Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy21 Czerwca 2005

  problemów, ale za to lekarze nie rozumieją, że nie wolno mi się denerwować, jak idę do lekarza to z nerwów mam bardzo wysokie ciśnienie, a co dopiero w pracy jak dzwoni jakiś wściekły (...)

 • Zmiana kategorii wojskowej2 Sierpnia 2004

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi w znalezieniu pracy. (marcinet) Ja tez mam taki problem. Dzisiaj (...)

 • ZUS i zadłużenie23 Września 2005

  zadluzenie ok 6 tys bo byly problemy finansowe i nie placilismu zus, potem skonczyly sie klopoty ale deklaracje nie wplywaly regularnie pomimo pieniedzy na koncie ksiegowej nie chcialo sie puscic przelewow((( (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?19 Lipca 2004

  to skutkuje [/cytat] nie odpowiedział Pan zatem na moje pytanie,... no i co tu miał Pan na mysli ... co to wog znaczy ochrona sadowa długu zatem... skoro jest do konca zycia i jeszcze dluzej [/cytat] Najmocniej (...)

 • Odmowa przyznanie renty z tytułu niezdolności do pracy.25 Stycznia 2011

  Uprzejmie proszę o poradę. W dniach 05.07.2000 r. i 31.06.2001 r. przeszedłem operację kręgosłupa szyjnego (schorzenie: dyskopatia, zwężenie kanału kręgowego odcinka szyjnego, ucisk rdzenia kręgowego (...)

 • Alimenty na dziecko2 Sierpnia 2007

  alimenty.pl Możesz go pozwać o alimenty nawet do 3 lat wstecz, jeśli on pracuje to ściągnie je komornik, bo z miejsca jest dłużnikiem, jeszcze swój procent doliczy. Jeśli Twój partner nie pracuje (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY26 Października 2006

  mam do lutego 2009 Magdalena prawo-pracy.net Jak napisać taki wniosek o urlop macierzyński,jak zwykłe podanie,czy może są do tego odpowiednie formularze,jeżeli tak to skąd je (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka22 Maja 2001

  mądrość i dobra rada.Dzięki również za solidarność, której kobietom, w przeciwieństwie do mężczyzn tak brakuje. Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w życiu annawb Ciekawe czy ktos z (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"27 Września 2005

  Plusie, niedotrzymanie warunkow umowy plus 2 rachunki co lacznie opiewalo na sume 2000zl, sa to rachunki z 2004r i wygladalo to tak ze najpierw dostawalam pisma od plusa z wezwaniem do zaplaty, potem (...)

 • CHOROBOWE9 Marca 2008

  Witam!Proszę mi odpowiedzieć za ile dni chorobowego płaci pracodawca a od ,którego dnia płaci ZUS/Chciałam też zapytać czy zakład pracy może rozwiązać ze mną umowę o pracę podczas chorobowego.Jeśli (...)

Zobacz więcej »

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.