jak odliczyć lekarstwa od podatku w roku 2011ileprocent Wyszukiwarka e-prawnik.pl


sprawa o alimenty na matkę

sprawa o alimenty na matkę

. Oprócz tego spłaca wspólny kredyt zaciągnięty w trakcie trwania małżeństwa 300zł i w całości płaci za mieszkanie 450zł miesięcznie, w którym mieszka jego była żona. Jest to (...)

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

kwota wolna od podatku - wysokość, PIT

. Pozdrawiam panie. hanale 012 z tego co wiem to w roku 2012 kwota wolna od podatku ma wyniesc 3.091 zł. urka5 Mam pytanie, czy w tym roku ma zmienic sie wysokość kwoty (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wspollokatorce ktora brala prysznic a ze lazienka ma 2 wejscia jedno od wejscia glownego 2 od pokoju uslyszal jak ktos wchodzi i darła sie ze stoi nago zeby nie włazic na to pani starsza (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty.pl W 2005 roku wyjechale na stale z Polski do Anglii. W ty czasie moja ex wystapila o rozwod i w bardzo krotkim czasie go uzyskala (3 miesiace). Zostaly mi przysadzone bardzo (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

wyrejestrować itp. W Zusie w Zabrzu babka od razu chciała mnie zarejestrować i na szczęście tego nie zrobiłam bo byłabym liczona z niskiej podstawy. W rozpaczy pojechałam do (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

miałam w 2002 roku. Ojciec dziecka w ogóle przez 16 lat dziecka go nie widział, nie rozmawiał z nim, nie pisał...Oboje mieszkamy w Szczecinie od początku. Sądzisz że pieniądze (...)

podać do sądu czy nie???

podać do sądu czy nie???

każdego m-ca lub w pierwszych dniach kolejnego.Do czego zierzam?! Tak dzieje się przez 4 lata ( a więc od momentu 4m-ca ciąży)-dlaczego od okresu kiedy byłam jeszcze w ciąży?? (...)

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

(NAPRAWDĘ WYSOKICH) IZA [cytat] Czlowieku zaplac ten rachunek+odsetki, bo sie od Ciebie nigdy w zyciu nie odczepia. W 2004 roku dostalam dokladnie takie samo pismo, w ktorym (...)

Wysokość alimentów - a dochody ojca

Wysokość alimentów - a dochody ojca

apelacja (w terminie 14 dni od otrzymania uzasadnienia, o które musisz wystąpic w terminie 7 dni od ogłoszenia wyroku). W apelacji mozesz powołac się na Art 135 Kodeksu Rodzinnego (...)

Zona z Filipin

Zona z Filipin

niezwykłe i bardzo miłe uczucie i pomału zaczynam się czuć w pewnym stopniu jak ojciec. W sumie od tego czasu nie było już żadnych większych problemów między nami. W (...)

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

umowa a co mnie teoretyczni eobchodzi ze ktos w Niemczech nie odprowadzi podatku? 2. Czy w przypadku jak nie bed emial fv od goscia z Niemiec moge jako wlsciciel auta sprzedac (...)

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

zaległe alimenty - jak je wyegzekwować

nie pracuje, to komornika o tym fakcie nie informuj pod żadnym pozorem bo wtedy masz pewne jak w banku, że nawet palcem nie kiwnie w tej sprawie. Możesz powiedzieć, że tatuś w (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

tej miłej firmie kredytu ale moją największą zaskoczony dostałem kredyt w mniej niż 2 godziny w moim koncie, a następnie myślę, że śnię, bo to było dawno czekałem na pożyczkę od (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

zainteresowało, jak to w delegacji tyrał na dom. tak się składa, że mniej więcej wiem, co mężczyźni robią w delegacjach... i rzadko jest to uczciwe tyranie na dom. Drugi aspekt, a (...)

Alimenty na pełnoletnie dziecko

Alimenty na pełnoletnie dziecko

na 3 roku studiów licencjackich. w lipcu mam obronę. Jednak w styczniu tego roku zawarłam związek małżeński (cywilny). Ale nie mieszkamy z mężem razem i ja nie pobieram od (...)

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

OJCIEC PŁACI ALIMENTY,A MATKA JAKIE MA OBOWIĄZKI?

rośnie od pokus.Ja mam 18 latka w domu którego dzięki mojemu eks i jednej koleżance chowam sama od 4 roku roku życia babsku pracować się nie chce bo nie chowa se starego (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

ukończyło 18 lat.Był odstęp czasowy w płaceniu przez niego alimentów,ale od marca tego roku znów płaci.Jestem drugą żoną mojego męża i mamy wspólne dziecko.W tej chwili,a w (...)

Zakup auta z tzw

Zakup auta z tzw "kratką" - Ostatnie chwile na odlicznenie VAT

końca roku, a zarazem do końca okresu w którym to odliczenie jest możliwe (z uwagi na zmiany w przepisach od 2011 r), pozostało tylko 18 dni. EFLdoradcaonline [cytat] [cytat] raberra, (...)

TEKSANSKA MASAKRA - alimenty

TEKSANSKA MASAKRA - alimenty

ściągnąc z urzędu skarbowego (ten ewentualny zwrot z podatku, po ktory pewnie tatusiek wyciągnie rękę. jak wiesz czy ma jakieś konto bankowe (a jak pracowałaś w biurze u niego (...)

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

Podatek od spadku - odziedziczona nieruchomość

dostałem po dziadku w spadku mieszkanie i co mogę zrobić żeby uniknąć płacenia podatku?czy w ogóle da się tego uniknąć dareczekk Witam Mam pytanie jak sie wylicza podatek (...)

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

pozew o podwyższenie alimentów a nowa rodzina

stosowania komornika do ściągania alimentów z pensji.Po pierwsze staję się w jakiś sposób dyskryminowany w pracy, a po drugie płacę zbędne koszty komornikowi i w zasadzie utrzymuję (...)

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku

Odliczenie od podatku Czy można odliczyć sobie od podatku koszty biletów na dojazd do pracy lub do szkoły? Oraz czy można odliczyć czesne za szkołę? Trochę pózno (...)

VAT-25

VAT-25

podatku VAT w innych urzędach skarbowych w Polsce, niesłusznie opłacił on podatek VAT na terenie Polski. W świetle obowiązującego stanu prawnego stanowisko Wnioskodawcy w (...)

WSTYD MI ZA WAS KOBIETY!!

WSTYD MI ZA WAS KOBIETY!!

głupstwa typu że pojechałem w sobotę do swoich rodziców na 4 godziny zamontować okna w ich mieszkaniu była karczemna awantura.Teraz traktuje mnie jak śmiecia potrafi mnie uderzyć pięścią (...)

Zwrot VAT za materiały budowlane

Zwrot VAT za materiały budowlane

01.01.2011 roku zasadniczo 23%. Zgodnie z ustawą o zwrocie osobom fizycznym części wydatków dotyczących budownictwa mieszkaniowego w 2006 roku, osoby te mogą żądać od państwa (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego? Jaką wysokość alimentów zasądzi sąd od bezrobotnego młodego faceta, który uchyla się od legalnej pracy? ja w pozwie wpisałam 400zł,bo sama zarabiam (...)

Źle wypisane recepty

Źle wypisane recepty

Źle wypisane recepty Dzień dobry. Zwracam się z problemem dotyczącym notorycznego wypisywania złych recept przez pielęgniarki w jednej z przychodni w moim mieście. Ale od początku. (...)

PIT 37 instrukcja !!!

PIT 37 instrukcja !!!

wpisać NIP małżonka/małżonki. W pole numer 5 należy wpisać rok, za który dokonujemy rozliczenia. W tym roku będziemy wypełniać pity 2010 formularze, więc w pole numer 5 będzie (...)

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

Rozliczenie otrzymywanych alimentów

" pracę przy dziecku, to może po prostu to dziecko oddaj OJCU i sama płać alimenty, ok? Ada mój mąż płaci alimenty w wysokości 900zł obnizone w 2014roku. Wczesniej czyli od (...)

o ile moge zmniejszyc alimenty na syna

o ile moge zmniejszyc alimenty na syna

o jego utrzymanie i wychowanie. tebaska Nie chce powielac tematów , stąd moje zapytanie w tym temacie... Od czterech lat mieszkam w Anglii z moja żona i dwójka dzieci. Oboje pracowaliśmy (...)