jak obliczyc rente w marcu 2011 Wyszukiwarka e-prawnik.pl


Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

Zasiłek Rodzinny - wysokość, kryteria przyznania

na nim pracował. Był ubezpieczony w krusie i teraz raz na kwartał dostaje rente w wysokości ok. 400 zł. Moja mama jest schorowana i ma rente, którą także dostaje raz na kwartał (...)

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

PILNIE PROSZĘ O POMOC - alimenty u Komornika

widywałam tylko w dniu kiedy je kupiłam, potem nawet w święta dziecko przysyłane było w za małych i podartych ciuchach. Dodatkowo mąż opłacał przedszkole w kwocie 200zł. (...)

Chcę się rozwieść

Chcę się rozwieść

poznałam wspaniałego faceta. Był dla mnie jak kolega potem jak przyjaciel a przed powrotem jak brat. Córka też go polubiła. Myślałam że to tylko będzie przelotna znajomość, ale (...)

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

olewam tak jak tatuś. W marcu aparat ortodontyczny 500 zł. Bellaya alimenty.pl No ja sobie zdaje sprawe z tego ze koszta utrzymania w Polsce dziecko sa moze mniejsze ale my mieszkamy (...)

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest (...)

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

wynajmowane przez nas mieszkanie pod nasza nieobecność podkreca ogrzewanie (gazowe)nie wiedziec czemu?za które my opłacamy rachunki?, szpera nam w rzeczach o czy dowiedział sie w jednej ze sprzeczek (...)

Zaćma a renta

Zaćma a renta

momencie przyznania mi renty ( hipotetycznie ), to czy i jak moze wygladac sprawa wielkosci takiego swiadczenia? Jak w takim przypadku obliczyc wysokosc renty i co bierze sie pod uwage (...)

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

w marcu tego roku, skończył mi się urlop macierzyński,wróciłam do pracy! (umowa na stałe) Ale jak bym chciała skorzystać z urlopu wychowawczego płatnego to co mam zrobić? Jest w (...)

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

Co zrobić kiedy regularnie płacę alimenty a pomimo tego moja była oddała sprawę do komornika

efektem uzyskanej porady prawnej. Mój obowiązek alimentacyjny trwał 10 lat: 2001 - 2011 i żaden sąd tego obowiązku nie uchyli. Natomiast w roku 2017 tym, czyli w siedem lat od usamodzielnienia (...)

Jakie alimenty od bezrobotnego?

Jakie alimenty od bezrobotnego?

zobowiazanych do swiadczen w dalszej kolejnosci pisząc w uzasadnieniu że 1/nie ma osoby zobowiazanej do alimentacji w pierwszej kolejnosci,2/osoba ta nie jest w stanie uczynic zadosc (...)

 Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

Spółka samorządowa a złamanie ustawy kominowej

wiceprezesa, który w marcu 2011 roku zauważył, że wynagrodzenia rady nadzorczej są za wysokie. Dlaczego? Doszedł do nowelizacji tzw. ustawy kominowej. W artykule 29b ust. 2 napisano, (...)

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

Studiuję, ojciec przestał płacić alimenty

dalszych alimentów do końca edukacji, co mogę zrobić w celu wyegzekwowania ich? Mam 24 lata, skończyłem w tym roku w maju jeden kierunek studiów, a od października b.r. (...)

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty dla pełnoletniego uczącego się dziecka

alimenty na siebie???? bardzo prosze o pomoc kinamina Jesli w marcu koncze 25 lat i chce dalej studiowac dziennie, czy w takim przypadku jestem w stanie wygrac sprawe o alimenty w (...)

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

. i jaki pozew napisać zeby dziecko miało nazwisko tamtego ojca. dziekuje. maja1991_2009 Dzień dobry. W wrześniu 2011 roku dostałam rozwód byłam wtedy w ciąży, mała urodziła sie (...)

Darowizna przed śmiercią a zachowek

Darowizna przed śmiercią a zachowek

śmierci babci -tato powinien wystąpic o postepowanie spadkowe i zachowek? patris Dzień dobry! Może ktoś mi podpowie w następującej sprawie: w 1999 r. dwie osoby z rodzeństwa otrzymały od (...)

USTALENIE OJCOSTWA A WŁADZA RODZICIELSKA

USTALENIE OJCOSTWA A WŁADZA RODZICIELSKA

sama, niestety teraz jest jak jest. ojciec dziecka jak pisał do mojej mamy smsy, to tylko o pieniądze sie wykłócał ale nie zapytał czy mały coś potrzebuje a przecież moja mama na pieniądzach (...)

Brak wynagrodzenia przez rok

Brak wynagrodzenia przez rok

dyskusję. Dziękuję. Moje problemy zaczęły się w 2011 roku. Od 28.09.2011. byłam zatrudniona w spółce austriackiej nazwijmy ją ABC. Spółka zajmowała się działalnością z gatunku (...)

ULTIMO i komornik sądowy

ULTIMO i komornik sądowy

egzekucyjnego z lutego 2011, - postanowienie o ustaleniu kosztów zastępstwa w egzekucji z lutego 2011, - zajęcie wierzytelności w byłym urzędzie skarbowym z lutego 2011 (...)

czy jest szansa na obniżenie alimentów?

czy jest szansa na obniżenie alimentów?

się tylko dziecko z pierwszego małżeństwa a nie nasza dwójka !!! Gdzie jest sprawiedliwość...? medann Wniosłem o obniżenie alimentów. Czy od razu w odpowiedzi na pozew wnosić o odrzucenie roszczenia (...)

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

Nienależnie pobrane świadczenia rodzinne

podobna sytuację- nienależnie pobrane świadczenia rodzinne. W marcu tego roku( 2012) złożyliśmy wniosek o zasiłek na dzieci. Musieliśmy oczywiście dostarczyć wszystkie niezbędne dokumenty, (...)

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

Jak wyegzekwować zaległe alimenty z zagranicy?

marcu. W sierpniu przyszła odpowiedź z Niemiec, że zaczynają szukać dłużnika. W grudniu przyszło pismo, że został znaleziony. Po wyciągnięciu wszystkich odpisów złożyłam w (...)

Zadanie splaty kredytu zmarlego brata po latach

Zadanie splaty kredytu zmarlego brata po latach

. Kredyt byl wziety w roku 2002 w grudniu, ostatnia wplata dokonana w marcu 2003, kredytobiorca zmarl w lipcu 2005. Kredyt byl ubezpieczony. Prosze o rade. Grzegorz_f 1.jeśli (...)

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

CZY OSOBA BEZROBOTNA MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ ALIMENTY?

budowlanej w ktorej pracowalem stracilem prace. Jeszcze miesiac i przestane otrzymywac zasilek. W miedzyczasie moja byla zona zaskarzyla mnie o podwyzszenie alimentow z uwagi jak to, jak (...)

Nazwisko dziecka

Nazwisko dziecka

przeszkadza to ze syn ma jego nazwisko i nie chce go zmieniac....czy on moze to zrobic bez mojej zgody ? eve30 Witam Jestem w trakcie rozwodu. W marcu ma urodzić się moje córeczka. Przyjęłam (...)

zaświadczenie o niekaralności

zaświadczenie o niekaralności

roku byłem skazany na 1.5 roku w zawieszeni na 3 lata . Czy na obecną chwilę dostanę zaświadczenie o niekaralności ? Pozdrawiam Tomaszenko Witam. W 2009 roku byłem skazany na 1.5 roku w (...)

prawa rodzicielskie

prawa rodzicielskie

rodzicielskiej lub w sposób rażący zaniedbują swe obowiązki względem dziecka, sąd opiekuńczy pozbawi rodziców władzy rodzicielskiej. Pozbawienie władzy rodzicielskiej może (...)

Pomocy!!! Podrobienie podpisu! Opinia grafologa

Pomocy!!! Podrobienie podpisu! Opinia grafologa

, którego potwierdzono w 2012 roku w marcu w szpitalu a wycięto we wrześniu... unikałam jakich kol wiek stresujących sytuacji... Nie wiem co mam robić, nie znam się na prawie, (...)

Problem z zarejestrowaniem samochodu

Problem z zarejestrowaniem samochodu

numery od 1 do 5, chronologicznie. Pan1 zarejestrował pojazd w Polsce w 2011 i sprzedał go Panu2. Pan2 nie przerejestrował pojazdu i sprzedał go Panu3 (brak daty na tej umowie). Pan3 nie (...)

kupno nieruchomosci w mojej sytuacji

kupno nieruchomosci w mojej sytuacji

chciał mi sprzedać tez dzwonił i mówił ze jest gotowy do podpisania a my mamy w notatce info o tym co zaistniało i nie podpisaliśmy w wyniku zaistniałych okoliczności świadczących ze ktoś (...)

uregulowanie kontaktów

uregulowanie kontaktów

tej sprawie? Jak mogę uregulować kontakty z córką mając pewność, że znowu nie opuści kraju w momencie gdy rozpocznię działania sądowe? Jak powinnam się zachować w tej sytuacji (...)

1

2