzę że dużo osób ma problem. Sam straciłem przez głupotę prawo jazdy na dwa lata. naprawiałem samochód i popijałem sobie piwka. jak już skończyłem mówie jestem na (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

utrzymania i naprawienia Waszych relacji a dopiero jak skutek będzie żaden zdecydować się na rozwód. Nie do końca jest tak jak piszą niektórzy na tym forum, że trzeba czekać (...)

Badania w RODK

Badania w RODK

rozmawiacie z psychologiem, odpowiadacie na pytania, jaki był powód rozpadu małżeństwa, jak oceniasz siebie, jak żonę, jakie było twoje dzieciństwo, jak układało się pożycie (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

województwach się one różnią? anetka55 Mam pytanie jak to jest z zasilkiem dla bezrobotnych jezeli pracowalo sie na pol etatu tzn pracowałam 14msc na pol etatu,pozniej 6 msc na (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

. Nie zważają na takich jak ty, bo jesteś w tej machinie pionkiem. Możliwe że nie jesteś dłużnikiem bo różne są sytuacje, ale jak nie umiesz się bronić to będziesz płakał jak (...)

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

Jak wygląda sprawa rozwodowa??? Help!!!

sprawy jak seks zbiorowy lub o zdrady to niestety musi miec na to dowody-nie jest tak ze ty lub on nagadacie na siebie i sąd zaraz wyznaczy komus z was opieke na dzieckiem -obczerniac (...)

ślub z obywatelem Turcji

ślub z obywatelem Turcji

na stale. Problem stanowi tez moja rodzina, ktora na dzien dzisiejszy nie akceptuje jego i naszej milosci.Pozostaje mi na razie czekac bo najblizszy rok to u mnie konczenie studiow w (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

miesiecy .czyli od stycznia do lipca. milena prawo-pracy.net minol juz rok jak pracuje w tej samej firmie na umowe na czas nieokreslony mam 28 lat ile mam urlopu na ten rok (...)

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

Ograniczenie władzy rodzicielskiej

zniszczyć.. żebym straciła pracę i może na kolanach wróciła gdzie wtedy mógłby z dumą mnie wyrzucić... jak zauważył, że to wszystko na nic, że mimo wszystko działam a dzieci (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

mi czy becikowe dostaje sie na jedno dziecko czy na każde osobno? czy na drugie dziecko jest nieco więcej czy tyle samo?! pozdrawiam młoda mama hytra99 tyle co w zeszłym, na kazde (...)

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

MIESZKANIE WOJSKOWE A ROZWÓD

racji... z racji normy jaka na nas i nasze dzieci przysługuje wam, na te normy dostajecie kasę, której my nie widzimy nigdy na oczy, dostajecie na remont metraża po którym stapają (...)

zachowek

zachowek

nie znam sytuacji. W kazdym razie najpierw sie dobrze przygotuj i przemysl wszystko z mamą na spokojnie i potem wybierzcie dobrego prawnika. Pozdro lidona a jak wygladaja sprawy meldunku na (...)

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

starac o uniewaznienie? maluch Pomogę,podpowiem jak zacząć sprawę z unieważnieniem ślubu kościelnego. Bez kasy oczywiście (tak jak tutaj niektórzy proponują). Piszcie. Malwina malwina.mingers@wp.pl (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

to mało? I twoje 500 na dziecko to już jest 1000 i co to mało na Twoje dziecko? Monika Twoja bezczelnosc nie zna granic, skoro nie znasz sie na sprawie ani prawie, nie wypowiadaj sie na (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

pajacyków jak Ty Którym się wydaje ze jak znają Kogoś na stanowisku Państwowym to są bez karni ale życzę Ci powodzenia w życiu... trzymaj tak słuchaj nie masz co sie martwic tez (...)

przemoc psychiczna w domu

przemoc psychiczna w domu

przecież nie ma kasy,byle na mleko dla dziecka będzie i na pampersy..Moje córki są już dorosłe,jmłodsza wyniosła sięzdomu żeby na to wszystko nie patrzeć,zresztą jeszce niedawno (...)

Alimenty na dorosłe dziecko

Alimenty na dorosłe dziecko

alimenty.pl Witam. Moi rodzice nie są już razem i ojciec płaci alimenty. Ale moja matka zabiera całą sumę, którą ojciec daje na mnie. W związku z tym ja nic nie mam, a alimenty są przeznaczone (...)

Dobry adwokat - warszawa

Dobry adwokat - warszawa

spoznila sie na rozprawe. klocila sie z sedzią. poradzcie co zrobic. pierwszy raz w zyciu pisze na forum. ale moze waszecrafy wskaza mi jakies rozwiazanie. jak mozna zawalic sprawe tak oczywista

Alimenty dla rodziców

Alimenty dla rodziców

dowiedzieć jak wygląda sprawa płacenia alimentów na rodziców. Tata niedawno stracił pracę dyscyplinarnie przez alkohol (teraz już pracuje i chodzi na terapię), a mama jest na (...)

koncesja na alkohol 2012

koncesja na alkohol 2012

imprezy? Czy niestety muszę mieć na to koncesję, zezwolenie czy coś innego? Jeśli tak to gdzie i jak coś takiego załatwić i ile to kosztuje? Pozdrawiam istnieje cos takiego jak (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)