Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rzekomy pościg i nie zatrzymanie się do kontroli21 Maja 2014

  Witam bardzo serdecznie. Mam pewien problem mianowicie jakiś czas temu jechałem do sklepu samochodem mając rękę w gipsie(przedramie) i specjalnie przed tym upewniłem się czytając trochę w internecie czy (...)

 • SPRZEDAZ INTERNETOWA, ZWROT PIENIEDZY - BRAK TOWARU20 Maja 2014

  WITAM, PROBLEM TROCHE NIETYPOWY. PROWADZE SPRZEDAZ INTERNETOWĄ. DO JEDNEGO Z KLIENTÓW WYSŁANY ZOSTAŁ TOWAR NIE ZGODNY Z OPISEM. ZASZŁA POMYŁKA PRZY PAKOWANIU I KUPUJĄCY OTRZYMAŁ TOWAR NIE TEN (...)

 • błagam o pomoc1 Kwietnia 2014

  Dzień dobry nazywam się Bąk Tomasz mam 33 lata i w chwili obecnej jestem u szczytu załamania nerwowego poprzez sytuacje jaka nastała. Zacznę od początku co się stało i dlaczego. Jestem po rozwodzie z (...)

 • Jak odzyskać pieniądze z Open Life18 Marca 2014

  Dzień dobry. Dwa lata temu kupiłem z żoną mieszkanie na kredyt poprzez Home Brokera. Za usługi zażyczyli sobie 5tys prowizji. Zaproponowali zamianę prowizji na ubezpieczenie z funduszem inwestycyjnym (...)

 • Przedmioty,urz.jako dowód mogą zostać u właściciela?Czy pozwie można zast.spis treści13 Marca 2014

  Dzień dobry Mój pozew cywilny będzie miał stron ponad 800 moje pytanie, 1 czy mogę zastosować spis treści w trakcje pisania pozwu, jeżeli tak to, w którym miejscu je umiejscowić. 2 Czy przedmioty, (...)

 • Szef próbuje oszukać znajomego na prawie 2 wypłaty!22 Lutego 2014

  Mój znajomy poprosił mnie żebym zwrócił się w internecie o pomoc, bo nie wie co ma robić. -Szef jest mu dłużny 1, 5 wypłaty -zwolnił go, rozwiązał umowę "za porozumieniem stron", ale wcale sie z (...)

 • rozwód, podział majątku16 Grudnia 2013

  Witam, obecnie oczekuję na rozwód już 5 miesięcy. Mieszkałem z moją żoną u moich rodziców. Wyszykowaliśmy poddasze u moich rodziców (dom jest ich) od podstaw (prąd, posadzki, tynki, panele, meble). (...)

 • Oszukany podczas kupna samochodu23 Listopada 2013

  Witam, wiem że tematy były już wałkowane ale chciałbym żeby szanowni użytkownicy odnieśli się do konkretnie mojego problemu... Nazywam się Damian i mam 23 lata. W lipcu tego roku kupiłem sobie samochód (...)

 • Oszust wyłudził na mnie pieniądze15 Października 2013

  Witam. W lutym tego roku poznałam na Sympatii męzczyznę, Tomek - lekarz chirurg. Po pewnym czasie powiedział mi, że ma problem, a mianowicie komornik zajął jego pensje. Powiedział, że bezprawnie, gdyż (...)

 • Zwrot podatku z UK15 Października 2013

  Zwrot podatku za pracę w UK Zwrot podatku za pracę w UK przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w jednym z krajów: Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej, a pracodawca odprowadzał (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane