Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • ODWIESZENIE WYROKU .6 Listopada 2003

  Witam wszystkich bardzo serdecznie i proszę o pomoc,ponad 3 lata temu ukradłem buty w Bytomiu(kwota 400zł) i zostałem ukarany karą 6 miesięcy na 3 lata w zawieszeniu, teraz niedawno znowu mi sie poprzestawiało (...)

 • Znalazłem telefon2 Grudnia 2009

  Witam. Niedawno znalazłem telefon. Uznałem że jestem szczęśliwcem i go wziąłem a kartę SIM wyrzuciłem. Wczoraj dostałem telefon aby zjawić się na komendzie, po zjawieniu dowiedziałem się że chodzi (...)

 • Uciążliwi sąsiedzi.6 Marca 2010

  Mieszkam na parterze.W swoim bloku zamieszkuję 24 lata.Nigdy nikomu nic złego nie zrobiłam bo takim ludżmi brzydzę się który jeden jednemu wyrządza krzywdę.Od około 9 lat wprowadzili się lokatorzy,którzy (...)

 • Hałas w mieszkaniu.9 Marca 2010

  Mieszkam w bloku spółdzielczym wielorodzinnym.Są to mieszkania własnościowe.Mam sąsiada,który gra dość głośno na instrumencie 2-3 razy w miesiącu po kilkanaście minut.Podobno ćwiczy.Ja w tym czasie (...)

 • Zostało TYLKO 6 DNI!!!! ZŁAPANA PRZEZ KONTROLERÓW !!!!!30 Sierpnia 2003

  WITAM PROSZĘ O POMOC BO NIE WIEM CO ROBIĆ Spisano mnie 6 miesięcy temu z legitymacji studenckiej za brak biletu dodam, że nie podpisywałam kary. Przyszły już dwa upomnienia. Przy czym w drugim (...)

 • Jeśli chce wyrobić mojej córce paszport, a jestem w trakcie rozwodu?21 Lutego 2006

  Czy ktoś mi może pomóc, czy jeśli złożę podanie do Sądu o wydanie zgody na wydanie paszportu dla mojej córki, jestem w trakcie rozwodu i ustalania alimentów, nie pracuje on i ja, ale mam (...)

 • kara grzywny -jak długo w krk??????26 Stycznia 2006

  Mam pytanie - jeżeli osoba ukarana karą grzywny zapłaciła ją 8.01.2006 to co powinna zrobić i w jakim czasie aby zapis w rejestrze krk został zmazany- chodzi o to że ma szanse na stanowisko (...)

 • Co to jest kasacja, prosze o podanie najnowszych przepisów dot. kasacji26 Stycznia 2001

  Kasacja /beata/ (beataprzybylko) Kasacja jest szczególnym środkiem odwoławczym od rozstrzygnięć zapadłych w drugiej instacji. Podkreślam SZCZEGÓLNYM. w kasacji możemy jedynie podnieść zarzuty a) naruszenia (...)

 • Znieważenie i naruszenie nietykalności20 Czerwca 2010

  Witam! Dnia wczorajszego przydarzyła mi się taka oto nieprzyjemna sytuacja. Wracałem nocą z koleżanką pociągiem do domu. Koleżanka nie posiadała biletu na przejazd, dlatego stanęła w kolejce do kierownika (...)

 • Moja matka chce mnie wymeldować z pobytu stałego2 Listopada 2005

  Mieszkałem w domku jednorodzinnym z rodzicami. Właścicielką jedyną tego domu jest moja matka. Po ślubie musiałem przeprowadzić się do wynajętego mieszkania razem z żoną. Nie dało się wytrzymać z matką. (...)

< >

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane