Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! jestem po rozwodzie cywilnym ktory trwał (...)

 • Rozwód kościelny8 Stycznia 2002

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem prawa kanonicznego, ale intuicja podpowiadałaby żeby (...)

 • CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?27 Grudnia 2005

  Moje małżeństwo od kilku lat przeżywało kryzys. Właściwie zaczęło się źle dziać po przyjściu na świat drugiego dziecka - 12 lat temu. Żona zaczęła mnie "odstawiać od łóżka". Nie chcę (...)

 • wysokość alimentów27 Maja 2008

  dzieckiem ktore widuje 4 razy w tygodniu, walczy o to zeby sam mogl stworzyc silna więź z dzieckiem żeby ono jak najmniej ucierpiało na tym wszystkim bo tylko dziecko się liczy i jego normalny rozwoj, (...)

 • Opinia biegłych w sprawie rozwodowej6 Marca 2003

  Od półtora roku toczy się moja sprawa rozwodowa. Na wniosek sądu RODiK przygotowało opinię na temat mój i męża. Przeprowadzono badanie pewnym testem. Ponieważ sama ukończyłam studia psychologiczne (...)

 • Jak podważyć opinię biegłego??11 Marca 2011

  Czy jest możliwość wytoczenia sprawy Sądowi za postępowanie prowadzone w sposób bezprawny? Jeśli postępowanie było oparte wyłącznie na błędnej decyzji biegłego?

 • unieważnienie małżeństwa - biegły psycholog2 Października 2003

  Mam pytanie odnośnie biegłego psychologa powołanego przez sad kościelny w unieważnieniu małżeństwa jaka role on spełnia zwłaszcza jezeli stwierdził niezdolnośc do podjecia istotnych obowiązków (...)

 • wysokość alimentów na 2 dzieci od ojca pracujacego w Szkocji10 Kwietnia 2008

  Mój maz przebywa obecnie w szkocji zarabia oficjalnie 812 funtów ale wykazuje że ma koszty pobytu 1400 funtów w jakiej wysokosci sąd moze mi przyznać alimenty na dzieci jezeli zarabiam 1100 zł? Wysokosc alimentow (...)

 • Jak exmitowac psychopate z domu29 Lutego 2004

  Sprawa dotyczy mojej siostry a ja mieszkam za daleko zeby jej pomoc. Jest mezatka od 15 lat z mezem alkoholikiem, manipulatorem i psychopata. Zapytacie dlaczego tak dlugo wytrzymala?... nikt nie wie... ukrywala (...)

 • Odebranie dziecka matce.22 Lutego 2012

  Witam, w styczniu b.r. złożyłam pozew rozwodowy, jestem od 8 lat w małżeństwie , mamy z mężem jedno dziecko w wieku 7 lat. Mąż zgodził się na rozwód za porozumieniem stron, także złożyłam pozew (...)

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane