jak obliczyć składki na pefron za 2011 rok Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

Najniższa krajowa 2011 netto ile wynosi ??

krajowa w roku 2011 chodzi o kwotę na rękę?Z góry dziekuję za informacje karina41 Najniższą krajową 2011 netto można obliczyć według kwoty brutto. W 2011 roku (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

składki na ubezpieczenie społeczne. Pozdrawiam Ula prawo-pracy.net Witam Państwa Oto moje pytanie. Mam szansę na ciekawą pracę za 1514 zł. na papierze, przy 3 osobowej (...)

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce

cholery linii przechodzących przez pole jakieś 250 m naliczyli 6 tyś i 500 zł na rok a na końcu prawnik powiedział że się nie opłaca Remek55 Jeśli jest to za rok to (...)

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

. Nie zważają na takich jak ty, bo jesteś w tej machinie pionkiem. Możliwe że nie jesteś dłużnikiem bo różne są sytuacje, ale jak nie umiesz się bronić to będziesz płakał jak (...)

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011

Składki ZUS 2011 Witam. chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać sytuacja z ZUSem w 2011 roku. Czy składki ZUS znacząco wzrosną?? z góry dziękuję za odpowiedź! (...)

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

Zus -odmowa wypłaty za chorobowe po okresie macierzyńskiego

reszty społeczeństwa. Bo to nie ZUS wam płaci, to reszta tych, która zapieprza i odprowadza na was pieniądze. Trudno, jak was nie stać na kolejna dzieci, to nie powinnyście się na (...)

alimenty

alimenty

kwocie jak w UK czy może być ona obniżona? Czy lepiej jej dawać pieniądze do ręki na utrzymanie domu czy lepiej na konto. Jej zarobki to około 1300-1400F plus 200f na córkę (...)

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

pienięzy na synka?Z góry dziękuję za pomoc krysia 54 Witam Gdzie mam donieść, że mój mąż bierze zasiłek rodzinny na dziecko, a dziecko jest ze mną nie daje nam nawet grosza z tego (...)

POLISA POSAGOWA PZU

POLISA POSAGOWA PZU

proszeo kontakt chetnie pomoge katarzyna.drabin Witam. Jestem nowy na forum ale mam cichą nadzieję, że uzyskam odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Nie pytam jak wyliczyć należną (...)

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

progi podatkowe - wysokość, obliczanie podatku

mają wynosic progi podatkowe na 2013 rok? klikuś Na ten rok progi podatkowe pozostają bez zmian? monika54 Nie wiem nic o żadnych zmianach w tym temacie. judyta45 Skala podatkowa (...)

Ile urlopu mi się należy???

Ile urlopu mi się należy???

miesiecy .czyli od stycznia do lipca. milena prawo-pracy.net minol juz rok jak pracuje w tej samej firmie na umowe na czas nieokreslony mam 28 lat ile mam urlopu na ten rok (...)

Alimenty dla byłego współmałżonka

Alimenty dla byłego współmałżonka

? pomysl jelopie jeden z drugim zanim bedziesz cwaniaczyl na sali sadowej jak tu sie od lozenia na dzidzi wymigac. dzidzi dorosnie i da ci tatus takiego kopa ze nazwiska zapomnisz, a jak (...)

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

Becikowe dokumenty, ile wynosi becikowe

przedstawić zaświadczenie od ginekologa. dtk Witam Mam pytanie jak warunki becikowego na rok 2011?Z góry dziękuję albertkow Witam! Jestem przyszła matką, za dwa miesiące (...)

Jak obliczyć przysługujący mi urlop na rok 2011

Jak obliczyć przysługujący mi urlop na rok 2011

Jak obliczyć przysługujący mi urlop na rok 2011 Jak mogę obliczyć sobie urlop na 2011 rok? W pierwszym roku pracy za każdy przepracowany (...)

ZUS i zadłużenie

ZUS i zadłużenie

wskrócie tochodzi oto że składki za właściciela firmy są do umorzenia ale jeśli chodzi o składki za pracownika to trzeba zapłacić, ja napisałam do zusu o rozłożenie na (...)

Wózek inwalidzki za 47,400zł Oszukali mnie pomocy !

Wózek inwalidzki za 47,400zł Oszukali mnie pomocy !

tracheostomijną w gardle i ciężko mnie zrozumieć) że nie dostanie ani grosza ponieważ nie mamy za co płacić , a na policje to my jego możemy podać ponieważ mnie "uziemił" na długi (...)

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

to mało? I twoje 500 na dziecko to już jest 1000 i co to mało na Twoje dziecko? Monika Twoja bezczelnosc nie zna granic, skoro nie znasz sie na sprawie ani prawie, nie wypowiadaj sie na (...)

Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko

alimenty na syna. Maz pracuje za granicą zarabia 6000-7000 tyś złoty.Ja 4 lata temu uległam wypadkowi przy pracy byłam na chorobowym miałam operacje na kolano oczekuje na (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

przelałam całość kwoty na konto ABC PL. Mam wyciąg z konta ABC PL potwierdzający tę wpłatę oraz na co zostały rozdysponowane te pieniądze - zaległe wynagrodzenia za marzec regulowane (...)

Podwyższenie alimentów

Podwyższenie alimentów

tygodni nawet 15tys zł a ja czasami nie mam na mąkę dla dziecka która kosztuje 28zł za 400g albo na jajko za 104zł za 150g!!!Szlag mnie trafia a on się tym hełbi!Prosze (...)

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

Czy dostanę zasiłek dla bezrobotnych ?

województwach się one różnią? anetka55 Mam pytanie jak to jest z zasilkiem dla bezrobotnych jezeli pracowalo sie na pol etatu tzn pracowałam 14msc na pol etatu,pozniej 6 msc na (...)

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

podpisanie umowy, jak uzgodniliśmy na pełen etat. po 3 miesiącach wreszcie przyniósł umowę..ale na pół etatu.. no i podpisałem, była na czas określony. umowa wygasła i znów (...)

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

Szukam skutecznej firmy windykacyjnej.Proszę o poradę

jestem zadowolony. Co prawda nie odzyskują kasy w 5 minut ale sukcesywnie należności wpływają mi na konto. Myślę że skoro reklamują się na Widzewie i na plakatach konkursowych wydawanych (...)

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

co z alimentami gdy była żona wychodzi ponownie za maz

szczęśliwy, właśnie dla własnego dziecka. Zresztą oboje rodziców powinno być szczęśliwymi na tyle na ile to możliwe. Niulka, dziękuję za link. Przeczytałem 3 strony i dalej sobie (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

przekazaniem pieniędzy Mojej Byłej. Była złożyła wniosek o kredyt na moje nazwisko na poczet alimentów bez mojej wiedzy.Czy to jest możliwe?czy prawo na to pozwala?Dzieci odwiedzam,zabieram (...)

Jak obliczyć ulgę na dziecko za rok 2011?

Jak obliczyć ulgę na dziecko za rok 2011?

Jak obliczyć ulgę na dziecko za rok 2011? zostałem rodzicem w zeszłym roku, czy skorzystam z pełni prorodzinnych obliczeń? jakich i w jakiej kwocie? prosze o pomoc, (...)

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

Urlop dla nauczycieli dla poratowania zdrowia

-pracy.net Witam, mam 22 lat stażu pracy w przedszkolu .Była przerwa na macierzynski i urlop wychowawczy .Od 3 lat pracuję bez przerwy . 1 rok na niepełnym wymiarze godzin o od 2 lat na (...)

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

odpowiedzialności za swój związek. Jeżeli tego nie zrobisz, to ciągle będą się za Tobą ciągnąć myśli typu: "Ona za mną biega", "Buntuje dzieci" czy "Jak mogła..." itd. Zarówno (...)

Waloryzacja polisy PZU

Waloryzacja polisy PZU

czekam na rozprawę w sadzie, chcieli mi wypłacić po 680 zł za każda a sprawę prawnik załozył po 15.000 za każda twierdzi że jest wygrana. nie odpuszczejcie PZU oni zarabiaja na (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

niekturych iditek bo to tak jak jak bym z nia rozmawial.Nie jestem frajerem!!! chce byc ok a wychodze na frajera:)))co wwy na to? arkowiec alimenty.pl moj maz placil przez 7 lat 300zl (...)