Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!11 Września 2006

  problem tylko z wami!!!! Narobiliście długów to teraz musicie za nie zapłacić - proste. Biedacy dlaczego nie napiszecie, że korzystaliście z usług różnych firm, a teraz nie chcecie za to (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  w sumie ponad 400zł, ale nie chce mi się tracić czasu na sprawę w sądzie, bo wychodzę z założenia, że czas który na to poświęcę (a za który nikt mi nie zapłaci) jest więcej wart. Cały ten (...)

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym zaległości w Zusie obecnie 13 tys, (kwaota głowna (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  RZYUJĄ NA LUDZIACH I TO JEST NIEPRAWDĄ ŻE NIEWEŹMIE SIĘ KREDYTU OOOOL Jak napisac wniosek o rozlozenie splaty zadluzenia na raty?? Albert_F Jak napisac wniosek (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO23 Sierpnia 2004

  partnera, i obawia się o relacje i ewentualne skutki po swoich zeznaniach, niechce zgodzić się na poświadczenie zatajenia choroby. Moje pytanie brzmi czy ktoś orientuje się, czy taki świadek po ujawnieniu (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście29 Października 2008

  okolo 600zl do 800zl. Tymczasem tato zlozyl teraz wniosek do sadu o odebranie mi opieki nad dzieckiem, twierdzac ze nie dbam o naszego syna i nie wykonuje swoich obowiazkow nalezycie, kompletny (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie1 Czerwca 2007

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy zaczęłam robić mu wyrzuty wyszedl z domu jak (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym26 Czerwca 2006

  .... a ja jestem kobieta, czy mandat jest wazny???? madziulka Ok Jesli Cie ukarano za picie alkoholu to bardzo dobrze. Jeslibym wiedzial ktory posterunek to robi to przesylbym mu gratulacje!!! dziadek Jesli (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego1 Lutego 2004

  droga jest ciężka.(wiem bo przechodził przez to mój brat). 1. wniosek musisz zlozyc do kurii biskupiej twojej diecezji. nalezy miec 4 swiadków tego co opisalas 2. we wniosku musisz opisac 4 - etapy: (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???30 Października 2002

  niektore osoby mają rację,Nie szukam litosci ani wsparcia,Jak sie wychodzi za mąż za faceta ktorego sie kocha nie wieszamy na niego psy,Wtedy widzimy w nim cos wspaniałego dopuki go nie (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.