Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  alimenty.pl Możesz go pozwać o alimenty nawet do 3 lat wstecz, jeśli on pracuje to ściągnie je komornik, bo z miejsca jest dłużnikiem, jeszcze swój procent doliczy. Jeśli Twój partner nie pracuje (...)

 • Konkubinat a podzial majatku8 Listopada 2001

  Żyjac w konkubinacie dokonywalem wielu zakupow i inwestycji, remont mieszkania konkubiny, zakupy sprzetu rtv i agd, kredyty zaciagane przez konkubine wszystko w wiekszosci splacalem ja gdyz zarabialem 2 krotnie (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie4 Grudnia 2005

  zawsze jestes sama z dzidzi i go nic nie interesuje a przyjdzie taki dzien ze on ci powie ze ma cos do gadania bo ma prawa jako tata, jakie niby? zadne!! to niesprawiedliwe..... Katia Jaki jest cel życiowy (...)

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!11 Grudnia 2002

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze mi w skrocie opisac swoja obecna sytuacje... - i (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...11 Stycznia 2003

  - inaczej się nie mieściło. Mam nadzieję, że mimo wszystko będzie to czytelne:) Pozdrawiam. Kasia Kanalie??? Nie rozumiem dlaczego nazywasz kanalią osobę która słusznie radzi komuś jak może odzyskać (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU22 Czerwca 2002

  mi powiedzieć ile czasu ma pzu na wypłacenie polisy po rozprawie w sądzie grodzkim? z tego co mówił mi prawnik to maja na pewno 2 tygodnie na odwołanie a dalej? czekam już ponad 6 tygodni i nic, moja (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?9 Grudnia 2002

  podwyższenie alimentów,niech płaci",pytam"a Ty pracujesz" i tu słyszę "nie,po co mam pracować za 500 zł jak alimentów dostaję 500 zł.Jak widać 95% kobiet to pasożyty. tom no więc szanowne mamusie (...)

 • jak uzyskać alimenty od ojca dziecka który pracuje w UK30 Września 2009

  Jestem matką jedenasto-miesięcznego dziecka, które urodziłam w Polsce. Po pół roku od narodzin przeniosłyśmy się do jej ojca, który mieszka i pracuje legalnie w Wielkiej Brytanii. Ojciec dziecka dostaje (...)

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie20 Czerwca 2008

  koszty dziecka sa takie duze gdyz mam kredyt mieszakniowy do splacenia dodatkowo uprawia drogi sport wiec co chwile inwestycja w owy sprzet .Ma 9 lat. majka28 alimenty.pl madra soniu-z mojej pracy mam teraz (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później zadzwoniła do mnie pani z firmy windykacyjnej (...)

< >

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane